Макрон: Предпочитам мигранти от Африка пред български банди

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1331
Регистриран на: 2.11.2016
Пол: Мъж
Кара: e46 330xd

Re: Макрон: Предпочитам мигранти от Африка пред български ба

Мнение от Kurtov » 05 Ное 2019, 16:32

ukelichko написа:
bum_bum написа:Начи е ОК да кажа пред някоя медия, че всички френчета са педераси и минетчии и после да се извиня по телефона на някого?

В една нормална държава (каквато много отдавна показахме, че не сме) всеки един бизнес с френски корени сега щеше да бъде тотално бойкотиран, докато тоя бабоебец не се извини публично на всеки един български гражданин.

“Предпочитам легалните мигранти от Гвинея и Кот д'Ивоар пред нелегалните украински или български банди”
Къде в написаното видя, че всички българи са бандити и трафиканти, та се обиди толкова? Всъщност болката ни е, че ни приравняват с хора, които ние българските чеверме патриоти смятаме за втора ръка, само защото са черни. Когато обиждаме някой президент на държава на бабоебец, маймуна, клоун или педофил или някоя нация на мангали, педераси, минетчии, наркомани и алкохолици сме много остроумни и велики, но когато за нас кажат нещо наполовина по-лайт от това, много се засягаме.


Този пост за мен изчерпва темата.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Макрон: Предпочитам мигранти от Африка пред български ба

Мнение от bum_bum » 05 Ное 2019, 19:00

Тя тук почва всъщност, щото никой не се и замисля да го направи.

Също както като вдигнат горивото (ако една седмица походим пеша ще им се дореве), когато измислят поредната тъпоумна наредба (Н18 и касовите апарати), там е “мен не ме ебе, да му мисля бизнеса”, а той тия пари ще си ги вземе от всеки от нас. Когато видим българска стока в Кауфланд, по-скъпа от същата в Германия и т.н. и т.н..
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 754
Регистриран на: 15.02.2007
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: E36 323i Touring
Мечтае да кара: някакво М

Re: Макрон: Предпочитам мигранти от Африка пред български ба

Мнение от Binev_OuT » 05 Ное 2019, 19:26

Интересно ми е тоя ако бе казал обратното ...
Какво се случва ?
Половината свят щеше да му иска оставката , расист , нацист - Г8 , Г20 - НАТО , Папата ... Щяха да го пръснат!
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 343
Регистриран на: 2.04.2008
Местоположение: Европейски съюз
Пол: Мъж
Кара: Комбайн
Мечтае да кара: Фадрома

Re: Макрон: Предпочитам мигранти от Африка пред български ба

Мнение от ukelichko » 05 Ное 2019, 22:40

Французите, немците, холандците, англичаните и някой други западняци са страшно големи шовинисти и това обяснява отношението им към африканците от колониите. Отношението към тези индивиди е като към животни. За добро или лошо, хората от Източна Европа все още ги смятат за хора. Не ми се развива надълго тази теория, тя си е моя, но ще дам само едно сравнение, вие си го тълкувайте. В къщи имам две кучета и две котки. Всеки ден ми обръщат къщата наопаки и ми правят купища мизерри, но те са животни и не си го искат, поради което ги търпя. Изобщо не ми минава през ума да ги изгоня навън. Това, че им позволявам да го правят, в никакъв случай не означава, че бих пуснал например някакъв тъп селтак или жена му, да живее в къщата ми, да спи на леглото ми, да се изпикава от време на време на килима в хола, да изгризе касата на вратата, да ми препикава гумите на колата, да рови в саксиите с цветя и накрая за награда да го храня редовно.
Изображение


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Макрон: Предпочитам мигранти от Африка пред български ба

Мнение от Bogat-Beden » 06 Ное 2019, 7:25

Сравнението е крайно неуместно и невярно, не знам дали си живял в чужбина колега, или само си бил на ваканция..
Точно тях системата ги бута и подкрепя, само и само да не им правят проблеми и въпреки това, основната престъпност и безработица е сред тях..
А нас не ни имат за хора ;)
П.С. Говоря най-вече за Северна Европа, Франция е естествено глупаво изключение, щото хем е географски по средата, хем предлага най-лошото от двата свята :lol:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Макрон: Предпочитам мигранти от Африка пред български ба

Мнение от Jordana » 06 Ное 2019, 9:22

Европа е толкова сбъркана и компрометирана система че вече нещата са безконтролни по отношение на тия примати . В европа нямат никаква идея как да се справят с тоя проблем , вижда се че им прилагат разни пинизи за интеграция и асимилиране които не работят от поне 50 години вече . Преди 50 -100 години може да са били такива , както казва ukelichko . Но тогава всички тия западно европейски демокрации са били колониални империи . Разполагали са с тия роби и ресурсите на териториите , но тая система е пробита в постколониалния период . Сега процеса е обратен , към метрополията се връща като бумеранг тая 200 годишна колониална експлоатация . Върху тях няма никакъв контрол , те са толкова много че си създават собствени популации със собствени закони религия и правила . И определено смятат че европа е длъжна да ги обгрижва а те са в правото си да искат това . Така че тоя Макрон е просто смешник който разказва тъпи вицове , нито може да ги изгони нито да ги "предпочита " пред други . Те нещата се случват и без неговото разрешение . Опитва се просто да печели политически дивиденти на гърба на тая тема и нищо повече . Проблема не е в българите защото дори да има такъв проблем той е незначителен и едва от десетина години на фона на цялата свинщина която са си сътворили сами .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook