Ядосвате ли се?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Ядосвате ли се?

Мнение от alekangg » 13 Мар 2020, 21:33

Абсолютно и аз така виждам нещата.

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1752
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Ядосвате ли се?

Мнение от BMW_POWER » 13 Мар 2020, 22:32

Вуйчо написа:Без да искам да философтвам, ама обикновено точно защото "яжте, пийте..." втасваш с инсулт на що годе млада възраст. Масово се гньете от най-големите лайна и шкарт и почти всеки пие като смок и пуши като счупен комин. Е деева, не ядовете и ильоминатите и евреите ще изморят горкия български народ, а начина на живот (какво и колко консумираш).


Знам, че много добре ме разбра, какво искам да кажа.
Не се ядосвайте за глупости. Това е!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 152
Регистриран на: 1.02.2019
Кара: на пост и молитви

Re: Ядосвате ли се?

Мнение от Вуйчо » 13 Мар 2020, 22:43

SD
Последна промяна Вуйчо на 31 Май 2020, 11:04, променена общо 1 път
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Re: Ядосвате ли се?

Мнение от cod-cdbp » 13 Мар 2020, 23:00

Вуйчо написа:Без да искам да философтвам, ама обикновено точно защото "яжте, пийте..." втасваш с инсулт на що годе млада възраст. Масово се гньете от най-големите лайна и шкарт и почти всеки пие като смок и пуши като счупен комин. Е деева, не ядовете и ильоминатите и евреите ще изморят горкия български народ, а начина на живот (какво и колко консумираш).


В интерес на истината, и аз гледам странно какви количества алкохол и храна консумират масово хората... Може да съм доста субективен, но за мен това си е сериозно прекаляване.
За цигарите дори няма да коментирам, това е направо национален спорт.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Ядосвате ли се?

Мнение от TNT » 14 Мар 2020, 18:19

Повечето се ядосвате, докато шофирате. Аз пък в 98% от случаите се успокоявам. Много рядко се напрягам от шофиране. Ако върна лентата, последната една година няколко пъти ми се е налагало да бързам за някъде и БМВ-то да е в "race mode" :mhihi: (единият случай беше за 250км) , но това ми е била спокойната част. По-скоро се изнервям, когато не шофирам :mhihi: Няколко дни с рейс на работа и ми залипсва количката.

Мен други неща ме ядосват и често повишавам тон.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Ядосвате ли се?

Мнение от Don_Diego » 14 Мар 2020, 20:23

Градското шофиране изнервя, дългото шофиране успокоява и разтоварв. Аз след рейд до Виена или някъде в Германия и следващия месец съм най-спокойния човек на планетата :ok: Много често излизам и през нощта в София, 2 кръгчета на околовръстното (цялото) под съпровода на приятна музика и слизам нов човек от колата
Изображение

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Ядосвате ли се?

Мнение от c04 » 15 Мар 2020, 1:05

Don_Diego написа:Градското шофиране изнервя, дългото шофиране успокоява и разтоварв. Аз след рейд до Виена или някъде в Германия и следващия месец съм най-спокойния човек на планетата :ok: Много често излизам и през нощта в София, 2 кръгчета на околовръстното (цялото) под съпровода на приятна музика и слизам нов човек от колата

:yes: Най-приятната музика зависи от джелезото под капака :D

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 234
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: Ядосвате ли се?

Мнение от drifty » 16 Мар 2020, 11:43

c04 написа: :yes: Най-приятната музика зависи от джелезото под капака :D

:OT:

Може да е скромно, ма толко мога си позволя, само чакам лятото да се разходя на смъкнати прозорци и да послушам шестака малко. Много разтоварващо!
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Ядосвате ли се?

Мнение от Don_Diego » 16 Мар 2020, 17:20

Сега ще ми се смеете ама аз като излизам да карам по нощите си пускам Андреа Бочели :oops:

В така създалата се ситуация покрай върлуващия вирус се усещам, че се дразня и ядосвам на глупостта на хората - сутринта имаше опашка пред Кауфланд в 7:40, а от няколко дни всички големи магазини започват в 9 :banghead: И се възмущаваха, как можело в такава ситуация магазините да работят с ограничено работно време. После им виждам препълнените колички с всякакви ненужни неща и пак се ядосвам, че въпреки мрънкането как всичко е скъпо и как нямат пари, те пак харчат като обезумели и на финала тоя вирус бил пуснат да съботи икономиката...щото тя наща беше цъфнала и вързала, та трябваше да я спъват :banghead:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: Ядосвате ли се?

Мнение от b_u_b_o » 17 Мар 2020, 0:34

Току що осъзнах нещо за себе си. Попринцип ежедневието ми е сравнително спокойно. Така съм си устроил живота, приятели, колеги...все интелигентни хора с които имаме сходни виждания за живота и с поглед се разбираме. Обаче явно ми липсват тия емоции...и това е причината да влизам тук :mhihi: Усетих, че основния източник на ядове е това място. Има човешки черти/действия/разсъждения които много ме дразнят, ама на сам се бутам да ги чета. Замислям се дали една карантина да не ударя на форума, да видим как ще ми се отрази :conf:

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Ядосвате ли се?

Мнение от c04 » 17 Мар 2020, 12:20

drifty написа:
c04 написа: :yes: Най-приятната музика зависи от джелезото под капака :D

:OT:

Може да е скромно, ма толко мога си позволя, само чакам лятото да се разходя на смъкнати прозорци и да послушам шестака малко. Много разтоварващо!

Скромно щеше да е 1,2 :mhihi: Добре е 2,8-цата

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 234
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: Ядосвате ли се?

Мнение от drifty » 17 Мар 2020, 13:38

c04 написа:Скромно щеше да е 1,2 :mhihi: Добре е 2,8-цата


Тука у форумО 2.8цата е малолитражка :D :OT:
Изображение

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook