Избор на блутут слушалка?!

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1369
Регистриран на: 14.04.2008

Избор на блутут слушалка?!

Мнение от slatanic » 06 Юли 2020, 19:16

Търси се читава слушалка на прилична цена и добро качество на звука.
Трябва да издържа мммммм 12 часа да речем на ден.Между 100 и 200-300 разговора с различно време.
Да не е дразнещо голяма.Да се чува добре и да не ми дразни ухото.
Мога да ползвам слушалки тип самсунг с мекичко такова дето влиза в ухото от заводските с кабел дето идват с телефоните.
От ония дето са без такова не ми се закрепват за ухото и падат,а и не са ми удобни.
А сега вие сте. :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Избор на блутут слушалка?!

Мнение от (bubsa) » 06 Юли 2020, 19:43

Аз говоря по около 10 часа на ден и съм доволен от слушалките плантроникс!Дават я да издържа 11ч разговори,но аз я зареждам за 15мин към обяд и си изкарва до вечерта без проблем.
Ето тази я изтезавах доста време и се държи идеално.Аз чувам и мен ме чуват идеално:

https://www.emag.bg/slushalka-bluetooth ... DWZZXJBBM/

Каквато и слушалка да вземеш ще ти дразни на ухото няколко дни.След това не се усеща дали е там или не.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 485
Регистриран на: 5.03.2003
Местоположение: Sofia i drugi
Пол: Мъж
Кара: E90LCI и E30 Cabrio

Re: Избор на блутут слушалка?!

Мнение от Dr.Schnaps » 07 Юли 2020, 13:42

И аз имам две на плантроникс. Ползвам ги и в колата и за скайп срещи. Пробвам съм и други разновидности но само с такъв тип не ми "горят" ушите след телефониране с часове.
:arrow: "Хората си купуват неща, от които не се нуждаят, с пари, които не притежават, за да впечатлят хора, които не харесват."
:arrow: "Независимо колко добрини или колко злини си направил през живота си, броя на хората, които ще дойдат на погребението ти зависи основно от времето."
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 754
Регистриран на: 15.02.2007
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: E36 323i Touring
Мечтае да кара: някакво М

Re: Избор на блутут слушалка?!

Мнение от Binev_OuT » 07 Юли 2020, 14:22

Аз съм със същата вече три години.Ползва се нонстоп с два телефона , толкова е удобна че си седя с нея дори и да не карам.Перфектна е.
Изображение

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Избор на блутут слушалка?!

Мнение от alx » 07 Юли 2020, 15:48

аз като човек които прекарва много време със слушалка съм ги пробвал всичките.. от 2 години съм се спрял на плантроникс voyager 5200... друга слушалка няма за мене за момента за бизнес комуникации... сега изкараха legend ама не съм го купувал и не зная дали е по-добър.
алекс
трабант 601с
разни други возила

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1369
Регистриран на: 14.04.2008

Re: Избор на блутут слушалка?!

Мнение от slatanic » 07 Юли 2020, 17:36

Поръчах първата дето бубса каза плантроникс експлоурър 55.Ще я видим как ще е.
Другата дето Алекс я хвали ми е извън бюджета.Както се казва сърцето иска,ама джоба не. ;)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1369
Регистриран на: 14.04.2008

Re: Избор на блутут слушалка?!

Мнение от slatanic » 09 Юли 2020, 17:37

Джуджавката дойде днес.От обяд натам съм с нея.Мога да кажа,че не знам какво съм чакал до сега.Първо,че не ми пареше ухото от целодневните разговори на жегата навън и освен това наистина не я усещах дразнеща на ухото ми.Много доволен.Утре ще я видя на напълно заредена батерия как ще е от сутринта до вечерта,но не смятам,че ще имам проблеми.Чува се идеално.Абе хубава работа.
Благодаря отново за насоките.Имате виртуален чичко Джак Даниелския от мен. :bchug:

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Избор на блутут слушалка?!

Мнение от alx » 09 Юли 2020, 17:45

slatanic написа:Джуджавката дойде днес.От обяд натам съм с нея.Мога да кажа,че не знам какво съм чакал до сега.Първо,че не ми пареше ухото от целодневните разговори на жегата навън и освен това наистина не я усещах дразнеща на ухото ми.Много доволен.Утре ще я видя на напълно заредена батерия как ще е от сутринта до вечерта,но не смятам,че ще имам проблеми.Чува се идеално.Абе хубава работа.
Благодаря отново за насоките.Имате виртуален чичко Джак Даниелския от мен. :bchug:


има три неща за мене които са важни за една слушалка - ноиз канселинг, комфорт за носене и колко държи батерията - в този ред...

да кажеш как подтиска външните шумове тази дето си я взел. щото както написах по-горе - основно това определя за мене качеството
алекс
трабант 601с
разни други возила

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1369
Регистриран на: 14.04.2008

Re: Избор на блутут слушалка?!

Мнение от slatanic » 09 Юли 2020, 17:50

Ще го кажа така.Днес говорех до бензинов агрегат 3кв играейки си със смукача,че му беше избягала пружината.Чувах добре.Мен също ме чуваха без оплаквания.
После оправих агрегата с парче проводник да могат нашите нинжди да работят,че бяха натиснали на един орех сянката и продължих да говоря м/у багери,ъглошлайфи и кранове.
Ама ще продължим с тестовете и утре и всеки друг ден,а след седмица мога пак да споделя за батерия и всичко останало. ;)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Избор на блутут слушалка?!

Мнение от (bubsa) » 09 Юли 2020, 19:04

Батерията в момента на моята държи 8ч плътно разговори,но е на много часове разговори.Хубавото е,че за 20-тина минути се зарежда напълно.
Блутута няма грижи и на 20м от телефона да си говоря ако няма сериозни прегради.Заглушаването на странични шумове е приемливо.
Общо взето за тези пари няма какво по-добро да си купиш ;)
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook