Временна кола до 3к лв?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 824
Регистриран на: 18.07.2012
Пол: Мъж
Кара: w202 C180 Vw golf 4 SDI
Мечтае да кара: W212 E400 biturbo E63 w213 biturbo stage 3
Детайли за колата: Турбинирана

Re: Временна кола до 3к лв?

Мнение от turbonetic » 13 Мар 2020, 7:16

Аз за форд фокус,не искам да ,и чувам понеже сме патили от него една зима :mhihi: ... Гледам от време на време излизат 36-ци с м52б20 на приемлива цена :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 601
Регистриран на: 9.03.2010
Пол: Мъж
Кара: BMW ///E36

Re: Временна кола до 3к лв?

Мнение от don_gori » 13 Мар 2020, 8:16

немо написа:
don_gori написа:А и самия реглаж не е нещо скъпо или трудоемко, просто се ходи на 20-25к км за проверка и така, ако всичко им е наред най-много да се разминеш с една гарнитура на капака за 20лв.

Ако правилно съм разбрал имаш предвид регулярен реглаж на клапани на бензинов Форд Фокус МК2?
Утре ще ходя да им издавам един автомобил,ще питам,обаче ако прочета в нечий поглед "ебаси идиота" ще те наругая тук в тая тема(ако не е заключена) ,а ти няма да ме докладваш че съм те наругал,става ли? :lol:

Дали е регулярен незнам, но ако колата е на газ за мен си е регулярен. И има разлика от майстор до майстор, тоя дет ще те изгледа спокойно можеш да му кажеш да се съсредоточи върху смяната на масла/филтри и други подобни занимания.

SpeedyMan написа:Е, ходи се, ама на мен не ми се занимава с това. Няма как да ходя да ми натягат клапаните.

Разбрахме се с две изречения, че хал хабер си нямаш от темата обаче се изказваме на база ония имал познат дет чул от някъв майстор на дизели дет карал на газ :yes: :bchug: Няма смисъл да продължавам, че като гледам и със "затягането" нещата не са ти много ясни :yes:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 897
Регистриран на: 7.12.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: BMW 320 Touring

Re: Временна кола до 3к лв?

Мнение от SpeedyMan » 13 Мар 2020, 9:50

Имал съм 9 лични автомобила, 4 от тях са били на газ, 3 от тях а били с 8 клапана ( 1 от които е ФОРД) и 1 от тях с 24 клапана. Не съм имал проблеми с компресията до около 60 000 км. пробег, след това не знам, защото съм ги продал. Но всичките са коли преди 2000-та година. След това нещата са доста различни за фордовете, хондите и т.н. Това че още не си имал проблеми с вкопаването, не значи че не са започнали да се вкопават. Просто до един момент вкопаването се компенсира от хидравличните повдигачи. Освен това не на всички коли могат да се настройват клапаните. Примерно аз никога не съм го правил на моите коли които са били на газ, не е имало как при тях, а и не е имало нужда.

Предлагам да свалиш главата да видим какво е станало.

Та въпросния приятел с Хондата, беше много убеден и той като теб, как на колата нищо й няма, настроена е но не е така. Колата сме я ползвали за транспорт по работа 2 години всеки ден, по 110 000 км. на година преди майстора да каже - не могат да се натегнат повече.

Лично на мен ми е писнало да ходя на майстор за газова, предпочитам да нямам такъв ангажимент.

Ако има и друго, което не съм споменал - казвай, вероятно си научил още неща по трудния начин. :mhihi:
Изображение Изображение
Изображение BMW 320d Touring Изображение MB A170 CDI

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Временна кола до 3к лв?

Мнение от c04 » 13 Мар 2020, 11:51

DigitalExile написа:А най-добре без газ ;)

:yes: :yes: :yes:


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Временна кола до 3к лв?

Мнение от Bogat-Beden » 15 Апр 2020, 20:04

Грозно е до +безкрайност, ама много ми харесА https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... 0524943587

Но няма да е в тази половина на годината със сигурност...
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

ентусиаст
Аватар
Мнения: 910
Регистриран на: 14.07.2013
Местоположение: ул. дупка 1
Кара: S LINE PLUS

Re: Временна кола до 3к лв?

Мнение от DigitalExile » 15 Апр 2020, 20:07

внос от Австрия-Виена


След като прочетох това в обявата я затворих.. абитуриентка от Австрия... по добре пропусни.


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Временна кола до 3к лв?

Мнение от Bogat-Beden » 15 Апр 2020, 20:09

DigitalExile написа:
внос от Австрия-Виена


След като прочетох това в обявата я затворих.. абитуриентка от Австрия... по добре пропусни.

Ръжда?
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Временна кола до 3к лв?

Мнение от zAcK » 15 Апр 2020, 20:09

turbonetic написа:Гледам от време на време излизат 36-ци с м52б20 на приемлива цена :)


Една такава на газ и можеш да си сигурен, че след това ще я продадеш на същите пари, а през това време ще върши вярно работа, без да се предава :bowdown: Вече не ги правят такива :nono:
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1966
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Временна кола до 3к лв?

Мнение от barty » 15 Апр 2020, 20:39

Mercedes W210 от Австрия и Германия НЕ СЕ КУПУВА!
А от Враца хептен. От 3-ма мой познати от Враца казват КОЛА ОТ ВРАЦА НИКОГА :mhihi:
:yes:


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Временна кола до 3к лв?

Мнение от Bogat-Beden » 15 Апр 2020, 20:43

barty написа:Mercedes W210 от Австрия и Германия НЕ СЕ КУПУВА!
А от Враца хептен. От 3-ма мой познати от Враца казват КОЛА ОТ ВРАЦА НИКОГА :mhihi:

Нямам опит по нито един от двата аргумента, но в интерес на истината в Бг съм си купувал 2 коли, едната от Дупница, втората от Горубляне, е нямаха никакви проблеми :dunno: :dunno:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

ентусиаст
Аватар
Мнения: 897
Регистриран на: 7.12.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: BMW 320 Touring

Re: Временна кола до 3к лв?

Мнение от SpeedyMan » 15 Апр 2020, 20:57

Аз съм имал Ауди от Австрия и дори Ауди започна да изкарва петънца ръждица, комоли тия W210. Когато се наложи да сменям задни дискове, трябваше няколко дни под ред да ходя в сервиза да профилактират със спрейове болтовете и гайките за да могат да ги развият....

Та кола от Австрия, Германия, Швейцария и т.н. си е риск като направи много зими там.
Изображение Изображение
Изображение BMW 320d Touring Изображение MB A170 CDI

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 444
Регистриран на: 31.08.2008
Местоположение: Пловдив, Backnang [DE]
Пол: Мъж
Кара: Compact m43tu
Мечтае да кара: E28

Re: Временна кола до 3к лв?

Мнение от sobiss » 15 Апр 2020, 21:25

В голяма част от Гермния въобще не пада сняг и съответно хвърлянето на химии по пътя е сведени до минимум. Проблем е високата влажност на въздуха, и автомобили със слаба защита срещу корозия доста страдат. Но това не значи че всяка германка е ръждилник.

Gesendet von meinem Mi A3 mit Tapatalk

ентусиаст
Аватар
Мнения: 897
Регистриран на: 7.12.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: BMW 320 Touring

Re: Временна кола до 3к лв?

Мнение от SpeedyMan » 15 Апр 2020, 21:29

Естествено, говорим за риск, който зависи от съответната кола.
Изображение Изображение
Изображение BMW 320d Touring Изображение MB A170 CDI

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1369
Регистриран на: 14.04.2008

Re: Временна кола до 3к лв?

Мнение от slatanic » 15 Апр 2020, 21:30

Всичко е според зависи и на късмет.Аз на цената на диван закупих w203 на 135к километра 2003 модел невиждала прах какво остава ръжда.
Това от Белгия,че забравих да напиша.
Ама друга такава не съм виждал какво остава да купя.Ама ако има бих купил още една де.Да си стой в гаража докато карам тази.
Понеже такива вече не се правят и няма да се правят. ;)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 444
Регистриран на: 31.08.2008
Местоположение: Пловдив, Backnang [DE]
Пол: Мъж
Кара: Compact m43tu
Мечтае да кара: E28

Re: Временна кола до 3к лв?

Мнение от sobiss » 15 Апр 2020, 21:39

Толкоз ли е здраво това w203? С какъв мотор е?

Gesendet von meinem Mi A3 mit Tapatalk

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: TNT

Последни теми
Facebook