Държавни бензиностанции до една година

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Подкрепяте ли идеята?

Да
32
55%
Не
26
45%
 
Общо гласове : 58
старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10445
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: Държавни бензиностанции до една година

Мнение от Leon » 19 Май 2020, 18:23

Не търсете дълбок смисъл, всичко е много просто - еврофондовете свършват и се създават нови партийни касички. Като добавен ефект, с навлизане на държавата в различни доходоносни сфери ще има инструмент за натиск върху частните интереси там, което води отново до пълнене на партийни и лични касички. Всичко, което се случва в последните няколко месеца ме навежда на мисълта, че Вожда е получил доверие от генералите да ни управлява поне още 10 години.
Never mistake motion for action...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Държавни бензиностанции до една година

Мнение от drago_pavlov » 19 Май 2020, 18:45

Стига глупости...
Еврофондовете НЕ свършват, особено за прошляци като нас...
Напротив, сега ще има още повече, заради кризата.
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Държавни бензиностанции до една година

Мнение от Моджо » 19 Май 2020, 19:08

520 i, я раздухай с тва ДДС, че нещо не ми се връзва /то сигурно щото не мога да правя схеми де/. Хубаво си зел фактури за 10 000 шарана и ще ти се признае ДДС за разход, ами тоя откъдето си ги взел ко праи ? Той нали трябва да го внесе. Каква му е на него файдата ? Или, може би, дава 20 шараня, а останалите ги продава още един път то така излиза.
Хм,хм...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Държавни бензиностанции до една година

Мнение от steeN » 19 Май 2020, 20:12

Вървим пак към комунистически кенеф с такива изпълнения. Няма какво друго да се каже.
Най-много да изгонят част чуждите вериги и качеството на горивата съвсем да отиде в кенефа.
При следващата петролна криза също така данъкоплатците ще трябва да спасяваме тази компания :mhihi:
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 457
Регистриран на: 26.07.2003
Местоположение: София
Кара: ...

Re: Държавни бензиностанции до една година

Мнение от 520i » 19 Май 2020, 20:35

Моджо написа:520 i, я раздухай с тва ДДС, че нещо не ми се връзва /то сигурно щото не мога да правя схеми де/. Хубаво си зел фактури за 10 000 шарана и ще ти се признае ДДС за разход, ами тоя откъдето си ги взел ко праи ? Той нали трябва да го внесе. Каква му е на него файдата ? Или, може би, дава 20 шараня, а останалите ги продава още един път то така излиза.


Той пише на фактури 1000 че е дал, примерно, а реално даде 20. Да не кажа ни една даже не даде :) Тия къде ловат с въдици и си плащат каквото са уловили, там фактура няма.
Ходи да му засечеш наличностите, колко вземал, колко продал, колко брак, колко се размножили, колко избегали в реката... Отделно фактурите така са написани, че една част е цена за килограм шаран, цена на бройка, за едра, за дребна, за незнам си каква...
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1530
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Държавни бензиностанции до една година

Мнение от ildivvy » 20 Май 2020, 15:28

Изобщо, има ли читави горива в някоя от веригите или не? Оставам с впечатлението, че всички правят някакви машинации и няма качество, колкото и голяма и западна да е фирмата?
Последна промяна ildivvy на 20 Май 2020, 15:38, променена общо 1 път
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 246
Регистриран на: 30.10.2013
Местоположение: СОФИЯ
Пол: Мъж
Кара: '02 E46 325i
Детайли за колата: сива

Re: Държавни бензиностанции до една година

Мнение от empar » 20 Май 2020, 15:38

ildivvy написа:Изобщо, има ли читави горива в някоя от веригите или не? Оставам с впечатлението, че всички правят някакви машинации и няма качество, колкот и голяма и западна да е фирмата?


За мен КРУИЗ е единственото място, на което може да се срещне читаво гориво.
За тях(т.е. Сакса България) бензиностнциите са само и единствено за да изпълнят някакви условия да са под шапката на голямата Сакса и да си развиват основната дейност, която е транспорт на светли горива за другите бензиностанции.
Почти нищо не печелят от тия мижави бензиностанциики с по 4 колонки, но по някаква причина до там достига читаво гориво. :dunno:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1530
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Държавни бензиностанции до една година

Мнение от ildivvy » 20 Май 2020, 15:41

Странно наистина... Малки са и с тези ниски цени са 'подозрителни' отвсякъде! В Пловдив има една в града и почти никога, да не кажа никога, не съм виждал някой да зарежда, когато съм минавал покрай нея...
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 246
Регистриран на: 30.10.2013
Местоположение: СОФИЯ
Пол: Мъж
Кара: '02 E46 325i
Детайли за колата: сива

Re: Държавни бензиностанции до една година

Мнение от empar » 20 Май 2020, 16:20

ildivvy написа:Странно наистина... Малки са и с тези ниски цени са 'подозрителни' отвсякъде! В Пловдив има една в града и почти никога, да не кажа никога, не съм виждал някой да зарежда, когато съм минавал покрай нея...


Пробвай! В краен случай няма да е по-зле от еко, меко и т.н. измекяри! ;)

Иначе по темата, аз съм убеден, че Шиши(в доста дългосрочни схеми се меси, което означава, че е доста напред с материала) стои зад цялата работа и съвсем скоро ще погнат валентин златефф за нещо и ще ходи да си другарува с божкофф по топлите страни, в "апартамент под наем"!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1530
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Държавни бензиностанции до една година

Мнение от ildivvy » 20 Май 2020, 17:05

Ами нормално... Шиши = Доган !
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 284
Регистриран на: 17.09.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW Х1 2.3d, MB SL350 2010
Мечтае да кара: iX50

Re: Държавни бензиностанции до една година

Мнение от top » 20 Май 2020, 17:06

ildivvy написа:Странно наистина... Малки са и с тези ниски цени са 'подозрителни' отвсякъде! В Пловдив има една в града и почти никога, да не кажа никога, не съм виждал някой да зарежда, когато съм минавал покрай нея...
Аз зареждам само на нея и дизела е горе долу ок. Почти винаги има зареждащи коли.


Sent from my iPhone using Tapatalk

ентусиаст
Аватар
Мнения: 997
Регистриран на: 8.11.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: М2+X5

Re: Държавни бензиностанции до една година

Мнение от msi200 » 20 Май 2020, 17:07

С нафта от Круиз имам над 100хиляди км на Х5-цата и не е имало проблеми.
I love the sound of V8 in the morning...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 54
Регистриран на: 24.06.2010
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: F30 318d
Мечтае да кара: ......... 750li

Re: Държавни бензиностанции до една година

Мнение от b0bituy » 20 Май 2020, 18:37

Последна промяна b0bituy на 20 Май 2020, 18:38, променена общо 1 път
Има хора за които дрифта е ИСТИНА, колата - Религия, а живота - СЪCТЕЗАНИЕ!
"Автомобилът ти е истински бърз едва тогава, когато сутрин заставайки пред него се боиш да го отключиш."
Walter Röhrl
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 457
Регистриран на: 26.07.2003
Местоположение: София
Кара: ...

Re: Държавни бензиностанции до една година

Мнение от 520i » 20 Май 2020, 18:38

ildivvy написа:Изобщо, има ли читави горива в някоя от веригите или не? Оставам с впечатлението, че всички правят някакви машинации и няма качество, колкото и голяма и западна да е фирмата?


големите, които не са на франчайз. Всичко останало е молдовски А86 и котелно гориво мешани с боклуци.
Последна промяна 520i на 20 Май 2020, 20:25, променена общо 1 път
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 457
Регистриран на: 26.07.2003
Местоположение: София
Кара: ...

Re: Държавни бензиностанции до една година

Мнение от 520i » 20 Май 2020, 18:45

b0bituy написа:СлОчаеност https://news.bg/energy/kzk-razsledva-kartel-pri-gorivata.html :mhihi: :mhihi:


Аз какво ви казах? Сега тепъра ще правят акции и ще се показват експерти по телевизията да ни обясняват, как идва розово бъдеще ;)

бтв домуса като купи нова телевизия, не беше сметнал, че божков ще се махне, не знаеше. Та като се махна, телевизията отиваше яко на минус, та вдигна таксите за разпространение на кабелните оператори х3. 90% от кабелните оператори не исках да плащат толкова много и не искаха да си подновяват договора. 2 дена по-късно имаше акция срещу кабелните оператори, мамата им еб*ха и всички си подписаха новите договори ;)
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook