Има ли тук хирург, травматолог, вътрешни, офталмолог... ...

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1756
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Има ли тук хирург, травматолог, вътрешни, офталмолог... ...

Мнение от BMW_POWER » 17 Яну 2020, 4:42

Питането е повече от сериозно. Търся консултация с хирург, травматолог, вътршни болести, офталмолог ... Предпочитам да комуникирам от първо лице, не "на един приятел чичо му има комшия, дето ...".
Предпочитам на ЛС.
Благодаря предварително!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 646
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: Има ли тук хирург, травматолог, вътрешни, офталмолог...

Мнение от ivanski_2 » 17 Яну 2020, 10:12

1-во това звучи като обява, търся еди какво си пишете на ЛС, ако всеки вземе да пише какво търсиш и да му се пише на ЛС ще го превърнем в подфорум за обяви, толкова ли е трудно да опишеш тук ситуацията и да помогнеш евентуално на някой друг? :dunno:
2-ро не знам до колко е добра идея да се съветваш и вярваш на съвет на някой в когото не си сигурен на 100%, сиреч потребител тук ... все пак говорим за здраве.

ПП: Имам приятел който е Кинезитерапевт чакръкчия, който е адски добър идват хора от Турция,Гърция и от къде ли не при него и всички си тръгват доволни, но без нищо конкретно, няма какво да ти кажа. Също така зависи за къде ти трябва този човек.
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1756
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Има ли тук хирург, травматолог, вътрешни, офталмолог...

Мнение от BMW_POWER » 17 Яну 2020, 15:56

Привет Колега!
Много любезно от твоя страна, че се грижиш за чистотата на форума :bowdown: Това заглавие и съдържанието на темата не отговарят на нито един от подфорумите с обяви.
Регистриран съм тук от 100 години и за това време съм получил помощ по много въпроси. Благодаря за което и огромен респект към всеки един, подал ръка. Имам нужда от професионален съвет от човек с някоя (За предпочитане всичките) от горните професии.
Нямам драми и "Не ме боли тук, какво мислиш?".
Благодаря ти още веднъж!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 583
Регистриран на: 17.08.2002
Местоположение: BULGARIA
Пол: Мъж
Кара: e30 320i

Re: Има ли тук хирург, травматолог, вътрешни, офталмолог...

Мнение от KEVIN-30 » 18 Яну 2020, 2:53

Колега имаш лично съобщение и телефони на лекари в 4-те специалности които търсиш. :yes:
Изображение

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1756
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Има ли тук хирург, травматолог, вътрешни, офталмолог...

Мнение от BMW_POWER » 18 Яну 2020, 3:24

Има моменти в живота, в които ти остава само едно.

ДА СЛОЖИШ ДЯСНАТА РЪКА НА СЪРЦЕТО СИ И ДА СЕ ПОКЛОНИШ В ЗНАК НА БЛАГОДАРНОСТ :bowdown:

За пореден път го правя и БЛАГОДАРЯ на този форум, че го има :bowdown: :bowdown: :bowdown:

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: dhtj

Последни теми
Facebook