Дизайнерите ли са олигофрени, или на мен ми има нещо?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Какво ви е мнението за "подарените" таблети пльоснати на таблото

Изключително много ме дразни!
21
32%
Не ми прави впечатление.
8
12%
Много по-удобно ми е.
10
15%
Трябва да върнат стария дизайн на таблата като при Е39/Е38
26
40%
 
Общо гласове : 65
ентусиаст
Аватар
Мнения: 910
Регистриран на: 14.07.2013
Местоположение: ул. дупка 1
Кара: S LINE PLUS

Re: Дизайнерите ли са олигофрени, или на мен ми има нещо?

Мнение от DigitalExile » 15 Дек 2019, 16:00

xela написа:Май месец си взех Пежо 3008, тези с подарените таблети. Този таблет се оказа произведен от Бош с i5, 8g ram, ssd и Suse Linux.

Първата ми работа като влеза в колата е да си раздвоя айфона, да си пусна Waze и Spotify.
Докато карам за работа си проверявам календара и задачите за деня, проверявам си пощата с помощта на Siri и всичко е точно.


Явно ти е далече работата, там е проблема :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 526
Регистриран на: 27.02.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: овца във вълча кожа...

Re: Дизайнерите ли са олигофрени, или на мен ми има нещо?

Мнение от hell's angel » 15 Дек 2019, 18:28

Май куките да глобяват за телефон си е анахронизъм, вече :mhihi:
Ubi dubium, ibi libertas

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Дизайнерите ли са олигофрени, или на мен ми има нещо?

Мнение от zAcK » 10 Яну 2020, 13:44

AGD написа:Познайте къде се състоя премиерата на новия Мерцедес Майбах ГееЛеС преди няколко дни ?
Който каже Китай не печели нищо, уточнилият Гуангжоу също.
Всички нови автомобили с претенции за някакво ниво на лукс се проектират така, че да се харесат на китайците, а те обичат шареното и за съжаление, в случая с БМВ, огромни, хромирани радиаторни решетки.


True, true :!:

BMW с рекордни продажби в Китай!
Германският автомобилопроизводител Бе Ем Ве е продал 720 000 автомобила в Китай през 2019 година. Това е рекорд от влизането на компанията на китайския пазар преди 15 година, се посочва в прессъобщение на Бе Ем Ве, цитирано от ДПА и БТА.
Рекордните доставки представляват 13 процента растеж на годишна основа, отчете мюнхенската компания.
Най-популярни сред китайските потребители са моделите Екс1 (X1), Екс5 (X5), Екс6 (X6) и Серия 5 (5 Series).
През 2019 година групата Бе Ем Ве е доставила над 2,52 милиона коли с марката Би Ем Ве Мини (Mini) и Ролс-Ройс (Rolls-Royce) в целия свят, укрепвайки позицията си на лидер при луксозните автомобили за 16-а поредна година.
БМВ за първи път стъпва на китайския пазар през 1994 година като вносител, след това построява първия си завод съвместно с китайски партньор през 2003 година.
От 2015 година Китай е най-големият световен пазар за БМВ. Заедно с Ауди (Audi) и Мерцедес-Бенц (Mercedes-Benz) трите компании имат доминираща позиция в удовлетворяването на все по-големия интерес в Китай към луксозните автомобили.
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Дизайнерите ли са олигофрени, или на мен ми има нещо?

Мнение от Bogat-Beden » 10 Яну 2020, 19:13

Ем хубу, поне за седмата серия да имаше ЕУ вариант с нормални решетки отпреде? :lol: :dunno:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: chefoto

Последни теми
Facebook