Море в Гърция 2020

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1530
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Море в Гърция 2020

Мнение от ildivvy » 03 Юли 2020, 14:19

Няма как да го обобщим по-кратко или ясно :yes: !
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Море в Гърция 2020

Мнение от acho.rs » 03 Юли 2020, 14:59

hell's angel написа:
Моджо написа:Виж и аз ходя в Гърция, даже съм намислил в двора ще си направя гръцки кът ама ся...По островите за една проста одая с чамови кревати и измазана с вар плющиш по 50 еур, нали.

Не. :ok:
Моджо написа:Не приемам обаче да си плюем нашето.

Созопол, че го спомена, си беше култов. Германката, Райския залив, Сухото дърво - 'де ги ? Башибозука прибра Отманли...Като див харпунджия, 15 минути мога да ти изброявам места, който вече ги няма. Едно време стреляхме пеленгаси по 5 кила за добро утро, са чакат миграцията да гърмят платерини по 15 см :mrgreen: Няма какво да го плюя - просто не ходя там.
Моджо написа:За незнаещите цялата Касандра до преди неколко години беше в гомна от Солун. Същото кат варненското дето тука му пускат снимки. Та така де.

И пак не е като Бургас или Варна. Лайнарки по наЩо море виждал ли си ? :mhihi: В Гърция хвърчат като линейки. Една година ги дебнахме дали не помпат в съседния залив - по български :ok: , ми не - всичките чинно си мЕтат където трябва. А наще, на най-високо ниво, крадат от парите за тръбата ... безсмислено е изобщо да сравняваме.
Моджо написа:За тия пари в Гърция нема да намериш нищо подобно.

И преди го писах - в Гърция има 2 и 200 - кой както си постели :D (Аре манете ги тия коледни шапки, юли месец стана)

В красивия хотел който писах имаше Лайнарка - познайте кога я видях да помпи ЛАЙНАТА - разбира се докато закусвахме на двора в 09:30. слънцето грее, но не си чуваш мислите, защото камиона до теб помпи шахтата. .. Не че ядяхме, чакахме, защото бутиковия хотел 3ма сервитьор не можеха да смогнат на 8 маси да донесат закуска. Така де носеха, но средно 45-55минути за 1 сандвич с кафе(толкова се полага). Ама си гаден, това горе даже го бях забравил а беше преди месец. Ако някой ми каже че има такова нещо, никога няма да повярвам.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 1.01.2009
Местоположение: там, дето лисиците серът необезпокоявани
Пол: Мъж
Кара: се на дъщеря си

Re: Море в Гърция 2020

Мнение от Мордехай » 03 Юли 2020, 17:01

Колеги, само да ви кажа да се заредите с търпение на границата, вчера се отвисях пет часа на Кулата, а накрая дори ми направиха тест на слюнката за корона. Разбира се има тарикати, които минават през Куромъстиново (Марикостиново) и не се редят, но заради всички глупави и заради страдащите дечица реших стоически да си изчакам реда, па и понеже ще ставам грък, искам да се отърва частично от байганювщината. На Паралия Офринио е пълно на 50% или празно пак толкова. Има предимно гърци и малко българи. Цени не коментирам, всеки сам си знае. Водата е доста по-чиста тази година, достатъчно топла е и времето в момента е слънчево - 35 градуса. Обичам Тракийско море и никога повече няма да стъпя на Черноморието.
Просвещение е изходът на човека от непълнолетието, което той сам си е причинил. Непълнолетие е невъзможността да се ползваш от разсъдъка си без ръководството на някой друг. Самопричинено е това непълнолетие, когато причината му не лежи в недостиг на разсъдък, а в липсата на решителност и смелост да се ползваш от него без ръководството на другиго. Sapare aude! Имай смелост да си служиш със собствения си разсъдък!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Море в Гърция 2020

Мнение от Моджо » 03 Юли 2020, 17:05

А самоизолира ли се доде ти излезе резултата? И как разбираш какъв е, обаждат ли ти се или какво ?
Хм,хм...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 1.01.2009
Местоположение: там, дето лисиците серът необезпокоявани
Пол: Мъж
Кара: се на дъщеря си

Re: Море в Гърция 2020

Мнение от Мордехай » 03 Юли 2020, 20:00

Аз не вярвам в коронавируса, ако е положителен теста ти се обаждат по телефона, защото взимат всички данни. Лошото е, че гръцкият полицай праща много хора за тестване, но повечето го отебват и си продължават. Аз му направих забележка и той ми каза, че имал само две очи и не е ял от осем часа. Всичко е напълно не добре организирано и цари хаос. Малачката-сестра ми бръкна дълбоко в гърлото и щях да повърна, а тя ми вика, че нищо ми няма.
Просвещение е изходът на човека от непълнолетието, което той сам си е причинил. Непълнолетие е невъзможността да се ползваш от разсъдъка си без ръководството на някой друг. Самопричинено е това непълнолетие, когато причината му не лежи в недостиг на разсъдък, а в липсата на решителност и смелост да се ползваш от него без ръководството на другиго. Sapare aude! Имай смелост да си служиш със собствения си разсъдък!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1966
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Море в Гърция 2020

Мнение от barty » 05 Юли 2020, 14:56

От Албена: хотел 4*, платени 2300лв за 7 дни иииии стаите смърдят на мухъл и влага.... :no: Още не съм посетил плажа, ресторанта...но впечатлението не е добро засега.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
:yes:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Море в Гърция 2020

Мнение от alekangg » 05 Юли 2020, 14:59

Очаквам снимки от другите места. Иначе за тези пари толкова ще кажат някои, другият път 5 звезди и надежда всичко да е наред.

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Море в Гърция 2020

Мнение от zAcK » 05 Юли 2020, 15:14

barty написа:От Албена: хотел 4*, платени 2300лв за 7 дни иииии стаите смърдят на мухъл и влага.... :no: Още не съм посетил плажа, ресторанта...но впечатлението не е добро засега.



Доста мизерно като за над 300 лева нощувката :paranoid: :conf: Да не кажа, че направо изглежда отвратително :no:

Кажи после как е плажът :bchug: Преди години беше много добър, вероятно и сега ще е така :dunno:
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

кандидат ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 179
Регистриран на: 28.06.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E90
Мечтае да кара: Beechcraft King Air
Детайли за колата: 2005 320d auto

Re: Море в Гърция 2020

Мнение от vixx » 05 Юли 2020, 15:39

barty написа:От Албена: хотел 4*, платени 2300лв за 7 дни иииии стаите смърдят на мухъл и влага.... :no: Още не съм посетил плажа, ресторанта...но впечатлението не е добро засега.


Това никак не изглежда добре.
Да отсрамя малко БГ, в Arapya Sun Resort сме. Чисто е, храната е супер, всичко е наред. Даже малко съм учуден. В просторно студио с огромна тераса със страхотна гледка. Интернета също е както трябва, което е рядкост. Към 140лв със закуска и вечеря, и много добро басейнче. Не ни е толкова зле морето и не бих се редил изобщо удокато са тия опашки за гърция, ама все пак се надявам да се оправят нещата и да скокнем до Тасос.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 374
Регистриран на: 26.01.2008
Местоположение: СA
Пол: Мъж

Re: Море в Гърция 2020

Мнение от Superexstatic » 05 Юли 2020, 17:18

Кой е хотела с мухъла?
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1966
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Море в Гърция 2020

Мнение от barty » 05 Юли 2020, 17:39

Superexstatic написа:Кой е хотела с мухъла?


"Гергана"
:yes:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 249
Регистриран на: 7.11.2008
Местоположение: Иваняне
Кара: корав барутарник
Мечтае да кара: по-корав барутарник

Re: Море в Гърция 2020

Мнение от Venko » 07 Юли 2020, 8:17

Колеги, някой с информация от гръцката граница днес?
Митко Павлов - където и да отида анцузите ме преследват

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Море в Гърция 2020

Мнение от Моджо » 07 Юли 2020, 8:42

По новините /сутрешните/ казаха , че е спокойно и няма опашки.
Хм,хм...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 249
Регистриран на: 7.11.2008
Местоположение: Иваняне
Кара: корав барутарник
Мечтае да кара: по-корав барутарник

Re: Море в Гърция 2020

Мнение от Venko » 07 Юли 2020, 9:38

Благодаря, колега.
Ще пътуваме тази нощ, та ще оставя впечатления тук щом пресечем и ние.


Гърция е празна, колеги.
Границата с Гърция също е празна.
Намираме се в района на ревиерата - толкова празни места не съм виждал последните 5 години.
Митко Павлов - където и да отида анцузите ме преследват

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Море в Гърция 2020

Мнение от Моджо » 10 Юли 2020, 16:38

Ай честито. Кой иска в Гърция праи тест. Ся треа и ние да правиме.
Хм,хм...

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook