Електрически гайковерт съвет

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 40
Регистриран на: 3.04.2013

Re: Електрически гайковерт съвет

Мнение от Rotmed » 10 Сеп 2019, 20:58

Имам гайковерт DWT от около 2 години. Не помня дали го даваха 350 или 450 НМ. Аз лично съм много доволен, при положение, че стягам с динамометричен ключ 45 см на макс, понякога добавям и с крак. В повечето случай успява да ги развие, след като седели на алуминиеви джанти с месеци, но ако не успее, съвсем леко охлабвам и оставям гайковерта за другото. Реално го ползвам не толкова заради голямото усилие, а заради удара. Има много неща, които искат контра или удара ги омаломощява и там гайковерта върши работа. Препоръчвам. особено ако има малко повече сила от моя.

старши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 1527
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Електрически гайковерт съвет

Мнение от ildivvy » 30 Ное 2023, 18:03

Електрическия гайковерт в Лидъл, този с кабела, става ли за нещо?
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес! Вече съм фен съм на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

старши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Електрически гайковерт съвет

Мнение от Jordana » 30 Ное 2023, 19:23

Аз си купих такъв за 18лв от кауфланд my project преди 2 години ...досега не съм го ползвал нито веднъж , така че не мога да кажа дали става за нещо . Но го включих пробно и върти яко , прави бжиииит бжиииит ...има и набор камъци и изглежда солиден . Някои неща е по добре да ги имаш ... :mhihi:
https://www.youtube.com/watch?v=Y7PMvgglGOc
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 1527
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Електрически гайковерт съвет

Мнение от ildivvy » 30 Ное 2023, 19:33

Това май беше шега или..? По разни магазини са по 152лв... В Лидъл-а е бил 80лв преди две години. Сега не видях цена, няма го и из брошурите, а мислех, че е промоция (нали е четвъртък) - беше само една бройка на щанда...
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес! Вече съм фен съм на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

старши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Електрически гайковерт съвет

Мнение от Jordana » 30 Ное 2023, 19:35

Беше намален от 30лв на 18 и аз го купих просто щото беше 18лв ..не че ми трябва . Свалям гума един път в годината :dunno:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 1527
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Електрически гайковерт съвет

Мнение от ildivvy » 30 Ное 2023, 19:36

Странното е, че върши работа... Дори преди две години не са били пари...
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес! Вече съм фен съм на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 169
Регистриран на: 5.01.2005

Re: Електрически гайковерт съвет

Мнение от enigma » 30 Ное 2023, 21:26

Jordana написа:Беше намален от 30лв на 18 и аз го купих просто щото беше 18лв ..не че ми трябва . Свалям гума един път в годината :dunno:


Е като не ти трябва защо поне не го спазари още малко надолу? :ok: Ето как се прави, да знаеш другия път https://www.youtube.com/watch?v=ZzLOy-Qi-zw

Гайковерт аз си взех ДеВалт преди около 3г за разни неща по мотора, много съм доволен. :yes:
enigma
ያለ እኩል

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Електрически гайковерт съвет

Мнение от bum_bum » 30 Ное 2023, 22:17

ildivvy написа:Това май беше шега или..? По разни магазини са по 152лв... В Лидъл-а е бил 80лв преди две години. Сега не видях цена, няма го и из брошурите, а мислех, че е промоция (нали е четвъртък) - беше само една бройка на щанда...
Лидълския мисля, че беше към 90 последно, когато а си взех.

Малко ми беше криво да давам тия пари за нещо, което ще ми спести 2 часа годишно, но върши чудесна работа.

В неделя ми се наложи да ги сменя много бързо заради снега, че трябваше да возя децата.

Само за 20 минути ги смених с ваденето на зимните и прибирането на летните по чувалите.

Крика също се вдига с него. Квадрата на крика влиза в най-големия накрайник и на 400 нютона колата е горе за секунди.
Изображение

старши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 1527
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Електрически гайковерт съвет

Мнение от ildivvy » 28 Мар 2024, 19:41

В крайна сметка, в неделя си купих въпросния гайковерт. Струваше 90лв с 3г гаранция... Скоро ще го изпробвам при смяната на колелата на брат ми на колата. Чудя се обаче, какви други вложки да си купя към него (не за сваляне на авто-джанти). В комплекта са 17, 19, 21 и 22мм . В 'Практикер' има доста размери...
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес! Вече съм фен съм на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Jordana

Последни теми
Facebook