От НАП са изтекли лични данни на милиони български граждани

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 284
Регистриран на: 17.09.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW Х1 2.3d, MB SL350 2010
Мечтае да кара: iX50

Re: От НАП са изтекли лични данни на милиони български гражд

Мнение от top » 16 Юли 2019, 17:50

Някой има ли линк от където може да се изтегли?

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: От НАП са изтекли лични данни на милиони български гражд

Мнение от zAcK » 16 Юли 2019, 18:14

Не могааааа :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
йхйайайайахахайайайайахаайаййаахйхайааййайахаайаайаахайайахй

Върнете си Nova TV на 19:08:28 часа - линка го има в репортажа :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:

НЕ МОГАААА ПОВЕЧЕЕЕееее :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: аййайайахахайайайайахайайахах НЯМА ТАКИВА БЕЛИ ХАКЕРИ! :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Re: От НАП са изтекли лични данни на милиони български гражд

Мнение от cod-cdbp » 16 Юли 2019, 18:21

Тия събориха всичко с интелект :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Аз като нямам ТВ и не съм разбрал или видял, но явно е полезно понякога. :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: От НАП са изтекли лични данни на милиони български гражд

Мнение от drago_pavlov » 16 Юли 2019, 18:28

zAcK написа:Не могааааа :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
йхйайайайахахайайайайахаайаййаахйхайааййайахаайаайаахайайахй

Върнете си Nova TV на 19:08:28 часа - линка го има в репортажа :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:

НЕ МОГАААА ПОВЕЧЕЕЕееее :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: аййайайахахайайайайахайайахах НЯМА ТАКИВА БЕЛИ ХАКЕРИ! :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:

То и мейла на хакера са показали. Вероятно да му благодарим лично :mhihi:
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

Е46 Fanatic
Аватар
Мнения: 426
Регистриран на: 1.06.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е46 330d; GLK 320

Re: От НАП са изтекли лични данни на милиони български гражд

Мнение от Hito » 16 Юли 2019, 18:54

zAcK написа:Не могааааа :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
йхйайайайахахайайайайахаайаййаахйхайааййайахаайаайаахайайахй

Върнете си Nova TV на 19:08:28 часа - линка го има в репортажа :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:

НЕ МОГАААА ПОВЕЧЕЕЕееее :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: аййайайахахайайайайахайайахах НЯМА ТАКИВА БЕЛИ ХАКЕРИ! :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Абе я го пляснете тук тоя линк :mhihi:
Може и на ЛС де :lol: :lol: :help:
Великите умове обсъждат идеи.
Средните умове обсъждат събития.
Дребните умове обсъждат хората.
Убий глупака с мълчание ;)

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 25.02.2010
Пол: Мъж

Re: От НАП са изтекли лични данни на милиони български гражд

Мнение от DaGa » 16 Юли 2019, 19:07

А някой не се ли замисля,че може нарочно да са дали линка... Да са заложили едно хубаво вирусче вътре в архива - доста народ ще иска да види какво има в тоя архив... бам заразени незнайно колко компютри и получен достъп до тях. Просто се замислям....

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: От НАП са изтекли лични данни на милиони български гражд

Мнение от Dextuar » 16 Юли 2019, 19:16

Хаха, сега е времето да възродим оная тема с кой колко печели, да видим кои са истинските форумни играчи :mhihi: Иначе масива го дръпнах, са ще вдигам някъде виртуалка, че не ми се форматира после хард-а :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: От НАП са изтекли лични данни на милиони български гражд

Мнение от bum_bum » 16 Юли 2019, 19:17

vicho написа:
bai_ILIA написа:Да де ама на терасата с колега коментираме даден курорт. Отварям си фейса и вече виждам реклами на курорта...Заеби :mhihi:


това и на мен ми се е случвало... :shock: :help: :paranoid:

малко е creepy


На мен ми се е случвало да се запозная с човек, без да му взимам телефон или нещо и след няколко часа ми го предлага за приятел :shock:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: От НАП са изтекли лични данни на милиони български гражд

Мнение от Dextuar » 16 Юли 2019, 19:21

bum_bum написа:
vicho написа:
bai_ILIA написа:Да де ама на терасата с колега коментираме даден курорт. Отварям си фейса и вече виждам реклами на курорта...Заеби :mhihi:


това и на мен ми се е случвало... :shock: :help: :paranoid:

малко е creepy


На мен ми се е случвало да се запозная с човек, без да му взимам телефон или нещо и след няколко часа ми го предлага за приятел :shock:

Тва е лесно, мачнало ви е геолокацията, ама другото с говорене само и на мен ми се е случвало. И после можело да контролираш permissions :nono:


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: От НАП са изтекли лични данни на милиони български гражд

Мнение от Bogat-Beden » 16 Юли 2019, 19:32

Изображение
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 645
Регистриран на: 22.08.2006
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: го спокойно

Re: От НАП са изтекли лични данни на милиони български гражд

Мнение от ///eMo » 16 Юли 2019, 19:49

zAcK написа:Не могааааа :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
йхйайайайахахайайайайахаайаййаахйхайааййайахаайаайаахайайахй

Върнете си Nova TV на 19:08:28 часа - линка го има в репортажа :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:

НЕ МОГАААА ПОВЕЧЕЕЕееее :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: аййайайахахайайайайахайайахах НЯМА ТАКИВА БЕЛИ ХАКЕРИ! :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:


потвърждавам, големи хакери :mhihi: :mhihi: :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 143
Регистриран на: 26.02.2019
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Няма BMW ;-)
Мечтае да кара: Нова

Re: От НАП са изтекли лични данни на милиони български гражд

Мнение от Venelin1111 » 16 Юли 2019, 19:57

Хакерът зад атаката срещу НАП проговори

Info:

https://www.vesti.bg/bulgaria/hakeryt-z ... ri-6097649


Имейлът започва така: „Здравейте и благодаря, че направихте случващото се публично достояние… Изпращам този мейл само на bTV, NOVA и „Капитал”, защото видях истинска журналистика единствено от тези медии. Вчера журналист от NOVA писа и зададе три въпроса. С радост ще разкрия подробности за този пробив, така че вашето корумпирано правителство да не лъже аудиторията ви”.


„Изтичането на данни се случва от 11 години насам.

Ако корумпираното ви правителство разкрие уязвимата система, ще можете да видите тази информация в Web Archive (Internet Wayback Machine). Данните са хаквани и през 2012 г. Тогава никой не разбра, че сме успели да инфилтрираме 30 GB информация”. Това пише в имейла хакерът, извършил атаката.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Няма вече BMW

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: От НАП са изтекли лични данни на милиони български гражд

Мнение от madafaka_donkele » 16 Юли 2019, 20:00

Пфффф и са кво, "базите" се оказаха екселки ли :mhihi: Кажете поне къде са заплатите, ако някой ги е намерил в целия буламач от папки и екселки.

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: От НАП са изтекли лични данни на милиони български гражд

Мнение от zAcK » 16 Юли 2019, 20:04

madafaka_donkele написа:Пфффф и са кво, "базите" се оказаха екселки ли :mhihi: Кажете поне къде са заплатите, ако някой ги е намерил в целия буламач от папки и екселки.


:mhihi: :mhihi: :mhihi: Не се изказвай неподготвен :ok: Това, че нещо се отваря с Excel, не значи, че му викат екселка :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Последна промяна zAcK на 16 Юли 2019, 20:18, променена общо 1 път
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: От НАП са изтекли лични данни на милиони български гражд

Мнение от drago_pavlov » 16 Юли 2019, 20:04

madafaka_donkele написа:Пфффф и са кво, "базите" се оказаха екселки ли :mhihi: Кажете поне къде са заплатите, ако някой ги е намерил в целия буламач от папки и екселки.

minfin_leak\MINFIN_BREACH\PAVKOV

Топ играчът е с 6 млн/месец :mhihi:
Има още десетина със седемцифрени заплати и около 2500 с такива над 100к/месец :shock:
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook