Двойно купуване и прехвърляне на автомобил

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 349
Регистриран на: 9.04.2008
Местоположение: Софията
Кара: E34 M5 20 JAHRE
Мечтае да кара: E34 520 на метан

Re: Двойно купуване и прехвърляне на автомобил

Мнение от sixstraight » 15 Ное 2019, 20:42

Имах подобен казус не ми дваха да мина преглед понеже нямах данък, кат изпраща информация към общината до 10 дни но ако си нахален и си отстояваш правата с неохота ти дават една бланка от старите попълваш на ръка както едно време и те попълват на ръка и колата е в системата. При мен беше гражданска, кат, гтп, община, гтп за около половин ден става малко им става кофти на чиновниците че трябва да работят ама :dunno:
Всички пътища водят към НАДИН :twisted:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 645
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: Двойно купуване и прехвърляне на автомобил

Мнение от ivanski_2 » 18 Ное 2019, 12:56

sixstraight написа:Имах подобен казус не ми дваха да мина преглед понеже нямах данък, кат изпраща информация към общината до 10 дни но ако си нахален и си отстояваш правата с неохота ти дават една бланка от старите попълваш на ръка както едно време и те попълват на ръка и колата е в системата. При мен беше гражданска, кат, гтп, община, гтп за около половин ден става малко им става кофти на чиновниците че трябва да работят ама :dunno:


Абсолютно и аз наскоро го играх това, купих колата (Нотариуса) около 11, в 1 бях в общината в 3 минах преглед и :driving:
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Leon

Последни теми
Facebook