Лесни пари

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 716
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Лесни пари

Мнение от Don_Diego » 15 Юни 2020, 10:02

Бързи и лесни пари без вътрешна информация (ако говорим за търговия с акции и крипто) - няма. Или ако има трябва да си някакъв гений за да предвидиш нещата и последствията на пазара от различни външни въздействия.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Лесни пари

Мнение от Borymeckata » 15 Юни 2020, 10:56

Лесни... ама наистина лесни пари... не са много възможностите да изкараш, дори чисто хипотетично.
Примерно да намериш някъде злато или направо пари, но без да търсиш и ровиш с години, някак случайно така... Или съвсем неочаквано да се окажеш единствен наследник на някакъв печеливш имот. Всякакъв друг вариант, свързан с години наред очакване, надежди и разочарования, съдебни дела и делби с наследници, пазарлъци и продажби... не ми изглежда никак "лесен"... :dunno: :dunno:

Знам за напълно действителен случай с продажба на наследствен имот - години наред влачене по съдилища, събиране на документи, пазарлъци с купувачи и всякакви неприятни обрати - от (почти) готова сделка до пълна загуба на имота... Накрая - уж хепиенд, взеха се едни пари, ама след толкова години нерви, разочарования и разходи... човек просто се отвращава. Освен да ги пропиеш тия левове и да ги профукаш по... леки жени, че к**ва ми го криптира нещо... даже и затова нямаш желание...
Excellent! Steven is my name!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 701
Регистриран на: 7.10.2012
Пол: Мъж
Кара: E90 LCI 320D xDrive
Детайли за колата: N47/184 Hp

Re: Лесни пари

Мнение от nikola59 » 15 Юни 2020, 14:23

Borymeckata написа:Лесни... ама наистина лесни пари... не са много възможностите да изкараш, дори чисто хипотетично.

:mhihi: Напротив - точно обратното, стига да си на "правилното" място и да си "правилният човек/фирма" : https://btvnovinite.bg/predavania/tazi- ... -leva.html

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Лесни пари

Мнение от Borymeckata » 15 Юни 2020, 14:44

Е явно аз не съм "правилният" човек - никога не съм бил и с годините все по "неправилен" ставам...
Аз даже и не познавам "правилни" хора... :dunno: :dunno:

Всъщност, ако тези, дето ги дават по новините, са "правилни"... може би така съм по-добре... :mhihi: :mhihi:
Excellent! Steven is my name!

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1745
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Лесни пари

Мнение от BMW_POWER » 15 Юни 2020, 14:56

Borymeckata написа:... Или съвсем неочаквано да се окажеш единствен наследник на някакъв печеливш имот....


Мечо, принц Чарлз също е единствен (по-скоро първи) наследник, пък стария рептил не ще да мре.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4216
Регистриран на: 21.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: си Е65-цата.

Re: Лесни пари

Мнение от ///M Power » 15 Юни 2020, 20:13

BMW_POWER написа:
Borymeckata написа:... Или съвсем неочаквано да се окажеш единствен наследник на някакъв печеливш имот....


Мечо, принц Чарлз също е единствен (по-скоро първи) наследник, пък стария рептил не ще да мре.


Горкия Чарлз, умрял от глад :mhihi:
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1745
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Лесни пари

Мнение от BMW_POWER » 15 Юни 2020, 23:31

///M Power написа:
BMW_POWER написа:
Borymeckata написа:... Или съвсем неочаквано да се окажеш единствен наследник на някакъв печеливш имот....


Мечо, принц Чарлз също е единствен (по-скоро първи) наследник, пък стария рептил не ще да мре.


Горкия Чарлз, умрял от глад :mhihi:


Какво смешно има? 72 години чака да го назначат на работа :dunno: Да не говорим за Кралица Камила :OT:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Лесни пари

Мнение от Borymeckata » 16 Юни 2020, 9:09

BMW_POWER написа:
Borymeckata написа:... Или съвсем неочаквано да се окажеш единствен наследник на някакъв печеливш имот....


Мечо, принц Чарлз също е единствен (по-скоро първи) наследник, пък стария рептил не ще да мре.


Имам предвид реално да придобиеш имота, а не с години да чакаш някой да пукне...
Примерно звънят ти на вратата: Вие ли сте еди-кой си? Според завещанието на покойната си леля получавате тоя магазин на Раковска (нещо такова).

Принц Чарлз му е през дедовия, не го мисли... Преди него нямаше ли един, дето доброволно се беше отказал от трона? Заради някаква мацка беше... То пък голяма далавера да си крал - ще има да дреме по разни официални събития, ще го дебнат папараците - не може и да се напие човек... :dunno: :dunno:
Excellent! Steven is my name!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Лесни пари

Мнение от Jordana » 16 Юни 2020, 12:21

Що му се подигравате на Чарлса бре ? Човека чака 70 години да го назначат ама получава заплатата и му върви все на пари , обаче нещастен в любовта . Питате ли го какво му било с лейди Даяна толкоз години и да е влюбен в тая Камила ? Брак по сметка в полза на короната , едва на стари години се ожени за ученическата си любов ...Камилата и спретна семейно огнище като хората . Майка му още си скубе короната като я види тая ..Камилата . Ама пуста любов .. :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1745
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Лесни пари

Мнение от BMW_POWER » 17 Юни 2020, 17:42

Jordana написа:Що му се подигравате на Чарлса бре ? Човека чака 70 години да го назначат ама получава заплатата и му върви все на пари , обаче нещастен в любовта . Питате ли го какво му било с лейди Даяна толкоз години и да е влюбен в тая Камила ? Брак по сметка в полза на короната , едва на стари години се ожени за ученическата си любов ...Камилата и спретна семейно огнище като хората . Майка му още си скубе короната като я види тая ..Камилата . Ама пуста любов .. :mhihi:


Заеби Чарлито. Един нигерийски принц ми е оставил 3 милиона $ и днес превеждам само $5К, за уреждане на документите. Следващото обаждане ще е от Дубай :mhihi: :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Лесни пари

Мнение от Jordana » 17 Юни 2020, 18:09

5К$....? Ти си богат човек и без чичо ти от нигерия :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...


Аватар
Мнения: 76
Регистриран на: 8.04.2008
Местоположение: Созопол

Re: Лесни пари

Мнение от arnold » 17 Юни 2020, 18:51

Е това са лесни пари https://www.dnes-bg.org/bez+komentar%2B ... ebIFebIVKD Всичко друго е майтап
После Божков какъв бил. Ми ти къв си?

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1745
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Лесни пари

Мнение от BMW_POWER » 17 Юни 2020, 18:58

Jordana написа:5К$....? Ти си богат човек и без чичо ти от нигерия :mhihi:


Аз ще ги платя от кредитната карта (да взема точките). Пък като ми преведат кайметата и ще ги върна ;)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Лесни пари

Мнение от Jordana » 17 Юни 2020, 19:09

Няма се оплаквате , да сте тренирали за премиери като е требвало да учите . :mhihi:
boyko_borisov_premier.jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...


Аватар
Мнения: 76
Регистриран на: 8.04.2008
Местоположение: Созопол

Re: Лесни пари

Мнение от arnold » 17 Юни 2020, 19:26

Jordana написа:Няма се оплаквате , да сте тренирали за премиери като е требвало да учите . :mhihi:
boyko_borisov_premier.jpg

Ема той даже не е учил. Сам си казва
-Мен ми е лесно щот съм прост. :mhihi:

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook