Предишните и сегашните катаджии

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 143
Регистриран на: 26.02.2019
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Няма BMW ;-)
Мечтае да кара: Нова

Предишните и сегашните катаджии

Мнение от Venelin1111 » 11 Авг 2019, 12:17

Страховита история .Чак не вярвам


https://m.24chasa.bg/novini/article/7599242


Вие имали ли сте подобни диалози с катаджии?

Изображение


Sent from my iPhone using Tapatalk
Няма вече BMW

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1022
Регистриран на: 25.12.2014
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: Е90 330d
Мечтае да кара: Tesla Roadster
Детайли за колата: снегорин

Re: Предишните и сегашните катаджии

Мнение от NGneer4eto » 11 Авг 2019, 12:43

Помня за Стара Загора се говореше преди за някакъв катаджия, който не прощавал на никого. Мисля, че по времето на комунизма още. Даже казват, че един път превишил скоростта, докато карал и спрял, слезнал от колата и си написал глоба. Но смятам, че това вече по-скоро клони повече към психично заболяване, отколкото към любов към професията.
Аз лично доста пъти съм отървавал глобата просто като съм си признавал грешката. Няколко пъти за превишена скорост и един път за неспиране на пешеходец, който беше на 10 метра от мен, но беше стъпил на пътеката. Никога не съм предлагал рушвет. Сега вече камерите не прощават. Всичко ще се роботизира и ще живеем все повече в свят с повече контрол и по-малко свобода. Нали това искат всички...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 356
Регистриран на: 11.09.2010
Местоположение: Кричим
Пол: Мъж

Re: Предишните и сегашните катаджии

Мнение от mfandakov » 11 Авг 2019, 14:32

Психиатрите си имат диагнози за такива като този от статията.
Да не бърникаме в паметта на човека. :yes:
В града човек експлоатира човека,а в селото е точно обратното!

старши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Предишните и сегашните катаджии

Мнение от Jordana » 11 Авг 2019, 16:36

Мисля че статията е пълен боклук и подигравка с паметта на човека .
...Той бе нарисуван като маршал , с военна униформа и мустаци ...
Човека си е бил с мустаци , и е нарисуван в униформа с майорски пагони какъвто е бил . Така че това не е истина .
...спрял Лили Иванова която пътувала с кучето си за концерт ....
Лили Иванова взема книжка в източна Германия през 80те години поради липсата на шофьор , а Бадев е пенсиониран средата на 70те . Освен това Лили Иванова винаги е ползвала шофьор при концертната си дейност в България . Така че това също и вероятно измишльотина .На това отгоре са набори с Лили . :mhihi:
Като цяло автора си прави гаргара с паметта на човека , и му приписва някакви измислени тъпи случки разказвани на 5 ракии .
Вероятно тоя Бадев е бил голям чешит , и нищо повече . Такива хора обикновено формират поведението си в резултат на житейски опит , иначе няма как да се разказват легенди 28 години след смърта им . За един мръсник и гадняр никой няма да си спомни след толкова години . Моя инструктор при който карах курс за мотоциклети беше подобен зевзек , правеше всякакви дивотии , заплашваше с физическа разправа мачкаше психически курсистете и изглеждаше че никой няма да "мине" . Бивш мотоциклетен акробат , минаваше полигона прав на мотора като се ядоса . И накрая пусна всички на изпита , и всички взеха книжка . :dunno:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 143
Регистриран на: 26.02.2019
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Няма BMW ;-)
Мечтае да кара: Нова

Re: Предишните и сегашните катаджии

Мнение от Venelin1111 » 31 Авг 2019, 18:17

https://youtu.be/eBySOTF6CjI


Sent from my iPhone using Tapatalk
Няма вече BMW

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot], Jordana, slavi7575

Последни теми
Facebook