Въпрос относно пистолет...

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Фюрера
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 23.01.2006
Местоположение: София

Мнение от sieg » 26 Фев 2007, 23:45

sieg написа:
Audi_RS* написа:Аз го знам повече от 6 месеца и съм разпитвал в оръжейните магазини и ми обясняваха че вече не се продават и че са забранени,още преди това ми бяха споменали че има закон ...

е сега ше провериме тая работа...


чак сега имах време да пиша...
значи НЯМА НИКАКЪВ проблем да се намери въпросния ИЖ 79-8... няма НИЩО ПОДОБНО като ограничение за продажбата му, така както е било винаги....
във всяка тема в тя форум се учудвам, как се намира хора по-компетентни от мен във всяка област, дори и в тези, в които много трудно би могло да е така... да не говорим за фрапиращия случаи, дето ми обясниха че нищо не разбирам от компютри и от компютърни фирми, и нема работа за програмистите в България... :mhihi: :mhihi: :mhihi:
та така и по този въпрос...
жена и кола не въртят ли задница, не ми ги фали...
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1583
Регистриран на: 8.02.2006
Местоположение: София

Мнение от WilliamsF1Team » 26 Фев 2007, 23:53

sieg написа:
sieg написа:
Audi_RS* написа:Аз го знам повече от 6 месеца и съм разпитвал в оръжейните магазини и ми обясняваха че вече не се продават и че са забранени,още преди това ми бяха споменали че има закон ...

е сега ше провериме тая работа...


чак сега имах време да пиша...
значи НЯМА НИКАКЪВ проблем да се намери въпросния ИЖ 79-8... няма НИЩО ПОДОБНО като ограничение за продажбата му, така както е било винаги....
във всяка тема в тя форум се учудвам, как се намира хора по-компетентни от мен във всяка област, дори и в тези, в които много трудно би могло да е така... да не говорим за фрапиращия случаи, дето ми обясниха че нищо не разбирам от компютри и от компютърни фирми, и нема работа за програмистите в България... :mhihi: :mhihi: :mhihi:
та така и по този въпрос...

Усещам някаква нодка тук...
Само ще ти кажа, че сега не е момента... ЯСНО... :?: :evil:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 660
Регистриран на: 23.01.2007

Re: Въпрос относно пистолет...

Мнение от bmw_e36_fen » 26 Фев 2007, 23:57

WilliamsF1Team написа:Момчета, седя си аз вкъщи и мисля как всяка вечер се прибирам пеша от приятелката ми, която живее на 2 спирки от вкъщи. Та мисълта ми е следната... Скоро имах спречкване с един наркоман, който го бях предупредил да не се занимава, обаче той ме срещна една вечер към 11 и ми каза да съм му бил дал телефона. Бях малко ядосан и му извъртях една, той залитна ама драсна да бяга и не му направих нищо общо взето... Сега отново са ме погнали, но за друго нещо. Тоя път не са наркомани, а са някакви бая по-сериозни. Виждам един човек пред блока ми на спирката, отивам в Надежда същия човек е там, отивам при баба ми в Западен парк и той е там, отивам на училище и го гледам от другата страна на двора, отивам до Младост до на един приятел сестра му и го гледам как дебне всяка моя крачка. Честно да ви кажа започва малко да ме дострашава и си мисля да грабна една "ютия"... :idea: Просто няма друг начин, ще ги стрелям майка им мръсна. Имам чувството, че постоянно някой ме наблюдава, следи всяка моя крачка и чака моя грешка. Лошото наистина е, че се прибирам всяка вечер сам между блоковете и колкото и да ги познавам тия дето ме следят НЕ ГИ познавам... :idea:


Та въпроса ми е следния...
Какъв е идеалният газов пистолет за преработка (към боен)...Също така ме интересува къде могат да ми го направят, както и сигурно ли ще е направен или може да засече... :?:

Споделете опит, защото не ми се занимава с разрешителни с психота и такива работи... Просто не ми се занимава...

Благодаря Ви предварително... ;)


Естесатвено че и като колите най-добрите пистолети са немските .... но защо ще даваш 300 лева примерно за да стрелнеш 3-4 пъти (при добър късмет) като с турски от 40-50 лева може пак да стрелнеш толкова .... Гадното само е че понякой път и 1 път неможеш да стрелнеш и ръката боли да знаеш :)

Фюрера
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 23.01.2006
Местоположение: София

Мнение от sieg » 26 Фев 2007, 23:57

WilliamsF1Team написа:
sieg написа:
sieg написа:
Audi_RS* написа:Аз го знам повече от 6 месеца и съм разпитвал в оръжейните магазини и ми обясняваха че вече не се продават и че са забранени,още преди това ми бяха споменали че има закон ...

е сега ше провериме тая работа...


чак сега имах време да пиша...
значи НЯМА НИКАКЪВ проблем да се намери въпросния ИЖ 79-8... няма НИЩО ПОДОБНО като ограничение за продажбата му, така както е било винаги....
във всяка тема в тя форум се учудвам, как се намира хора по-компетентни от мен във всяка област, дори и в тези, в които много трудно би могло да е така... да не говорим за фрапиращия случаи, дето ми обясниха че нищо не разбирам от компютри и от компютърни фирми, и нема работа за програмистите в България... :mhihi: :mhihi: :mhihi:
та така и по този въпрос...

Усещам някаква нодка тук...
Само ще ти кажа, че сега не е момента... ЯСНО... :?: :evil:

усещай каквато искаш ноТка, слабо ме интересува... наслушах се на глупостите ти :evil: :evil: :evil:
жена и кола не въртят ли задница, не ми ги фали...
Изображение

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Мнение от N.Mihaylovski » 27 Фев 2007, 0:02

Пичага не се занимавай с глупости,ще с иизпатиш много вярвай ми,при сегашното положение да хапнеш някой бой и готово,с преправянето на Газови пистолети,само щи кажа не е толкова лесно колкото пише,това за СТОП патроните пак е глупост,де да става ше само с махане на муфата,да не говорим че Газовоте пистолети НАРОЧНО са направени от меки метали не само от гледна точка да се спест инекои лев от металите и изработката ;)
Ако ти е зор земи си един газов като ти напече на дупето и ти стиска вадиш го праиш се на мъж молиш се ония да се насере,другия вариант е той вади боен пръска ти мозака и сичко е ок Ако има нож също е доста вероятно да те разпори като АГанце,
Да не забрава на газовие пистолети им личи от почти 100 метра че за ГАЗОВИ,а недай си боже пиоча да и разбира от оръжия стига да погледне цевта и да види резбата,с 2 думи само проблеми ;)
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1583
Регистриран на: 8.02.2006
Местоположение: София

Мнение от WilliamsF1Team » 27 Фев 2007, 0:09

sieg написа:......

Спокойно. В Космо форума ще те приемат 100%, там има къде къде по-интересни теми за цикъла при жените примерно и пр. :mhihi:

Дано си поканен на партито им... ;)
Що се отнася до всичко свързано с теб... Бизнес щяхме да правиме, кафета, мафета... ама какво да ти кажа - сам си помисли как съм си направил сметка... ;) :bchug:


А иначе момчета наистина ме разубедихте... Просто това не е решение. Може да ми коства живота, въпреки че не се знае какво ще стане иначе, но човек не може да избяга от съдбата си... ;)
Отакзах се от тази идея...

И само да направя една вметка...
На тези, на които не им допада това което пишем и обсъждаме тук да го пропускат просто, а не да си говорят колкото да не заспят... :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 660
Регистриран на: 23.01.2007

Мнение от bmw_e36_fen » 27 Фев 2007, 0:17

Scott написа:Пичага не се занимавай с глупости,ще с иизпатиш много вярвай ми,при сегашното положение да хапнеш някой бой и готово,с преправянето на Газови пистолети,само щи кажа не е толкова лесно колкото пише,това за СТОП патроните пак е глупост,де да става ше само с махане на муфата,да не говорим че Газовоте пистолети НАРОЧНО са направени от меки метали не само от гледна точка да се спест инекои лев от металите и изработката ;)
Ако ти е зор земи си един газов като ти напече на дупето и ти стиска вадиш го праиш се на мъж молиш се ония да се насере,другия вариант е той вади боен пръска ти мозака и сичко е ок Ако има нож също е доста вероятно да те разпори като АГанце,
Да не забрава на газовие пистолети им личи от почти 100 метра че за ГАЗОВИ,а недай си боже пиоча да и разбира от оръжия стига да погледне цевта и да види резбата,с 2 думи само проблеми ;)


Абе да ти кажа между боен и газов Walther неможеш и от 1 сантиметар да намериш разлика ,а ако си спечен и е тъмно забрави ... за Smith and Wesson да не говорим ... Даже един турски ЕКОЛ на Волтран си прилича доста на Берета за Оксидиран говорим разбирасе

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Мнение от bum_bum » 27 Фев 2007, 1:17

Добре де, друг някакъв вариант:
Хвани някой да ти направи един бушон, извади си медицинско и ходи със свидетели в прокуратурата, че те е пребил. Подай една жалба, скалъпи там някаква история, че те е заплашвал, следял системно и т.н., заведи дело. Може да искаш и забранителна заповед, като се приближи до теб звъниш на куките и идват да си го вземат.
Тъпа и крайна мярка е ама ако не виждаш друг изход..
Пистолети има и някакви със сгъстен въздух и съчми ама няма смисъл, може да му надупчиш гъза ама едва ли има някакъв възпиращ ефект, а и после може да си изпатиш от тях по- сериозно като дойдат по- подготвени.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 660
Регистриран на: 23.01.2007

