Български национален отбор по футбол , днес и в бъдещето.

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 143
Регистриран на: 26.02.2019
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Няма BMW ;-)
Мечтае да кара: Нова

Български национален отбор по футбол , днес и в бъдещето.

Мнение от Venelin1111 » 10 Юни 2019, 23:19

Да не говорим за онова поколение от САЩ 1994г за неговите успехи , респект.

Изображение

Днес паднахме с “чест” от Косово отбор създаден 1993 г справка:
„Wikipedia”, днес ни надиграха и бяха много по-добри през целия мач. И ако Чехия ни е създала комплекс , то и Косово е на път. Балъков се чудеше какво интервю да дава в миг зоната. Кошмар. Кога ще се повтори онова лудо лято от 1994 г когато хората се радваха и гордееха , че Стоичков , Лечков ,Сираков и сие са българи? Днес според мен не играха със сърце. Хулят футболисти и треньори , но и хората от БСФС са гола вода. Батето Славков (Светла му памет) беше велик ръководител , тия днешните начело с “перукара” не стават..






iPhone X чрез Tapatalk
Няма вече BMW

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Български национален отбор по футбол , днес и в бъдещето

Мнение от c04 » 11 Юни 2019, 0:10

Един организиран хаос е ситуацията.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 417
Регистриран на: 30.04.2007
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: СамУет

Re: Български национален отбор по футбол , днес и в бъдещето

Мнение от Пинтев » 11 Юни 2019, 5:12

Добро утро колеги

Мислех още снощи да пусна темата по време на мача,но легнах да спя.За първи път от много време насам снощи пуснах да гледам Националният ни отбор. :shock: В шок съм наистина.
Чудя се,искат подмладяване на отбора...добре де ама как на 18 години и вече в Националния,нали преди това има младежки(ако все още съществува) да натрупаш опит,самочувствие...ако не си играл по чуждите терени да видиш каква е атмосферата...
Само една ситуация запомних снощи...един от Косово(и това е една държава не,казвай на никого) играеше с топката,и трима от нашите се спуснаха към него...изглеждаха точно като тримата глупаци,човека подаде на съотборник..и нашите пак тичат тримата заедно...забавна работа.
Хайде хубав ден:)
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 229
Регистриран на: 4.12.2005
Кара: FIAT DUKATO HYMER и друга скрап
Мечтае да кара: BMW 2002 tii

Re: Български национален отбор по футбол , днес и в бъдещето

Мнение от mr_petroff » 11 Юни 2019, 7:05

Аз по тази тема няма да пиша , цялото БФС са за :bang:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 143
Регистриран на: 26.02.2019
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Няма BMW ;-)
Мечтае да кара: Нова

Re: Български национален отбор по футбол , днес и в бъдещето

Мнение от Venelin1111 » 11 Юни 2019, 7:22

Самозабравиха се:

Николай Михайлов: Щом Косово ни вкарва три гола...

Прочетено:

https://m.dir.bg/corner/futbol/nikolay- ... ola-otzivi

Копаем надолу, знам ли?


iPhone X чрез Tapatalk
Няма вече BMW

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 198
Регистриран на: 18.11.2011
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 3.2i CSL '03

Re: Български национален отбор по футбол , днес и в бъдещето

Мнение от Дидо85 » 11 Юни 2019, 8:09

Доста от играчите в този състав нямат място в националният отбор. Тези квалификации сме ги отписали, дано поне за следващите да се окомплектова по-боеспособен отбор.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1011
Регистриран на: 18.01.2009
Местоположение: София, ама съм от село
Пол: Мъж
Кара: 03'Е53 М62TUB44
Мечтае да кара: Е34 540/6 touring
Детайли за колата: Петица с много седмици

Re: Български национален отбор по футбол , днес и в бъдещето

Мнение от dan-dam » 11 Юни 2019, 8:40

Проблемът идва от мноого дълбоко-ДЮШ. Не, че няма талантливи футболисти. Има, но няма кой да работи с тях. Няма никакво значение какво можеш... важното е на кой си човек, кой е баща ти, с какъв джиБ те карат на тренировка, колко ще платиш за да те пуснат да играеш(както е и във всяка останала сфера в нашата Родина)
Ако все пак някой перспективен от към спортни качества се измъкне от там пък идва времето, в което манталитетът е от огромно значение и... до там.
И както каза колегата по-горе за всичко са отговорни тези там отгоре-шефовете на бефесето и тези ръководещи клубовете.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6206
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София
Кара: Е39М54В30

Re: Български национален отбор по футбол , днес и в бъдещето

Мнение от zvetiko » 11 Юни 2019, 10:11

Отговора може би се съдържа в заглавието- "национален". Няма я нацията- има вожд с тежки психични проблеми, който опорочава и омърсява всичко до което се докосне, включително и футбола. Една тълпа от прости, некадърни и нагли хора, които ги храни и които го крепят и унищожават всичко по пътя си, включително и футбола. Общо взето футбола в България се свежда до "черно тото". Така, че няма от къде да се вземат играчи, които да имат необходимите качества да направят национален отбор.
Що се отнася до 94г.- какво правеше "великият" треньор на националния отбор, стратега Пенев? Нищо не правеше. Имаше една плеяда от български футболисти, които играеха за чуждестранни отбори и там ги бяха научили на разни неща, които приложиха механично на световното- другите тренираха, нашите се излежаваха с коктейли покрай басейните... После тези, които ги бяха научили разбраха, че са допуснали голяма грешка- една нация от трето качество, според тях, да ги побеждава на световно и бързо я поправиха.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 143
Регистриран на: 26.02.2019
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Няма BMW ;-)
Мечтае да кара: Нова

Re: Български национален отбор по футбол , днес и в бъдещето

Мнение от Venelin1111 » 11 Юни 2019, 10:37

Тези жълтите бяха Косово, не Бразилия!

Изображение


iPhone X чрез Tapatalk
Няма вече BMW

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Български национален отбор по футбол , днес и в бъдещето

Мнение от Borymeckata » 11 Юни 2019, 12:12

zvetiko написа:Що се отнася до 94г.- какво правеше "великият" треньор на националния отбор, стратега Пенев? Нищо не правеше. ...


Еее, как може... :dunno: :dunno:
Даже аз, дето за 50 години не съм изгледал и 5 мача, се кълна в Стратега от Мировяне ( :bowdown: :bowdown: :bowdown: ), даже стихотворение знам за него:

В китно Мировяне
стртатег се роди,
с българските лъвове
света покори!

Мнението ми за футболистите и футбола като цяло... по-добре да не го споделям. Знам само за един футболист с образование - д-р Сократес. Даже съм го гледал как играе... Ама пък той се пропил... и така... :dunno: :dunno:
Excellent! Steven is my name!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 143
Регистриран на: 26.02.2019
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Няма BMW ;-)
Мечтае да кара: Нова

Re: Български национален отбор по футбол , днес и в бъдещето

Мнение от Venelin1111 » 11 Юни 2019, 12:22

Колко трябва да не ти пука ? Президентът на БФС Борислав Михайлов се изниза от националния стадион "Васил Левски", далеч от чакащите го камери и микрофони след срамната загуба от Косово с 2:3.

Информация от :

https://m.dir.bg/corner/futbol/bobi-mih ... zora-video


iPhone X чрез Tapatalk
Няма вече BMW

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 417
Регистриран на: 30.08.2007
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж

Re: Български национален отбор по футбол , днес и в бъдещето

Мнение от Doberman_vas » 11 Юни 2019, 12:42

от поне 3 години не ги бях гледал тия нещастници, и си викам снощи хайде косово, трябва да ги победим, олеле малеле
следващите поне 3 години няма да ги погледна тия ...
срам, срам, и само срам ....

цялото бфс трябва незабавно да си подаде оставката
в националният трябва да играят само хора под 21
вчера незнам колко хора имаше стадиона, обаче през по-голяма част от мача агитката на косово беше по-гръмогласна, така че на боцето дано му се дръпне намерението да строи нов нац. стадион с държавни пари
Ще ви отвеем с дизелите ей! Ако не ви отвеем, ще ви опушим, така че да ни запомните.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 148
Регистриран на: 19.12.2009
Пол: Мъж
Кара: на късмет и надежди...
Мечтае да кара: F-16, от прясно поръчаните
Детайли за колата: seats and a steering wheel....

Re: Български национален отбор по футбол , днес и в бъдещето

Мнение от nickstorm » 11 Юни 2019, 12:43

На мен ми направи впечатление, че стадиона беше празен. Даже мислех, че се играе някъде в провинциата, та затова е така. С нормален вратар и малко по-стабилна защита можеше и да си вземем мача.....
Los hombres no frenan

No discrimination! (unless you are russian) :lol:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 891
Регистриран на: 7.12.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: BMW 320 Touring

Re: Български национален отбор по футбол , днес и в бъдещето

Мнение от SpeedyMan » 11 Юни 2019, 20:09

Някак си не мислих, че ще ги бием. И за това не съм изненадан.
То всеки селски отбор от Европа е по-подготвен от нашите.

Жалко за Краси Балъков, отборът не го заслужава, както и той не заслужава такъв отбор.

Вратарят е много слаб, със супер забавени реакции през повечето време. Не знам защо.

Останалите също са под всякаква критика, с изключение на онези, които все пак успяха да вкарат головете :mhihi:

Гледам, че оплюваме стратега Пенев - неговата задача беше много тежка: трябваше да организира отбор от звездите ни, които бяха истински звезди в Европа със супер индивидуални характери и нрави.... Много тежка задача!!! Да организираш тийм от повярвали си хора с български манталитет, особено в онези години... безценно... безапелационно!!!

След Пенев, със същите тези супер звезди, нямахме успехи. Някак си тренерите след него не успяха да "направят" отборна атмосфера.
Изображение Изображение
Изображение BMW 320d Touring Изображение MB A170 CDI

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 143
Регистриран на: 26.02.2019
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Няма BMW ;-)
Мечтае да кара: Нова

Български национален отбор по футбол , днес и в бъдещето.

Мнение от Venelin1111 » 11 Юни 2019, 20:18

Чичо Пенчо и Краси Борисов блестяха с това , че бяха либерални с отбора , плаж , бира и т.н. Стоичков , Сираков , Балъков и сие на какво да ги учат? Тактика, финес , физическа подготовка ли? А днешните са ливади барабар с бригадира си, Попето не е и никога няма да бъде истински лидер, харесвам го като футболист , но като лидер го няма.Много време трябва да мине и много неща да се променят за да има светлина в тунела.


iPhone X чрез Tapatalk
Няма вече BMW

Следваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: alx, Top Gun Maverick

Последни теми
Facebook