Най-опасните шофьори на пътя са млади мъже с мощни автомобил

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Най-опасните шофьори на пътя са млади мъже с мощни автом

Мнение от alx » 15 Ное 2019, 20:42

DaGa написа:Детото - "Тати иска кичка,иска кичка"


колега, грешка в интерпретацията - дъщеря ти не иска количка, а иска да кара колата.... ама си и ти... наивник... :ok:
алекс
трабант 601с
разни други возила

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 25.02.2010
Пол: Мъж

Re: Най-опасните шофьори на пътя са млади мъже с мощни автом

Мнение от DaGa » 15 Ное 2019, 20:57

alx написа:
DaGa написа:Детото - "Тати иска кичка,иска кичка"


колега, грешка в интерпретацията - дъщеря ти не иска количка, а иска да кара колата.... ама си и ти... наивник... :ok:
Колата всеки ден седим в нея и си прави "бръм, бръм" Върти волана, доколкото може понеже, разбира се сме на паркинга и не е запалена.

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1755
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Най-опасните шофьори на пътя са млади мъже с мощни автом

Мнение от BMW_POWER » 16 Ное 2019, 1:52

alx написа:
DaGa написа:Детото - "Тати иска кичка,иска кичка"


колега, грешка в интерпретацията - дъщеря ти не иска количка, а иска да кара колата.... ама си и ти... наивник... :ok:


Житейският опит е голема работа :mhihi: :mhihi: :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 18.01.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E46
Мечтае да кара: T-72 само направо и с пълна газ

Re: Най-опасните шофьори на пътя са млади мъже с мощни автом

Мнение от gromovich » 17 Ное 2019, 20:04

Най-опасните шофьори не са млади, нито стари, нито роми. На базата на многогодишни наблюдения (редовно пътувам по магистрала "Тракия") мога да кажа, че най-опасните шофьори са тези с пловдивска регистрация. Преди да се качат на магистралата, още от хотел "Тримонциум" почват да святкат къси-дълги, че видиш ли ида и всички останали да се махат. Не съм виждал по-нагло и арогантно поведение на "Тракия" от тези с РВ.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Най-опасните шофьори на пътя са млади мъже с мощни автом

Мнение от (bubsa) » 17 Ное 2019, 20:49

gromovich написа:Най-опасните шофьори не са млади, нито стари, нито роми. На базата на многогодишни наблюдения (редовно пътувам по магистрала "Тракия") мога да кажа, че най-опасните шофьори са тези с пловдивска регистрация. Преди да се качат на магистралата, още от хотел "Тримонциум" почват да святкат къси-дълги, че видиш ли ида и всички останали да се махат. Не съм виждал по-нагло и арогантно поведение на "Тракия" от тези с РВ.

На Тракия са РВ,на Люлин РК,на Хемус ВР...Майните и врачанЕте бързат много.Поне майните карат по-прилични коли,докато другите летят със разни скрапове.Най-кофти за мен са винкелите :censored: И 20м да има нанадолнище се изключва от скорост и се кара с 60 по магистралата.
ПС Като цяло народа е адски прост и нагъл.От там ни идват всички ядове.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 234
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: Най-опасните шофьори на пътя са млади мъже с мощни автом

Мнение от drifty » 17 Ное 2019, 22:50

Вчера ходих до Елена на празника. Коли колкото искаш - страшно натоварен трафик. Ми имаше един единствен тъпанар, дето ми качи кръвното и да ви кажа, не беше нито млад, нито караше кой знае колко мощна кола.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 261
Регистриран на: 8.08.2017
Пол: Мъж

Re: Най-опасните шофьори на пътя са млади мъже с мощни автом

Мнение от Hip-hopotam » 18 Ное 2019, 19:53

Трябва да се кара с акъл.Аз съм на принципа че когато не бързам за никъде, карам така че да не преча на никого.Често бързам но карам сравнително разумно и винаги се намира някой да кара в лявата лента с 30км/ч и да не знае какво се случва като цяло на пътя,после се ядосва че някой го е освиркал с клаксона и се прибира вкъщи и почва по ФБ групи да поства колко са нагли шофьорите.
На светофар където мога да се изнеса по-вляво за да могат дяснозавиващите да преминават го правя,когато съм в задръстване и има пресечка на която преча ако чакам винаги оставям място и т.н.Дребни неизискващи специални умения неща,и ако всеки ги спазва всичко ще е наред.
Друга ужасна тенденция е да караш на магистралата в средна лента със 120км/ч а вляво някой да е окупирал лявата лента и да не мърда от нея със 121км/ч това е върха на ограничения селски манталитет.

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook