Къде бихте живяли?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

?

с 5000 лв заплата в София
68
52%
с 2000 лв заплата във Видин/Русе
8
6%
с 3000 лв заплата в Пловдив/Варна
56
42%
 
Общо гласове : 132
Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3925
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Къде бихте живяли?

Мнение от zAcK » 14 Мар 2020, 22:17

В Лас Вегас ходят предимно заради данъците. Иначе за мен си е едно от най-гнусните места, които съм посещавал :paranoid:
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Къде бихте живяли?

Мнение от alekangg » 14 Мар 2020, 22:22

И какво излезе, по-Убаво и красиво от България няма!
Това е малко като прасенцето свикнало с кочинката си, не иска да излезе от нея, някак си му е уютна, удобна, мила

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1893
Регистриран на: 5.02.2008
Местоположение: Miami
Кара: 330ci/X5 3.5i
Мечтае да кара: трезвен

Re: Къде бихте живяли?

Мнение от S7 » 14 Мар 2020, 22:44

alekangg написа:И какво излезе, по-Убаво и красиво от България няма!
Това е малко като прасенцето свикнало с кочинката си, не иска да излезе от нея, някак си му е уютна, удобна, мила

100% :yes:

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3925
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Къде бихте живяли?

Мнение от zAcK » 14 Мар 2020, 22:45

alekangg написа:И какво излезе, по-Убаво и красиво от България няма!


Без да се заяждам ще те питам, ходил ли си във Вегас и харесва ли ти там. Бях за 10 дни миналата година, наистина ме отврати целият този кич и пошлост. А жилищните райони са нагъчкани дървени къщи насред пустинята :dunno: Кое точно да ме изкефи :dunno: Виж, в Алпите бих живял, или над Мантон например :mhihi: Е, и в ниското може. Например в Saint-Jean Cap Ferrat :mhihi: и да ви пикая на Маямито :mhihi:
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Къде бихте живяли?

Мнение от alekangg » 14 Мар 2020, 22:48

zAcK написа:
alekangg написа:И какво излезе, по-Убаво и красиво от България няма!


Без да се заяждам ще те питам, ходил ли си във Вегас и харесва ли ти там. Бях за 10 дни миналата година, наистина ме отврати целият този кич и пошлост. А жилищните райони са нагъчкани дървени къщи насред пустинята :dunno: Кое точно да ме изкефи :dunno: Виж, в Алпите бих живял, или над Мантон например :mhihi: Е, и в ниското може. Например в Saint-Jean Cap Ferrat :mhihi: и да ви пикая на Маямито :mhihi:

Не съм фен, но не значи, че всички живеят зле и там, както и в цяла Америка, която напоследък се коментира.
Като цяло българина много обича да се присмива на другите, обикновено живеещи дори по-добре от него, справка Италия, Испания и много други доста по-напреднали страни.

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Къде бихте живяли?

Мнение от alx » 14 Мар 2020, 22:49

S7 написа:
alx написа:... това е демото на Маями :) платената версия на продукта е доста по- зле а безплатната версия е както ти написах в предишното си мнение. И няма страшно да профукаш две седмични заплати за една вечер защото никой няма да те пусне на такова парти. Фейсконтрола е жесток....

Не си прав колега, повечето заведения тука ще се радват ти вземат парите. За пример входа в диско клуб е от $50 за някой рапър до $100 за дж Тиесто например, бира $15 и нагоре, коктейли $25-30,бутилка долна водка $500, за тея стандарти тука от теб зависи какъв гъзар си :yes:


Радвам се че ти харесва но Никога не бих живял в Маями. Мат’ряла е кофти. И не говори английски. И тия заведения за Които говориш не са тези партита за които аз говоря. Ама все едно.
алекс
трабант 601с
разни други возила

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3925
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Къде бихте живяли?

Мнение от zAcK » 14 Мар 2020, 22:53

alekangg написа:
zAcK написа:
alekangg написа:И какво излезе, по-Убаво и красиво от България няма!


Без да се заяждам ще те питам, ходил ли си във Вегас и харесва ли ти там. Бях за 10 дни миналата година, наистина ме отврати целият този кич и пошлост. А жилищните райони са нагъчкани дървени къщи насред пустинята :dunno: Кое точно да ме изкефи :dunno: Виж, в Алпите бих живял, или над Мантон например :mhihi: Е, и в ниското може. Например в Saint-Jean Cap Ferrat :mhihi: и да ви пикая на Маямито :mhihi:

Не съм фен, но не значи, че всички живеят зле и там, както и в цяла Америка, която напоследък се коментира.
Като цяло българина много обича да се присмива на другите, обикновено живеещи дори по-добре от него, справка Италия, Испания и много други доста по-напреднали страни.


Не казвам, че живеят зле. Като ги гледах, направо си се размазват от кеф, ама това не значи, че за мен не е кичозна дупка насред пустинята :dunno: Особено се кефят хората с пари, пак казвам, заради данъците. В петък пристигат от Лос Анжелис с чартъри и хеликоптери :mhihi: На тия вероятно им е най-много кеф :bchug: Просто на мен не ми харесва и не бих се заврял там. Виж, в Италия в Алпите - ДА :bowdown:
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Къде бихте живяли?

Мнение от steeN » 15 Мар 2020, 1:08

zAcK написа:В Лас Вегас ходят предимно заради данъците. Иначе за мен си е едно от най-гнусните места, които съм посещавал :paranoid:


Лас Вегас има много страни. Не те знам ти коя си видял от всичките. Нито пък може да се видят за няколко дни на екскурзия. Вероятно си видял някаква част от булеварда - "the Strip".
Има от най-долнопробните хотели и стрип клубове до музеи и концерти/мачове/представления/конференции на най-доброто възможно в света.
Гета реално няма, но пък има квартали с голф игрища и езера и т.н. На 40 мин от Лас Вегас има планина по-висока от връх Мусала където може да се карат ски.
Най-големия язовир в щатите е там (lake Mead), ей така както е в пустинята и наоколо са няколко доста интерсни национални паркове.
Та внимателно със заключенията. :dunno:
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1095
Регистриран на: 21.04.2004
Местоположение: Norge
Пол: Мъж
Кара: е21

Re: Къде бихте живяли?

Мнение от magareto_yori » 15 Мар 2020, 9:36

Темата не е ли за места в БГ :mhihi: Що няма опция с 1000лв в Родопите примерно 8)
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Къде бихте живяли?

Мнение от Моджо » 15 Мар 2020, 9:49

Треа се добави нов отговор
Където няма Корона вирОс
Хм,хм...


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Къде бихте живяли?

Мнение от Bogat-Beden » 30 Юли 2020, 12:17

Варна, къде стеее :lol:
Дано не съм питал вече, но ми трябва квартал там със следните изисквания - съседите да са предимно млади хора, средна класа , да няма пуерториканци в близост и да е близо до супермаркет (до 2 км да кажем..)
За наем иде реч, пари за покупка немам :ranting:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Къде бихте живяли?

Мнение от alekangg » 30 Юли 2020, 12:26

Моите съболезнования


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Къде бихте живяли?

Мнение от Bogat-Beden » 30 Юли 2020, 12:34

Казва човек, живеещ в София :lol: :lol:

Иначе благодаря за продуктивното мнение :yes:

п.С. Ако не изкиселееш, няма да си ти...
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Къде бихте живяли?

Мнение от alekangg » 30 Юли 2020, 12:40

Bogat-Beden написа:Казва човек, живеещ в София :lol: :lol:

Иначе благодаря за продуктивното мнение :yes:

п.С. Ако не изкиселееш, няма да си ти...


25 години във Варна считат ли се за опит? Питам за един приятел :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 152
Регистриран на: 11.04.2008
Пол: Мъж

Re: Къде бихте живяли?

Мнение от integral » 30 Юли 2020, 12:55

Bogat-Beden написа:Варна, къде стеее :lol:
Дано не съм питал вече, но ми трябва квартал там със следните изисквания - съседите да са предимно млади хора, средна класа , да няма пуерториканци в близост и да е близо до супермаркет (до 2 км да кажем..)
За наем иде реч, пари за покупка немам :ranting:


То супермаркети има на всеки километър :lol:
Но, по така зададени параметри - Левски, ХЕИ, Гранд Мол, ако малко по-голямото разстояние не ти пречи може би и Бриз :dunno:
- Татко, това е новият ми приятел. Той е влогър, трейдър, маркетинг гуру и инфлуенсър...
- Абе дъще, абе дали няма как да се съберете пак с онзи циганин? :mhihi:

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: slavi7575

Последни теми
Facebook