Емиграция в българия

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 646
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: Емиграция в българия

Мнение от ivanski_2 » 13 Дек 2022, 10:49

Top Gun Maverick написа:Хм, един тука си отряза пръста на циркуляр, работи в такава фирма за дървен материал. Познавам го лично, клиент ми. Примерно 2см. от показалеца. Държал си го в ръка, отделен! И това ми го обяснява като го видях с бинтована ръка, викам му "ами кофти, ама можеше да е наистина зле, да ти иде ръката, сега поне без малка част от пръста пак ще си ок". И онзи казва, " ааа, не бе, той пръста си е тука вече, медицината много напреднала, отидох в болницата и го сложиха където трябва. :shock: Та не знам как ще сте мотаят един ден да ходиш нагоре или надолу. Не, че не ти вярвам, просто ми е странно, но наистина има много абсурди понякога.
Аз също имам както отрицателни, но така и други положителни примери с лекари в бг, да не ги изреждам сега, ама да не ги заклеймяваме всичките. Има лекарска мафия, има правещи фиктивни операции, от всички има.

Скоро карах една клиентка с обриви по цялото лице, в осем вечерта я закарах в държавната поликлиника при дежурния, оправи се с урбазон, веднага и наляха. Но ако е алергия зор се хваща от какво точно, как и т.н.


Единственото зареди което ги " оправдавам" е че беше след 11:30 и най-вероятно доста от лекарите ги нямаше.
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Емиграция в българия

Мнение от TNT » 13 Дек 2022, 11:01

Е ти недей сравнявай лекарите в Кьолнзанлък и аматьорите в София :lol:
Изображение

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: nivo

Последни теми
Facebook