Буферен паркинг

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 9
Регистриран на: 26.08.2019

Буферен паркинг

Мнение от submit » 26 Авг 2019, 11:42

Привет,

Някой има ли опит с буферните паркинги по метрото - сигурност, камери, охрана? 120лв/м е абонаментът, но не може да се влиза/излиза между 00:00 - 05:00.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1707
Регистриран на: 28.09.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F10 535xi, MHD stage 2, xHP stage 3
Мечтае да кара: без да се ядосва

Re: Буферен паркинг

Мнение от drago9205 » 26 Авг 2019, 17:07

Охраната и евентуално камерите са само на входа. На баучер паркинга е на места няма осветление. Сигурността от метеорологична гледна точка е добра (закрит паркинг), а от гледна точка на посегателства - не съм имал проблемни слуачи за сега, това обаче е условно, защото няма камери/патрули, тъкмо е и винаги съм си мислел, че злонамерени хора много лесно могат да посегнат върху МПС-та особено извън час пик вътре е като някакъв склад за коли, няма жива душа (чат пат някой ако ползва Парк енд райд).

Абонамента е приемлив ако си в района на зона - на Баучер обаче мисля, че няма свободни места. За тия пари в доста квартали се намират подземни паркоместа в кооперациите.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1011
Регистриран на: 18.01.2009
Местоположение: София, ама съм от село
Пол: Мъж
Кара: 03'Е53 М62TUB44
Мечтае да кара: Е34 540/6 touring
Детайли за колата: Петица с много седмици

Re: Буферен паркинг

Мнение от dan-dam » 27 Авг 2019, 5:58

На Централна гара(автогара Сердика) има паркинг за 63 лв на 2 мин от метрото. Спирал съм там и не съм имал други проблеми, но има мишки и вднъж намерих една умряла в двигателния отсек.

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: gang_bang

Последни теми
Facebook