Мнение от bmw_e36_fen » 27 Фев 2007, 1:26

bum_bum написа:Добре де, друг някакъв вариант:
Хвани някой да ти направи един бушон, извади си медицинско и ходи със свидетели в прокуратурата, че те е пребил. Подай една жалба, скалъпи там някаква история, че те е заплашвал, следял системно и т.н., заведи дело. Може да искаш и забранителна заповед, като се приближи до теб звъниш на куките и идват да си го вземат.
Тъпа и крайна мярка е ама ако не виждаш друг изход..
Пистолети има и някакви със сгъстен въздух и съчми ама няма смисъл, може да му надупчиш гъза ама едва ли има някакъв възпиращ ефект, а и после може да си изпатиш от тях по- сериозно като дойдат по- подготвени.


Тева не са ли "snake patron" ако не се лъжа са забранени ?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 961
Регистриран на: 24.10.2002
Пол: Мъж

Мнение от [FF]GODFLESH » 27 Фев 2007, 1:38

добре де по мирен начин неможе ли да приключи тая цялата история?
"Mopar is the only way to go if you want to beat the other guy and look better doing it."

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 388
Регистриран на: 8.12.2003
Местоположение: Свищов

Мнение от M3CSL » 27 Фев 2007, 1:41

Бой ако нямаш намерение да го използваш по-добре не си купувай оръжие пък още повече не го вади.
Най-добрата идея е Тейзъра.
Fehlende PS werden durch den Wahnsinn ersetzt :mrgreen:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1583
Регистриран на: 8.02.2006
Местоположение: София

Мнение от WilliamsF1Team » 27 Фев 2007, 9:00

[FF]GODFLESH написа:добре де по мирен начин неможе ли да приключи тая цялата история?

Точно това ще се опитаме да правим, пък каквото стане, стане... ;)

Днеска ще ходя да го питам какво иска и ще видим...Много ми е интересно какво ще ми каже като го погледна в очите. :evil: :evil: :evil: Това обаче така няма да продължава. Твърде краен ще бъда ако купя пистолет и започна да стрелям по него без да знам какъв е. Затова реших да го питам, а и някой ми го подметна като идея в предишните постове... ;)

Скрапчо
Аватар
Мнения: 912
Регистриран на: 7.04.2006
Местоположение: Средата на 90-те, иначе София
Пол: Мъж
Кара: конджул

Мнение от Ivan Petrov » 27 Фев 2007, 12:41

Като го ходиш да го питаш вземи с теб за всеки случеи някое приятелче да наблюдава отстрани ако стане нещо поне да може да ти помогне
След това добре е че си се отказал от пистолет защото ако тои има боен пистолет има право да те гръмне ни никои нищо няма да му каже защото има право на " самоотбрана ако пряко е застрашен живота му" а по пряко от това да го заплашиш с пистолет не се сещам ;)
иначе www.oragie.com там можеш да получиш още информация ;)
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 163
Регистриран на: 27.02.2006
Местоположение: София
Кара: BMW E21

Мнение от AUTOMAX » 27 Фев 2007, 13:35

една идея мога да ти дам, много простовата и доста ефективна изпитана многократно от мен ;)
Вземи най обикновен щепсъл тип "Шуко" има ги навсякъде и струват стотинки.Намери си/купи си един кондензатор на 220В но до 1 фарад макс дори и това е много.
Свържи крачетата на щепсъла към кондензатора, изолирай всичко с изолирбанд като оставиш да се виждат само двете крачета на щепсъла.Като го направиш всичко това мушкаш щепсъла в контакт за не пове4е от секунда изваждаш и си готов ;) Ефекта при докосване но само до гола кожа е като удар с шок палка дори и по страшен.Недостатък е че може да го ползваш само веднъж и после пак зряд :confused: Но поне ти дава едни 5 до 10сек предимство което си е много в критична ситуация ;)
Най тежкия случй след използването на подобно устройство след преминаването на ток.удар - беше схаващане на лицев мускул на човека :confused: но пък той си го заслужи

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2317
Регистриран на: 16.12.2003
Местоположение: СОФИЯ
Пол: Мъж
Кара: е30, е36, e39
Мечтае да кара: ///M
Детайли за колата: Nuclear Touring

Мнение от Nucl3arDru1D » 27 Фев 2007, 14:36

такова чудо си правехме в училище :mhihi:
Изображение
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook