Мотор?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Мотор?

Мнение от Kroki » 28 Апр 2020, 19:00

Здравейте,
Решил съм се да си взема мотор! Питам тук, понеже знам, че има хора, които разбират и имат опит!

Имам A категория и законово мога да карам всичко. Спокоен шофьор съм, както с колите, така и с моторите. Не съм от хората, които са он/офф на газта и философията ми е, че преди да почнеш да си позволяваш каквото и да е, трябва да натрупаш опит(който става с времето и километрите).

Искам нещо, което да карам предимно по пътищата тип ендуро/супер мото. Харесва ми ускорението и маневреността. :)

Освен в мотор, ще инвестирам разбира се и в хубава екипировка и нямам предвид само каска. :!:

Карал съм руски и немски мотори от едно време, скутери, супер мото ктм и т.н. Не съм имал личен мой, все на приятели за по ден два. Падал съм от глупост! :!:
Търся нещо втора употреба, което да си заслужава.

В някакъв момент ще си направя/купя кофи рейсър, но в момента този мотор е в близкото бъдеще. Не е на дневен ред.


https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=f7jb2r :) :)
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1528
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Мотор?

Мнение от ildivvy » 28 Апр 2020, 19:08

Направо си премести поста в 'правилната тема' :D ! Според мен, едно Suzuki DL650 V-Strom ще ти пасне перфектно! Разкошен мотор,без слаби места на разумна цена! Имай предвид,че ендуро и супер-мото са различни 'вселени'! Едното има ускорение,а другото доста по-малко. Маневрени са всички подобни мотори...
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

Дон Хуан де Маркофф
Аватар
Мнения: 6033
Регистриран на: 1.06.2002
Местоположение: Стара Загора/Казанлък
Пол: Мъж
Кара: Е30 cardio,Е39,Е36 combainero
Мечтае да кара: X6 cabrio

Re: Мотор?

Мнение от B U L L I » 28 Апр 2020, 19:59

viewtopic.php?f=4&t=427566&start=390

айде ти си я заключи,че да не ми се сърдиш на мен
ИзображениеИзображение
http://bayern-bulgaria.net/
"към крайно тежките заболявания се прилагат крайно тежки форми на лечение!"
71% от повърхността на Земята е покрита от вода… Останалата площ се покрива от Мануел Нойер.

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Мотор?

Мнение от Kroki » 28 Апр 2020, 20:03

:cry:
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook