Офис култура

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Офис култура

Мнение от Borymeckata » 23 Яну 2020, 8:26

BMW_POWER написа:Мейл от шефа. Кътка офиса като малки деца.

Да бе, не дава да се ходи по чорапи из офиса, тоя е егати цербера... Ти не можеш ли да обявиш, че ходенето по чорапи е част от националното ти културно наследство и да се оплачеш от дискриминация? Можеш също да тръгнеш бос или да навиеш партенки - пак формално ще си спазил изискването... :mhihi: :mhihi:
Excellent! Steven is my name!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: Офис култура

Мнение от b_u_b_o » 23 Яну 2020, 8:36

Ние в нашия офис си имаме събувална на входа и половината хора шляпат по чорапи другата половина по чехли :D В началото ми беше странно, обаче всъщност е много яко, че не ми се варят цял ден краката в чипиците.


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Офис култура

Мнение от Bogat-Beden » 23 Яну 2020, 9:24

На родопски черги ли ви са офисите бре :lol:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 478
Регистриран на: 14.03.2014
Пол: Мъж
Кара: e70 3.0d
Детайли за колата: remapped

ex: E46 320d 2005
ex: E36 316i 1998

Re: Офис култура

Мнение от cmdkick » 23 Яну 2020, 9:29

Ама английския му, ако не друго, ми е странен.
Tires are evil - destroy them all ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BigBlockV8 и чат-пат SmallBlockV8
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: ;)
Big: Hemi 370 cu. in.
Small: S62B50 с жокери

Re: Офис култура

Мнение от Nickelback » 23 Яну 2020, 9:36

Вие сА смеете, ама хора в Google съм виждал да си ходят чисто боси барабар с баш-баш шефа на боса на мафията бат Серго :mhihi:
Не че ме кефи, само споделям :)

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Офис култура

Мнение от Bogat-Beden » 23 Яну 2020, 10:16

Nickelback написа:Вие сА смеете, ама хора в Google съм виждал да си ходят чисто боси барабар с баш-баш шефа на боса на мафията бат Серго :mhihi:
Не че ме кефи, само споделям :)

Не ми е трудно да повярвам :lol: Изображение
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1752
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Офис култура

Мнение от BMW_POWER » 23 Яну 2020, 16:24

Хем е весело, хем не. Почти всички имат леки обувки, чехли или просто плетени тарлъци . Колкото и невероятно да е това. Имаме обаче една дебела свиня, висока към 180см и поне 140кг живо тегло. Тя никога, уточнява никога не носи чорапи. И като се появи боса насреща, с едни пръстета като кебапчета, гледката е покъртителна.
Инак тук зимата солта я нямат за нищо. Влезеш ли веднъж в офиса, остават следи навсякъде. Ето за какво говорим

Изображение

Аз съм "уличник" и цял ден съм по улиците. Служебните коли вътре стават бели и стелките са като бетон. От две седмици съм с чисто нова кола и съм предупредил маймуните, че ако някой я изцапа, ще го докладвам на шефовете. Така моята е единствената суха към момента.
Ама това е друга история

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Офис култура

Мнение от steeN » 23 Яну 2020, 17:15

cmdkick написа:Ама английския му, ако не друго, ми е странен.


Напълно правилен делови английски. Нищо странно няма.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 478
Регистриран на: 14.03.2014
Пол: Мъж
Кара: e70 3.0d
Детайли за колата: remapped

ex: E46 320d 2005
ex: E36 316i 1998

Re: Офис култура

Мнение от cmdkick » 23 Яну 2020, 19:11

steeN написа:
cmdkick написа:Ама английския му, ако не друго, ми е странен.


Напълно правилен делови английски. Нищо странно няма.

Не ми се влиза в спорове и нямам желание да ти обяснявам защо е странен. Делови, делови колко да е делови като поздрава му е "Tks", по-неделови може да е само 10х.

С това делови се сетих за тоя образ:
https://youtu.be/XcyzLyZeqf4?t=50
Tires are evil - destroy them all ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Офис култура

Мнение от Don_Diego » 23 Яну 2020, 22:58

Аз имам колежка дето завършва с Best retards и никой още не е забелязал за да и направи забележка :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BigBlockV8 и чат-пат SmallBlockV8
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: ;)
Big: Hemi 370 cu. in.
Small: S62B50 с жокери

Re: Офис култура

Мнение от Nickelback » 23 Яну 2020, 23:14

Don_Diego написа:Аз имам колежка дето завършва с Best retards и никой още не е забелязал за да и направи забележка :mhihi:

:mhihi:
Това е нищо, в едно предна фирма един коланга беше почнал мейла с "Hey Samsung gays", къде без да иска, къде нарочно, та беше станал лек скандаУ :ok: :mhihi:
Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Офис култура

Мнение от alx » 24 Яну 2020, 0:08

Nickelback написа:
Don_Diego написа:Аз имам колежка дето завършва с Best retards и никой още не е забелязал за да и направи забележка :mhihi:

:mhihi:
Това е нищо, в едно предна фирма един коланга беше почнал мейла с "Hey Samsung gays", къде без да иска, къде нарочно, та беше станал лек скандаУ :ok: :mhihi:


двама спорят - как се пише - "педераси" или "педерасти". идва трети и решават да го питат- той отговаря- "аааа, не знам- аз започвам със "скъпи колеги""...
алекс
трабант 601с
разни други возила

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1752
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Офис култура

Мнение от BMW_POWER » 24 Яну 2020, 2:08

Хайде сега :mhihi:

Глемият шеф, както и да е. Мениджърката под него обаче е уникат. Тя "пита" компютъра, как се пише всяка втора дума. За сметка на това пише като колегата по-горе, ама не използва точки в края на изречението. Женицата е вряла и кипяла в офисната и междуфирмена кореспонденция, обаче шефката ми често я "хвърля в музиката".
Не знам къде е разликата в европейския и американски начин на кореспонденция. Аз питам понякога женицата да помага, защото просто "потъвам". Разговорно френския ми е по-добър. Но кореспондирам на английски. Тук използват много съкращение от сорта на ASAP, FYI, TBA, TBD и т.н.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 478
Регистриран на: 14.03.2014
Пол: Мъж
Кара: e70 3.0d
Детайли за колата: remapped

ex: E46 320d 2005
ex: E36 316i 1998

Re: Офис култура

Мнение от cmdkick » 24 Яну 2020, 9:36

Като сме тръгнали с примерите: едно колежка беше написала вместо I will give you heads up... - I will give you a head... - което тогава разбрах че означавало че ще "свири на кавала" :D :D.

А като сме тръгнали със съкращения аз ще кажа едно: TGIF. :D :D
Tires are evil - destroy them all ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1527
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Офис култура

Мнение от ildivvy » 24 Яну 2020, 14:52

Поне пишете и какво означават тези съкращения....

Иначе, при нас в работилницата,ако може да се приравни към офисите, всичко си е що-годе нормално за БГ-то! Има поне един-двама от 'по-старите',които ги 'носим на гръб',защото за никакъв х*й не стават,двама-трима нови,които не ги натоварват много (по-скоро реално),за да не напуснат,като те от своя страна пък не задобряват бързо и силно по същата причина (малко затворен кръг става). Така всичко реално отговорно се пада на двама-трима,на които ни е писнало до безбожие и само си търсим първата реална възможност да заработим другаде (на подобни пари) и да се махнем от селската фабрика на иначе представителния чужд инвеститор :mhihi: ! Единия не си пере раб.дрехи с месеци (може би и години),но той си е такъв! И колата му е такава - аз не бих седнал в нея никога... Стоят с другите 'безхаберници' по един час в стола на обед и т.н. Май 'слушалка' си нямаме...поне така си мисля!
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook