Море в Гърция 2020

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Море в Гърция 2020

Мнение от TNT » 03 Юли 2020, 9:30

Моджо написа: Аз съм си плащал (консумация де ама па са си 10-на еур)

Т.е. е все тая дали си лежал, ял и пил за 20лв или само си лежал :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Море в Гърция 2020

Мнение от acho.rs » 03 Юли 2020, 9:32

hell's angel написа:
Сондьора написа:После защо Гърция
https://visit.bg/oferti-pochivki/paketn ... asQAvD_BwE


Ебати дебилите - изхранване :mhihi: :mhihi: :mhihi:

200лв на вечер беше студи срещу о-в Анастасия и беше мега по-добре от тия кенеф горе. Да, имаше комари като врабчета, персонала не знаеше къде се намира и какво се случва, но пък наиситна беше красиво.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Море в Гърция 2020

Мнение от Моджо » 03 Юли 2020, 9:38

TNT написа:
Моджо написа: Аз съм си плащал (консумация де ама па са си 10-на еур)

Т.е. е все тая дали си лежал, ял и пил за 20лв или само си лежал :mhihi:

Не разбрах.
Исках да кажа, че в цената на хотела беше включен чадър и шезлонг. Ама за да в на по-свестно мясо треа станеш в 6 сабале да си го постелеш )) Иначе - безплатно е, ако си намериш празен. Ама че са нагъчкани като в бг голем праз - нали е безплатен. Е ,аз си плащах за съседните чадъри и шезлонги, които като платени немаше никой и си избирах къде да се настаня :))
А иначе в Гръцко, така е привто на повечето места. Чадър и шезлонг срещу консумация, което не е едно и също кат при нас да си платиш чадър и шезлонг и отделно да консумираш. Ама аз па в БГ мнооого рядко съм ползвал подобни неща. Носа си чадъра и се сме на места дето и да искаш то шезлонги и чадъри нема :))
Последна промяна Моджо на 03 Юли 2020, 9:48, променена общо 2 пъти
Хм,хм...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 146
Регистриран на: 2.06.2008
Местоположение: София, Възраждане
Пол: Мъж
Кара: Х3 § Lupo

Re: Море в Гърция 2020

Мнение от Georgi_G » 03 Юли 2020, 9:40

Абе мани ги тия гърчуля, да нямат поне един платен паркинг, с въженце и стол, сред полето или в гората и цял ден да се притесняваш за колата, че си я оставил неохраняма :mhihi: :mhihi:. То това плаж ли е?

Друго си е у нас :kuku: .

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Море в Гърция 2020

Мнение от Моджо » 03 Юли 2020, 9:43

Некак си сравнявате ябълки с круши ми се струва. Селца в Гърция ги сравянвате с курорти и градове в бг. Ми некак си не е правилно. И в селата в бг можеш да си оставиш колата спокойно, както и в Кавала примерно ако искаш да си оставиш колата ще видиш зор къде и как.
Виж, ето това е много хубаво в Гърция. Селца, селца...като върволица...много красиво, няма бетони, няма големи населени места, няма щуротии. Ама имат много море и бряг, ние немаме. Иначе ако мен ме питат за бг - 2-3 комплекса от сорта на Златни и Слънчак и всичко останало тип селски туризъм. Ама не ме питат.
Хм,хм...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 526
Регистриран на: 27.02.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: овца във вълча кожа...

Re: Море в Гърция 2020

Мнение от hell's angel » 03 Юли 2020, 9:52

Моджо написа:Е къде бре Хелл...в Гърция без еденето ти е 50-80 еур на ден.


Имам един приятел, дето вика - повече на никой нищо не казвам, ефект нЕма - само осраха Гърция и вдигнаха цените :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Ubi dubium, ibi libertas

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Море в Гърция 2020

Мнение от Моджо » 03 Юли 2020, 10:01

Виж и аз ходя в Гърция, даже съм намислил в двора ще си направя гръцки кът ама ся...По островите за една проста одая с чамови кревати и измазана с вар плющиш по 50 еур, нали.
И аз плюща, че и по повече...ама не отивам заради удобства и лукс. Та, какво казах, за всеки влак си има пътници. Не приемам обаче да си плюем нашето. Дори и да го заслужава, а то не го, вярвайте ми. Имаме си хубав места както и Гърците си имат кофти. За незнаещите цялата Касандра до преди неколко години беше в гомна от Солун. Същото кат варненското дето тука му пускат снимки. Та така де. За тия пари в Гърция нема да намериш нищо подобно. Брат ми се кефи на Слънчака например, дето мен не можеш с автомат да ида там. Или ходат в центъра на Созопол...МИ..харесва си им и това е. Еле па като има пиенье ол инклузив..
Последна промяна Моджо на 03 Юли 2020, 10:03, променена общо 1 път
Хм,хм...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 997
Регистриран на: 8.11.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: М2+X5

Re: Море в Гърция 2020

Мнение от msi200 » 03 Юли 2020, 10:01

За цените има един парадокс - уж в България е по-евтино, но накрая, като си направя сметката, почивката в Гърция ми излиза същите пари. Като пазарувам в магазините е същото - една количка манджа струва същото и в България и в Гърция, качеството не го коментирам.
I love the sound of V8 in the morning...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Море в Гърция 2020

Мнение от Моджо » 03 Юли 2020, 10:05

Ами не е баш така мси. На мен апратмент в Царево ми струва 60 лв на ден. А храната ми е около 20 лв закуска, 30-40 обяд и още толкова вечера. 80 еур на ден което ти е само спане в Гръцко.
Ако си готвиш си прав ама нали уж почивка...ся и да си готва остава,
Хм,хм...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 526
Регистриран на: 27.02.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: овца във вълча кожа...

Re: Море в Гърция 2020

Мнение от hell's angel » 03 Юли 2020, 10:38

Моджо написа:Виж и аз ходя в Гърция, даже съм намислил в двора ще си направя гръцки кът ама ся...По островите за една проста одая с чамови кревати и измазана с вар плющиш по 50 еур, нали.

Не. :ok:
Моджо написа:Не приемам обаче да си плюем нашето.

Созопол, че го спомена, си беше култов. Германката, Райския залив, Сухото дърво - 'де ги ? Башибозука прибра Отманли...Като див харпунджия, 15 минути мога да ти изброявам места, който вече ги няма. Едно време стреляхме пеленгаси по 5 кила за добро утро, са чакат миграцията да гърмят платерини по 15 см :mrgreen: Няма какво да го плюя - просто не ходя там.
Моджо написа:За незнаещите цялата Касандра до преди неколко години беше в гомна от Солун. Същото кат варненското дето тука му пускат снимки. Та така де.

И пак не е като Бургас или Варна. Лайнарки по наЩо море виждал ли си ? :mhihi: В Гърция хвърчат като линейки. Една година ги дебнахме дали не помпат в съседния залив - по български :ok: , ми не - всичките чинно си мЕтат където трябва. А наще, на най-високо ниво, крадат от парите за тръбата ... безсмислено е изобщо да сравняваме.
Моджо написа:За тия пари в Гърция нема да намериш нищо подобно.

И преди го писах - в Гърция има 2 и 200 - кой както си постели :D (Аре манете ги тия коледни шапки, юли месец стана)
Ubi dubium, ibi libertas

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Море в Гърция 2020

Мнение от Моджо » 03 Юли 2020, 10:57

Ми виждал съм лайнарки. Нестинарка кога беше къмпинг сичко се извозваше с лайнарки. Аз па в интерес на истината нашето море никога не съм го виждал лайняно. Нито преди '89.нито след това. И тука съм съгласен, че кой как си постеле. Както и тук мое си постелеш екстра, така и там-кофти. При прословутото гръцко гостоприемство и обслужване съм си тръгваш няколко пъти от заведения, щото нема кой да ми обърне внимание. Или поне не бързо. Невероятно звучи, нали? Ама на, факт. Та 2 и 200 важи за навсякъде.
Хм,хм...

Потребител
Аватар
Мнения: 39
Регистриран на: 16.11.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: W164/453

Re: Море в Гърция 2020

Мнение от Комбина » 03 Юли 2020, 11:10

На мен повече ми харесва гърка да ми вади парите от джоба с усмивка, дори лицемерна! През годините още когато не беше толкова феШан дестинация за Българина сме обикололи половин Гърция и северна и южна и няма едно място където да е била гадна храната примерно, независимо дали съм ял Гирос за 3 евро на някоя главна или Октопод в хубава Таверна.

1. Вкусна храна, мезенца с всяко поръчано узо, лек гъдел като безплатен десерт, дори да са парчета диня, сладоледчета и т.н е в пъти по приятно от замразените боклуци в нашите кръчми в които ЕВЕНТУАЛНО най-прясната риба ще е на 2-3 дена и то попчета или при повече късмет - сафрид.
2. Прословутите безплатни чадъри, ами да ви кажа не е само до парите. Гадното фрапе дори не го пия. Не желая и не ми е приятно като отида на платен плаж в БГ да долети загорял баДка с диагоналка и да ми поиска веднага пари.
Не ми е приятен контакта с такива хора, както и болшинството собственици на хотели и вмирисани кръчми по нашето черноморие. Не искам като идвам на плажа или си отивам, собственика на плажното заведение и местните мутри с Е60 да ме гледат кисело.

Някой от вас сигурно помнят какво беше само преди малко повече от 10-15г на места като Синеморец, Варвара, Ахтопол, Царево и района... а какво беше Созопол? Тесни улички ухаещи на смокини, някоя и друга баба продаваща сладко и плетива. Имаше 10-20 кръчми и беше красиво, уютно...

Сега созопол какво е? Бетонна джунгла, ОГРОМНА в която е рядкост да чуеш Българска реч....

Просто ме отвращава материала на нашето море, а и факта, че всички хотелиери се ориентираха към бедния западен турист който иска да си купи ментетна на Адидас, да пие наливна бира и има съвсем други изисквания за почивката си, а нас сънародниците си, ни забравиха! Сега като имат нужда от нас да вържат двата края, получават един среден от всички Българи седящи в колоната на Кулата.


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Море в Гърция 2020

Мнение от Bogat-Beden » 03 Юли 2020, 11:53

Комбина написа:
Просто ме отвращава материала на нашето море, а и факта, че всички хотелиери се ориентираха към бедния западен турист който иска да си купи ментетна на Адидас, да пие наливна бира и има съвсем други изисквания за почивката си, а нас сънародниците си, ни забравиха! Сега като имат нужда от нас да вържат двата края, получават един среден от всички Българи седящи в колоната на Кулата.
много добре казано! :yes:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Море в Гърция 2020

Мнение от Моджо » 03 Юли 2020, 13:17

Автоасистънс направен, Здравната -направена. Остава само декларациите да попълня и сме готови за път.
Хм,хм...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10445
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: Море в Гърция 2020

Мнение от Leon » 03 Юли 2020, 14:09

Комбина написа:На мен повече ми харесва гърка да ми вади парите от джоба с усмивка, дори лицемерна! През годините още когато не беше толкова феШан дестинация за Българина сме обикололи половин Гърция и северна и южна и няма едно място където да е била гадна храната примерно, независимо дали съм ял Гирос за 3 евро на някоя главна или Октопод в хубава Таверна.

1. Вкусна храна, мезенца с всяко поръчано узо, лек гъдел като безплатен десерт, дори да са парчета диня, сладоледчета и т.н е в пъти по приятно от замразените боклуци в нашите кръчми в които ЕВЕНТУАЛНО най-прясната риба ще е на 2-3 дена и то попчета или при повече късмет - сафрид.
2. Прословутите безплатни чадъри, ами да ви кажа не е само до парите. Гадното фрапе дори не го пия. Не желая и не ми е приятно като отида на платен плаж в БГ да долети загорял баДка с диагоналка и да ми поиска веднага пари.
Не ми е приятен контакта с такива хора, както и болшинството собственици на хотели и вмирисани кръчми по нашето черноморие. Не искам като идвам на плажа или си отивам, собственика на плажното заведение и местните мутри с Е60 да ме гледат кисело.

Някой от вас сигурно помнят какво беше само преди малко повече от 10-15г на места като Синеморец, Варвара, Ахтопол, Царево и района... а какво беше Созопол? Тесни улички ухаещи на смокини, някоя и друга баба продаваща сладко и плетива. Имаше 10-20 кръчми и беше красиво, уютно...

Сега созопол какво е? Бетонна джунгла, ОГРОМНА в която е рядкост да чуеш Българска реч....

Просто ме отвращава материала на нашето море, а и факта, че всички хотелиери се ориентираха към бедния западен турист който иска да си купи ментетна на Адидас, да пие наливна бира и има съвсем други изисквания за почивката си, а нас сънародниците си, ни забравиха! Сега като имат нужда от нас да вържат двата края, получават един среден от всички Българи седящи в колоната на Кулата.


:yes: :yes: :yes:
Never mistake motion for action...

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook