Ваксините – от прикриване до катастрофа

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 25.02.2010
Пол: Мъж

Re: Ваксините – от прикриване до катастрофа

Мнение от DaGa » 25 Ное 2019, 20:09

Като стана дума за деца - има толкова безотговорни родители,че нямам думи. Малката една седмица на ясла , две болна . Сега е и с бацили в носа. Имало е последните дни поне три сополиви и болни деца. От градината като ги видят ги пращат,но родителите си плащат на педиадър и им дава бележка, че са здрави и от градината нищо не могат да направят. Ми по дяволите само аз и жена ми сме - няма баби,няма дядовци ,няма никой който да ни помага като се разболее да я гледа. Е това е пълна безотговорност към другите хора .

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Ваксините – от прикриване до катастрофа

Мнение от alekangg » 25 Ное 2019, 20:31

Баси чудото, плащат за бележка за децата, че са здрави, а масово дъртите плащат за бележки-болнични, като са здрави!

Какви са тези бацили в носа??

кандидат ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: Ваксините – от прикриване до катастрофа

Мнение от b_u_b_o » 25 Ное 2019, 20:36

E34 написа:В темата си личи кой има деца и кой е още младеж. Обръщам се към младежите. Когато некой ден случайно имате дете и некой ви каже - "Глей ся, тука тва е безопасно ма има шанс едно на хиляда детето ти да пукне или да се плюнчи и оди накриво цял живот ма нема се плашиш, отговорност не носим и че си направиш друго", щото тва са реално ваксините...та тоя дето вече не е младеж да земе да се сети за тая темичка как се е правил на мъж и да се замисли дали може да допусне тва едно на хиляда или детето му е некак си по-така ценно. Тва е, проста работа. Всичко друго е дървена философия. Ма спасявали хиляди....ич ми не дреме! Като изтегля аз късата клечка знайш ли колко ми дреме.


Както казах по-рано в темата тия дето не си ваксинирате децата се молете да сте малцинство. Щото след 20тина година като станат мнозинство тия неваксинираните и вземе да удари една епидемия от туберкулоза примерно и измори една камара народ млади и прави на по 20-30 години от болест за която от поколения има ваксина, само защото родителите им са се правили на специалисти :wave:

И да нямам деца все още, но те ще бъдат ваксинирани, защото имам отговорност пред тях и пред останлите хора с които те ще живеят. :yes:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Ваксините – от прикриване до катастрофа

Мнение от alekangg » 25 Ное 2019, 20:40

Риск има винаги и навсякъде.
Може да умре човек от елементарна операция за махане на апандесит или нещо подобно.
Значи ли това, че хората не ходят като се наложи?

Тенденцията в последните 100 год е увеличаване на продължителността на живота, що така?
Без ваксини по-дълго ли са живеели хората и по-малко умрели деца ли е имало???

Даже няма да е зле да започнат да раждат жените в апартаментите си, не че няма и такива, стана модерно напоследък.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Ваксините – от прикриване до катастрофа

Мнение от alekangg » 25 Ное 2019, 20:53

E34 написа:В темата си личи кой има деца и кой е още младеж. Обръщам се към младежите. Когато некой ден случайно имате дете и некой ви каже - "Глей ся, тука тва е безопасно ма има шанс едно на хиляда детето ти да пукне или да се плюнчи и оди накриво цял живот ма нема се плашиш, отговорност не носим и че си направиш друго", щото тва са реално ваксините...та тоя дето вече не е младеж да земе да се сети за тая темичка как се е правил на мъж и да се замисли дали може да допусне тва едно на хиляда или детето му е некак си по-така ценно. Тва е, проста работа. Всичко друго е дървена философия. Ма спасявали хиляди....ич ми не дреме! Като изтегля аз късата клечка знайш ли колко ми дреме.

По-назад се каза, как ако на някое дете му се случи нещо след ваксина се говори и се знае, но аз май не съм чувал някой да се е похвалил, че не е сложил ваксини и след това детето му се е разболяло и останало инвалид или умряло. Или вероятно няма такива случаи??
Всичко е силно изопачено в днешно време и като гледам по-зле ще става.

Ти точно как би се почувствал, ако не сложиш ваксина и вземе, че детето ти умре или остане инвалид заради някоя болест от която не са умирали от десетилетия хора?
Или си абсолютно застрахован от такива неща? Или ще си направите друго?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 478
Регистриран на: 14.03.2014
Пол: Мъж
Кара: e70 3.0d
Детайли за колата: remapped

ex: E46 320d 2005
ex: E36 316i 1998

Re: Ваксините – от прикриване до катастрофа

Мнение от cmdkick » 25 Ное 2019, 20:58

E34 написа:Ма спасявали хиляди....ич ми не дреме!
:no: :no:

:kuku: :kuku: Без коментар...

На поддръжниците на ваксините им пука за човечеството.
На антиваксарите не им дреме и са фанатици, може би невменяеми.
Tires are evil - destroy them all ...

Потребител
Аватар
Мнения: 41
Регистриран на: 15.08.2010
Пол: Мъж
Кара: E46 320d

Re: Ваксините – от прикриване до катастрофа

Мнение от stean » 25 Ное 2019, 21:45

b_u_b_o написа:..тия дето не си ваксинирате децата се молете да сте малцинство... вземе да удари една епидемия от туберкулоза

Ти четеш ли бе колега? По-нагоре съм дал линк за тая туберкулоза, тя цяла Европа не се ваксинира, ние да се молим? Явно си твърде млад и неопитен и не ги следиш тези неща, но това е геноцид. Малцинството ваксинирани е България!
Моят е на 14 и съм избегнал почти всички ваксини. До 11, никога не е отсъствал от ясла, градина и училище, докато
не му биха манту и в последствие бцж. Сега е хронично със запушен нос и отпадналост, заради отслабен имунитет.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 478
Регистриран на: 14.03.2014
Пол: Мъж
Кара: e70 3.0d
Детайли за колата: remapped

ex: E46 320d 2005
ex: E36 316i 1998

Re: Ваксините – от прикриване до катастрофа

Мнение от cmdkick » 25 Ное 2019, 22:26

Tires are evil - destroy them all ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Ваксините – от прикриване до катастрофа

Мнение от bum_bum » 25 Ное 2019, 22:42

alekangg написа:Риск има винаги и навсякъде.
Може да умре човек от елементарна операция за махане на апандесит или нещо подобно.
Значи ли това, че хората не ходят като се наложи?

Тенденцията в последните 100 год е увеличаване на продължителността на живота, що така?
Без ваксини по-дълго ли са живеели хората и по-малко умрели деца ли е имало???

Даже няма да е зле да започнат да раждат жените в апартаментите си, не че няма и такива, стана модерно напоследък.


България е с една от най-ниските продължителност на живота в света. Малко ваксини си бием ли, що ли?
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 25.02.2010
Пол: Мъж

Re: Ваксините – от прикриване до катастрофа

Мнение от DaGa » 25 Ное 2019, 22:43

alekangg написа:Баси чудото, плащат за бележка за децата, че са здрави, а масово дъртите плащат за бележки-болнични, като са здрави!

Какви са тези бацили в носа??
Е такива

Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Ваксините – от прикриване до катастрофа

Мнение от alekangg » 25 Ное 2019, 22:58

bum_bum написа:
alekangg написа:Риск има винаги и навсякъде.
Може да умре човек от елементарна операция за махане на апандесит или нещо подобно.
Значи ли това, че хората не ходят като се наложи?

Тенденцията в последните 100 год е увеличаване на продължителността на живота, що така?
Без ваксини по-дълго ли са живеели хората и по-малко умрели деца ли е имало???

Даже няма да е зле да започнат да раждат жените в апартаментите си, не че няма и такива, стана модерно напоследък.


България е с една от най-ниските продължителност на живота в света. Малко ваксини си бием ли, що ли?


Аа забравих, че вероятно у нас ваксините са 3 качество и искат да ни уморят! :bowdown:
Въпреки това, дори с лошите ваксини, продължителността на живота у нас макар да е ниска, се увеличава! Баси нещо ми бяга логиката.

За Бг ръста е малък, но го има. Зле сме спрямо развитите страни, но сме много далеч от най-ниската в света, по-точно сме над средното за света.
Captureжида.JPG


За сметка на това в световен мащаб увеличението е голямо!

https://www.infograf.bg/article/1478013930000

Обаче най-много живеят в развитите страни с ваксини, не в Африка, където ги гонят да им сложат, що така?
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 271
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Ваксините – от прикриване до катастрофа

Мнение от TNT » 25 Ное 2019, 23:02

В България, ако спрем пиенето и пушенето, и колите ни станат Евро 6 стандарт - ставаме безсмъртни :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Ваксините – от прикриване до катастрофа

Мнение от bum_bum » 25 Ное 2019, 23:25

alekangg написа:Обаче най-много живеят в развитите страни с ваксини, не в Африка, където ги гонят да им сложат, що така?


Хигиена му викат. В нормална страна и без обувки да ходиш няма къде да си изцапаш чорапите. Къпеш се всеки ден, миеш си ръцете всеки път, след като си си барал гъза, имаш амнайсе хиляди служби да следят в месото, млякото и яйцата да няма коки, коли и прочее бацили, пиеш вода от шишенце минала през УВ, озон и кво ли не, а не от локвата. Вдяваш ли ;)

Колкото до продължителноста на живота, цифрата не е мярка. Те и пилетата дето ги продават в магазините живеят по 32 дни, ама ако му спреш антибиотика ще хвърли топа далеч преди това, ако ме разбираш. Това живот ли е?

Като сме почнали с табличките, ей ти една от любимото ни CDC.

Изображение

60% от хората над 18 са на някакви хапчета. След 65 тоя процент отива на 90. Добре ли е?
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Ваксините – от прикриване до катастрофа

Мнение от alekangg » 25 Ное 2019, 23:26

Видно е кой не вдява..

кандидат ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: Ваксините – от прикриване до катастрофа

Мнение от b_u_b_o » 25 Ное 2019, 23:48

stean написа:
b_u_b_o написа:..тия дето не си ваксинирате децата се молете да сте малцинство... вземе да удари една епидемия от туберкулоза

Ти четеш ли бе колега? По-нагоре съм дал линк за тая туберкулоза, тя цяла Европа не се ваксинира, ние да се молим? Явно си твърде млад и неопитен и не ги следиш тези неща, но това е геноцид. Малцинството ваксинирани е България!
Моят е на 14 и съм избегнал почти всички ваксини. До 11, никога не е отсъствал от ясла, градина и училище, докато
не му биха манту и в последствие бцж. Сега е хронично със запушен нос и отпадналост, заради отслабен имунитет.


Абе аз чета, ама освен да четеш трябва да можеш и изводи да си направиш от прочетеното. Европа не се ваксинира ВЕЧЕ, защото са ограничили достатъчно заразата за да е безопастно да не го правят(според bum_bum с миене на ръце само). Ние обаче все още по една или друга причина сме в челото в Европа по случаи на туберколоза, така че има причина тук да се прави все още...не е щото някой иска да ни изтрови. :dunno:

Ако темата беше дали конкретна ваксина е добра или не бих го разбрал, ама да отричаш всички ваксини за мен граничи с лудост. Ама ще поживеем ще разберем, лошото е че от нашия избор ще страдат други, децата ни. Ама такъв е живота...

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook