Проблем с рурер TP-Link WR840N V 6

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 716
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Проблем с рурер TP-Link WR840N V 6

Мнение от Don_Diego » 29 Юни 2019, 9:56

Точките за достъп са на далавера, аз съм с такива в офиса и ги плащах по 332лв/бр :help:
Добър избор, от няколко месеца съм с тях - никакви грижи откъм покритие и скорост (300-400mbps държи :lalala: )
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Проблем с рурер TP-Link WR840N V 6

Мнение от steeN » 29 Юни 2019, 13:50

Exclusive89 написа:
steeN написа:Аз със втория рутер, който препоръчах преди хващах от 5тия етаж...

Сега ще споделя нещо и може да се посмеете и да не ми вярвате.+


Не ти знам твоя случай, но моя е напълно повторяем и очакван резултат когато става въпрос за такъв клас рутер.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Проблем с рурер TP-Link WR840N V 6

Мнение от alx » 29 Юни 2019, 16:03

b_u_b_o написа:Да се възползвам и аз от темата на колегата. Доста хора ми хвалят Ubiquity и бях решил да си направя мрежата с техния хардуер. Докато не отворих един сайт и не си избрах нещата които ми трябват :D Някой може ли да ми предложи алтернатива на нещата от снимката. Трябва ми маршрутизатор, 2 PoE access point-та, и суитч с 16тина порта като поне 4 от тях да са PoE. Изображение

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk


Poe сигурен ли си че ти трябва? Щото ако не ти трябва убикуйти имат амплифи което е перфектен и много стабилен меш сетъп за дома. Аз съм с такъв и нула проблеми вече почти година.
алекс
трабант 601с
разни други возила

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 8.03.2019
Кара: Volvo S40 & BMW F01

Re: Проблем с рурер TP-Link WR840N V 6

Мнение от grafterUK » 29 Юни 2019, 16:47

Колега ето този рутер е при нас - https://www.ebay.co.uk/itm/Virgin-Media ... d1a9857d34

Не знам дали става за България, но в триетажна къща + двора навсякъде има нет на пълен обхват. Ако е идентичен и става за Българската мрежа/провайдер го вземай и ще забравиш за всякакви дертове.
За кабел е ясно, че няма да има проблем ама не е в това смисъла да имаш wifi. Мен така ме съветваха TELNET едно време да съм си ползвал кабел тъй като лаптопа стоял на едно място :kuku: :lol:

Потребител
Аватар
Мнения: 35
Регистриран на: 8.06.2012
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 318ci

Re: Проблем с рурер TP-Link WR840N V 6

Мнение от Mladenoff » 21 Апр 2021, 19:07

Здравейте, тъй като това беше най-близката по смисъл тема, която намерих, реших да използвам нея :dunno:

Наскоро ми присветна да си сваля Аваст, за да имам някакво вътрешно спокойствие, че в компа няма злощастни вредители и видях, че има опция да си сканирам домашната мрежа. Е, направих го и милият Аваст ми откри 10 устройства, а аз имам 5-6 максимум, заедно с климатиците :mhihi: :shock: Нещо почна да ме човърка отвътре и веднага скочих да си взема един Archer C6 и да "ъпгрейдна" вивакомския рутер. Пуснах си всичко, WPA2-PSK (AES), нови пароли, както си му е реда. Пускам го пак да сканира - на 5GHz-та мрежа прясно-прясно трябва да има само лаптопа и телефона ми, ама пак откри нещо си Shenzhen Twowing Technologies. Направо ме е страх да сканирам и 2.4Ghz-та. Влезнах в рутера и не видях други да ми дава, че са свързани. :dunno:

Някой има ли идея какви са тия и защо изобщо ми ги показва ? Пълен лаик съм и моля да бъда извинен за някой бисер, ако съм изръсил.

Изображение
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 244
Регистриран на: 11.06.2020

Re: Проблем с рурер TP-Link WR840N V 6

Мнение от nxn » 21 Апр 2021, 22:13

Най-вероятно е някакво устройство на виваком, няма какво да го мислиш, ако си с нова парола и си на ВПА2 няма кой да те барне.

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Проблем с рурер TP-Link WR840N V 6

Мнение от alx » 22 Апр 2021, 16:05

ако му имаш fccid-то и го пост-неш ще ти кажа какво е.

най- вероятно е вифи усб радио вградено в някое друго устройство. примерно стриймър някакъв ако имаш или звънец за врата и тн...
алекс
трабант 601с
разни други возила

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1202
Регистриран на: 3.12.2011
Пол: Мъж
Кара: –ше Е60 530 d

Re: Проблем с рурер TP-Link WR840N V 6

Мнение от memorex » 22 Апр 2021, 16:33

Някой устройство с wi fi връзка.Монитор,принтер и т.н.Дори и причиствател на въздух :D

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Проблем с рурер TP-Link WR840N V 6

Мнение от Моджо » 22 Апр 2021, 17:44

То Аваст и нещо да е у ред с него ...
Хм,хм...

Потребител
Аватар
Мнения: 35
Регистриран на: 8.06.2012
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 318ci

Re: Проблем с рурер TP-Link WR840N V 6

Мнение от Mladenoff » 26 Апр 2021, 16:58

Много благодаря за информацията! Успокоихте ме доста :lol: Най-вероятно е някоя от китайските шитни, които съм навързал - я пречиствателя на въздуха, я камерата, я wi-fi контролера на един лед стрип. :dunno: :yes:
Изображение

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Jordana

Последни теми
Facebook