Колко често сменяте автомобилите си?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

През какво време сменяте автомобила си?

<3 месеца
0
Няма гласували
3-6 месеца
0
Няма гласували
6-12 месеца
4
4%
1 година
6
5%
2 години
10
9%
3 години
10
9%
4 години
16
14%
над 5 години
65
59%
 
Общо гласове : 111
Потребител
Аватар
Мнения: 10
Регистриран на: 4.01.2010
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: Е90 325D M sport
Мечтае да кара: M

Re: Колко често сменяте автомобилите си?

Мнение от Kiril_k » 10 Сеп 2019, 0:44

От 21 първата. Сега на 28 4-та. Ама първо БМВ :) е90. Радвам и се като малко дете, дано изкара поне 3 год. :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 526
Регистриран на: 27.02.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: овца във вълча кожа...

Re: Колко често сменяте автомобилите си?

Мнение от hell's angel » 10 Сеп 2019, 1:05

Рядко, те си вървят кошниците, за какво да ги сменям ? Таблети има достатъчно наоколо :mhihi:
Ubi dubium, ibi libertas

ентусиаст
Аватар
Мнения: 898
Регистриран на: 24.10.2007
Местоположение: София/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: Е34 /Е39 дизел, Е46-автомат,Е60-530
Мечтае да кара: Да се разхожда пеша

Re: Колко често сменяте автомобилите си?

Мнение от Vasko » 10 Сеп 2019, 23:47

Първата кола червена лада 2107 с пет скорости -беше нова от МОТОТЕХНИКА през далечната 1993 година -тогава влизах в казармата и баща ми искаше да карам нова кола. Спомням си тогава от 1993 докато вляза лятото на 1996 година в казармата и врътнах ... 30 000 км :)))
След това 2001 до 2003 г започнах да ходя до Германия и да вкарвам автомобили и за по седмица се задържаха по някоя и друга бройка ...За две години смених над 100 автомобила ,които препродадох след това.
През 2003 г. започнах с БМВ-тата та чак досега . Спомням си тогава един приятел искаше да му докарам БМВ е30-ка , даде ми капаро и аз намерих е30-ка с тройния стоп с подгрев на седалките, люк, ел.стъкла, чек контрол ,спортен волан 113 к.с. беше. Когато я докарах , се оказа, че този нещо му се развалиха нещата и не успя да събере пари за да я купи от мен. Аз тайно се надавях наистина автомобила да остане за мен,защото много ми хареса.
Принудих се тогава продадохме лада-та и платихме мито-то и това всъщност беше моя първи досег с автомобилите от синьо-бялата емблема .
След това 2007 г. исках 5-ца и си взех е34-ка с м50 двигател. Мога да кажа -желязна кола, железен двигател .Навъртях и над 230 000 км . След това 2012г. взех е39-ка ,а е34-ката оставих на баща ми . Много здрава се оказа тази е34-ка и ако не беше се запалила - някакво късо стана , сигурно щеше още да я карам .
После след като се случи този инцидент , отново останахме с едно БМВ, само е39-ката и се наложи да взема е46 . От тогава май започнах да си правя колекция с БМВ-та.:))) За кратко карах х5-ца, но не ми хареса.
После минах на е60-ката и засега съм с нея.
Врътнах и около 120 000 км ,но в интерес на истина започна да ми омръзва и се заглеждам по Гранд Туризмо-то :))) и може би това ще е следващото ми БМВ,но първо трябва да разкарам някое от старите,че то става цял автопарк - е39, е46, е60 -макар, че те вече нямат цена . Сега ако взема и ГРАНД ТУРИЗМО :))).......
Не искам Ф10 , просто ГРАНД ТУРИЗМО повече ми харесва -по-масивен е.
Не искам Х6, не искам х4, а искам ГРАНД ТУРИЗМО- ТОВА ще е следващото ми БМВ .
Просто се оглеждам за подходящи ,че избора не е много голям на тези автомобили тук в България .Не знам какво не им харесват повечето хора ,но имат уникална возия и същевременно са много тихи и луксозни отвътре - все едно си в 7-ма серия :))).
Разстоянието между седалките и отзад е изключително широко и с това нагласяне на задните седалки в различни положения си е голяма газария :))
Не знам, возих се в такава отзад, после карах такава - изключително много ми допадна ... И самата позиция на водача уж е лимузина, но е с платформата на х6 ,а всъщност возия на лимузина от луксозен клас и широко, широко отзад с достатъчно място за краката :)))
По принцип ще се ориентирам към някое ГРАНД ТУРИЗМО върнато от лизинг ,но все още в гаранция ! Чисто нова кола не бих си купил ,но такава, която има поне още две години гаранция - да може да я покарам - оки е !
Защото такива автомобили е най-добре да се купуват в гаранция ,че развали ли се нещо - много се реве :)))
Затова само гаранционни на по една -две години -върнати от лизинг -това е идеалната,макар, че сега автомобила не ми е приоритет ,защото ми трябва нов автобус ::))) ,но все пак мислим за смяна на автопарка .
Яжте, пийте и си носете новите дрехи и си карайте количките ,че животът е крaтък ..

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 242
Регистриран на: 5.09.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: м си.

Re: Колко често сменяте автомобилите си?

Мнение от Joro17 » 11 Сеп 2019, 13:29

e36 - 3г.
e46 - 6г.
Шкода Октавия - 1г.
е39 - 1г.
е91 - 2г.
Последната смятам живи и здрави до края на лизинга да я карам :D

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook