С какви крушки си карате колите

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Старши скрапер
Аватар
Мнения: 2700
Регистриран на: 16.04.2008
Местоположение: Бургас и малко в София
Пол: Мъж
Кара: ше е21/316, сега 318ci и е93/335dct
Мечтае да кара: е21 без ръжди със S54
Детайли за колата: Powered by M43b19

Re: С какви крушки си карате колите

Мнение от Lenco » 21 Юни 2019, 10:11

На късите с H1 35W 4300K - CANBUS (скъп китайски ксенон :mhihi: ) + нови 3 инчови лупи +нови би- рефлектори + нови стъкла.
Дълги Philips H7 Xtreme Vision +130% + нови 2,5 инчови лупи+рефлектори.
Халогени Osram HB4 Night Breaker Unlimited +110%.
Удоволствие е да карам вечер и никой не ми присвятква.
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 44
Регистриран на: 2.01.2007
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: БМВ 318и M43TU B19
Мечтае да кара: БМВ 750

Re: С какви крушки си карате колите

Мнение от itan75 » 21 Юни 2019, 14:14

Имаше подобна тема в друг автомобилен форум-Най-добрата халогенна крушка...140 страници :shock: .Наистина много може да се научи от там,но личния опит и крушки или ксенон сложени на личната кола след многобройни опити е най достоверен.В този ред на мисли на бившето ми е46 най-доволен бях от осветеността на пътя с 55в ксенон на 5000к купен от Илиенци,защото в Бургас никъде нямаше тогава.Това на късите, а дългите заложих на Осрам Найтбрейкър.На Джипчето понеже фара и рефлектора е много голям в сравнение с БМВ то и разликата от крушка за 5лв и такава от 50лв е минимална заложих само временно на Филипс мисля Рейсинг беше модела,но са 100 вата и ще ги махам,просто за протокола ги купих.На Пежото заложих на Мегалайт +50% и наистина не съм срещал подобна крушка цена/качество.Пробвах и ЛЕД естетвено-от това засега по-голямо недоразумение не съм срещал :( .На всичките ми коли досега съм свалял фаровете и съм ги мил доста старателно,като в някои случаи съм разлепял стъклото от фара с пистолет за горещ въздух.След това почистване,ако няма сериозни поражения по рефлектора осветеността със едни и същи крушки е уникална.
Не спорете с идиоти! Те най-напред те завличат до нивото си, след което побеждават благодарение на опита си.

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Don_Diego

Последни теми
Facebook