Конфликти на пътя

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 898
Регистриран на: 24.10.2007
Местоположение: София/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: Е34 /Е39 дизел, Е46-автомат,Е60-530
Мечтае да кара: Да се разхожда пеша

Re: Конфликти на пътя

Мнение от Vasko » 23 Ное 2019, 19:09

Колеги, не ми се коментират въобще ситуациите по кръстовищата - светва зелено , тя нашата кифла си рови телефона, докато включи докато тръгне, после някой от някоя пресечка иска да излезе на главен път, че тя и него чака ..е, стига де... аз да нямам цял ден на разположение и не искам целия ми ден да премине по кръстовищата в чакане на зелен сигнал ,затова напоследък съм станал страшно изнервен и свиря, светкам, муша се като видя, че някой се мота по светофарите -моето време е ценно ,прекалено ценно , пет светофара като ме забавят по една минута, и още някой като се замота на някой светофар и на време не тръгне и ето веднга отивам с 15 минути назад ...
А за 15-сет минути толкова много неща могат да се свършат в офиса , включително и ако закъснееш за среща, няма кой да те дочака 15 минути,защото всеки си гони задачите и времето му е изключително ценно.
Много е зле положението с шофирането в градовете -повечето са все някакви неделни шофьори и сякаш не знаят какво да правят и особено пък като им свирнеш се паникьосват още повече ...
Стремя се по принцип да си тръгвам по-късно от офиса, за да избягвам трафика,но това не винаги се получава..
Най-лошото е, че отивам на работа още в началото на деня още по-изнервен ,а всъщност трябва да съм спокоен...
Не знам, не са добре нещата , много е зле положението с шофьорите -особено младите !!!!
Яжте, пийте и си носете новите дрехи и си карайте количките ,че животът е крaтък ..

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 143
Регистриран на: 26.02.2019
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Няма BMW ;-)
Мечтае да кара: Нова

Re: Конфликти на пътя

Мнение от Venelin1111 » 23 Ное 2019, 19:16

Vasko написа:Колеги, не ми се коментират въобще ситуациите по кръстовищата - светва зелено , тя нашата кифла си рови телефона, докато включи докато тръгне, после някой от някоя пресечка иска да излезе на главен път, че тя и него чака ..е, стига де... аз да нямам цял ден на разположение и не искам целия ми ден да премине по кръстовищата в чакане на зелен сигнал ,затова напоследък съм станал страшно изнервен и свиря, светкам, муша се като видя, че някой се мота по светофарите -моето време е ценно ,прекалено ценно , пет светофара като ме забавят по една минута, и още някой като се замота на някой светофар и на време не тръгне и ето веднга отивам с 15 минути назад ...
А за 15-сет минути толкова много неща могат да се свършат в офиса , включително и ако закъснееш за среща, няма кой да те дочака 15 минути,защото всеки си гони задачите и времето му е изключително ценно.
Много е зле положението с шофирането в градовете -повечето са все някакви неделни шофьори и сякаш не знаят какво да правят и особено пък като им свирнеш се паникьосват още повече ...
Стремя се по принцип да си тръгвам по-късно от офиса, за да избягвам трафика,но това не винаги се получава..
Най-лошото е, че отивам на работа още в началото на деня още по-изнервен ,а всъщност трябва да съм спокоен...
Не знам, не са добре нещата , много е зле положението с шофьорите -особено младите !!!!

Свиркаш , светкаш ..мушиш се и накрая някой те изгруа с бухалката и. оставаш доволен. Днес един тарикат с Q 7 не бул “Хр. Ботев” ми се катери по дядовия и на кръстовището с “Т. Александров” го хвана червен сигнал. Слизам от колата отивам да го попитам що свири , а той се изниза на червено. И какво? Нужно ли е нерви и агресия?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Няма вече BMW


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Конфликти на пътя

Мнение от Bogat-Beden » 23 Ное 2019, 19:19

Venelin1111 написа:Свиркаш , светкаш ..мушиш се и накрая някой те изгруа с бухалката и. оставаш доволен.

:lol: :mhihi:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Конфликти на пътя

Мнение от randity » 23 Ное 2019, 19:30

А сетих се, преди около 3 години карах един нов Кайен за една седмица. Аз обаче си имам манталитет, карам си така, както си карах и тогавашното Фокусче. Спирам, пускам, изчаквам идващия по пряката. Хората ме гледаха ей тъй :shock:. Първите няколко пъти докато се усетя, се чудех що ме гледат така.
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Конфликти на пътя

Мнение от Bogat-Beden » 23 Ное 2019, 20:20

Не си се държал като истински алфа мъжкар :ok:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: Конфликти на пътя

Мнение от kiko » 23 Ное 2019, 21:00

Bogat-Beden написа:Не си се държал като истински алфа мъжкар :ok:

Сигурно искаш да кажеш като истински алфа-аграр :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Конфликти на пътя

Мнение от vicho » 24 Ное 2019, 0:12

Vasko написа:бла-бла


евала!!!

:mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 645
Регистриран на: 22.08.2006
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: го спокойно

Re: Конфликти на пътя

Мнение от ///eMo » 24 Ное 2019, 11:45

Vasko написа:...!


:mhihi:

Както някой спомена по-назад в темата като се появи някой бързащ, светещ и т.н., скоростта магически пада до 49, излизащите от улички са винаги с предимство, както и завиващи наляво, пешеходците се пускат и по средата на булеварда и други подобни методи за лежерно пътуване. Наскоро един подобен колега с Ауди реши, че карайки близо до мен ще ме накара да му направя място (виждах му във вътрешното огледало само горната част на предния капак :D ), а пък на 3-лентов булевард нощно време.. място не е като да няма за заобикаляне.

Излизането 5-10 минути по-рано може да спести този стрес, да ти даде време да свършиш малко повече неща в офиса и да не си изнервен, защото учебната кола не е тръгнала 'на заварка' в момента, в който зеленото е светнало.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 526
Регистриран на: 27.02.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: овца във вълча кожа...

Re: Конфликти на пътя

Мнение от hell's angel » 24 Ное 2019, 11:53

Забравили сте сторито за Ифа мен-а на скиса, ми се струва :mrgreen:
Ubi dubium, ibi libertas

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Конфликти на пътя

Мнение от alekangg » 25 Ное 2019, 18:05

Vasko написа:Колеги, не ми се коментират въобще ситуациите по кръстовищата - светва зелено , тя нашата кифла си рови телефона, докато включи докато тръгне, после някой от някоя пресечка иска да излезе на главен път, че тя и него чака ..е, стига де... аз да нямам цял ден на разположение и не искам целия ми ден да премине по кръстовищата в чакане на зелен сигнал ,затова напоследък съм станал страшно изнервен и свиря, светкам, муша се като видя, че някой се мота по светофарите -моето време е ценно ,прекалено ценно , пет светофара като ме забавят по една минута, и още някой като се замота на някой светофар и на време не тръгне и ето веднга отивам с 15 минути назад ...
А за 15-сет минути толкова много неща могат да се свършат в офиса , включително и ако закъснееш за среща, няма кой да те дочака 15 минути,защото всеки си гони задачите и времето му е изключително ценно.
Много е зле положението с шофирането в градовете -повечето са все някакви неделни шофьори и сякаш не знаят какво да правят и особено пък като им свирнеш се паникьосват още повече ...
Стремя се по принцип да си тръгвам по-късно от офиса, за да избягвам трафика,но това не винаги се получава..
Най-лошото е, че отивам на работа още в началото на деня още по-изнервен ,а всъщност трябва да съм спокоен...
Не знам, не са добре нещата , много е зле положението с шофьорите -особено младите !!!!


:bowdown: :bowdown: :bowdown: пак избухна мощно!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 261
Регистриран на: 8.08.2017
Пол: Мъж

Re: Конфликти на пътя

Мнение от Hip-hopotam » 01 Дек 2019, 1:20

Абе има си разлика с каква кола си.Когато съм с Е39 рядко някой ме сече,дават ми път и т.н.,не че е няква много невероятна кола ама....факт.Когато карам на жената Пунтото и ставам невидим :),не можеш да поддържаш една равна скорост защото все някой те сече.Карането ми е доста съобразотелно,гледам когато не бързам (това е рядко)да не преча на никой,понякога и аз бързам обаче хората дето излизат 10мин по-рано от вкъщи ми пречат,ама не им свиря пожелавам им здраве и всичко е точно ;)
Хубаво е да се оставя лявата лента свободна,понякога наистина има спешни случаи.Скоро един Мерцедес почна да прави поредица изпреварвания на един тесен булевард посока военна болница Варна, хареса ми че си беше дал аварийните и че повечето хора се усещаха че човека бързаше за болницата,правеха път,но имаше и комплексари дето решаваха да пречат напук.
Трябва уважение колеги,не всеки дето бърза е джигит или "мафиот".

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook