TV box - мнения

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 153
Регистриран на: 27.04.2016
Пол: Мъж
Кара: e91 320d

TV box - мнения

Мнение от stas.dakov » 18 Ное 2019, 13:53

Колеги я кажете от кой tvbox сте доволни, мисля да си поръчам едно от китай на xiaomi, но гледам че има доста по-евтини боксове.
После може да сложа едно kodi и един daplayer.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 52
Регистриран на: 16.10.2016
Местоположение: гр. София
Пол: Мъж
Кара: BMW E39, 520i

Re: TV box - мнения

Мнение от NewLine » 18 Ное 2019, 21:16

Здравей.
По времето, когато аз се интересувах от подобно устройство, темите в Интернет не бяха особено конкретни и с особено полезна информация.
Не искам да омаловажавам информацията, която евентуално може да получиш тук, но бих те насочил за допълнителна информация към сайтове, които са профилирани за такава информация.
Закупих бокс (Z4 Android 5.1, RK3368) в последствие, който ми вършеше чудесна работа за Интернет сайтове, онлайн телевизии чрез сайтове на същите и т.н.
Разполагаше с инсталиран Андроид 5.1, 16 гигабайта вътрешна, 2 гигабайта рам, които бяха достатъчни за търсене, музика, телевизия ( чрез Kodi, при което приложение има доста настройки и е необходимо инсталиране на съответните добавки, също и за субтитри при желание за гледане (не сваляне) на филми и тн.н, за да се ползва пълноценно приложението). По незнайни причини след около 2 години, моя тв бокс дефектира, което донякъде може да е породено и от токов удар, но предвид напредъка на технологиите, не съм се замислял за закупуване на друг.
Ако не е нарушение на правилата на BMW форума, споделям линк към Андроид сайт с конкретната тема с мнения на потребители и бъдещи собственици на боксове, които вярвам ще ти бъдат полезни.
Един от потребителите там споделя информация след тестване на тв боксове, като дава препоръки и мнения кой модел, за какво би бил подходящ.
Някои потребители залагат на качествен звук от устройството, други залагат на максимално мощен хардуер, вероятно за игри или друго, за други пък е достатъчно това като възможност, за което и аз съм го използвал, всеки разбира се купува нещо според желанието и възможностите си. Дали от България, дали от чужбина.
Споделям темата с мненията на потребителите, като се надявам да не е в разрез с разрешението тук:

https://forum.androidbg.com/showthread. ... 32&page=15

Спокойна вечер.

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: TV box - мнения

Мнение от alx » 18 Ное 2019, 21:29

аз имам съвсем, ама съвсем скромен опит с тези джажи...

в събота смених нвидия шийлд 2017 със наскоро излязлата нвидия шийлд 2019 про ...

разлика не виждам освен това, че има долби вижън... и долби атмос звука не ми изключва за 1-2 секунди на случаен принцип като гледам атмос филм... ползвам плекс за филми и коди за музика... по незнайни причини независимо, че и двата са нагласени за пас-тру и дефакто подават една и съща информация- коди-то звучи по-добре... което е пълна мистерия за мене...
алекс
трабант 601с
разни други возила

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 783
Регистриран на: 11.10.2012
Пол: Мъж
Кара: e92, f30
Мечтае да кара: M4

Re: TV box - мнения

Мнение от expl0de » 18 Ное 2019, 22:49

Бях си купил мини компютър с андроид за телевизора от Китай и не струваше. Хардуерът беше на много добро ниво, но софтуерно нула. Насичаше, забиваха програми и менюто след няколко часа ползване задължително рестарт. Накрая замина в коша. Сега съм вързал мини ПЦ с уиндоус и за мен е най-смисленото нещо. Ако ще взимаш китаец с неясен произход проучи добре за качеството на софтуера, понеже поддръжката после е нулева. След няколко месеца пускат нов модел и до там.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 152
Регистриран на: 1.02.2019
Кара: на пост и молитви

Re: TV box - мнения

Мнение от Вуйчо » 19 Ное 2019, 2:19

а
Последна промяна Вуйчо на 31 Май 2020, 11:16, променена общо 1 път
Изображение

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: TV box - мнения

Мнение от alx » 19 Ное 2019, 14:48

Вуйчо написа:ако ти се дават повече пари (900 лева) си взимаш един 43 инчов тв филипс


:shock: тия от филипс съвсем са се самозабравили баси... :ok:
алекс
трабант 601с
разни други возила

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot], streetz

Последни теми
Facebook