Анкета: изплащания от застрахователи

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Доволни ли сте от изплащанията по застраховка ?

Да
23
38%
Не
38
62%
 
Общо гласове : 61
ентусиаст
Аватар
Мнения: 1151
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E46 320Cd. `04 Kawasaki z1000 `11

Re: Анкета: изплащания от застрахователи

Мнение от Maxmadness » 06 Юни 2019, 21:28

Лев Инс - никога повече,страшни помяри и измекяри ! Бул Инс - същите боклуци. :yes:
"The Lion does not need the whole world to fear him, only those nearest where he roams"
A.J DARKHOLME

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6210
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София
Кара: Е39М54В30

Re: Анкета: изплащания от застрахователи

Мнение от zvetiko » 16 Юни 2019, 11:35

Видях един колега, казва зле съм, питам защо. Бил спрял с Е60 на светофар при Южния парк и някакъв го размазал. Колата била застрахована за 9000. Оценили тоталната щета 5000лв, защото за 4-те месеца, когато била сключена застраховката, колата имала естествено овехтяване в размер на 4000лв. Парите реално ще ги дадат след 3 месеца....

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3198
Регистриран на: 13.02.2008
Местоположение: София-център Антим 1 номер 61
Пол: Мъж
Кара: Всичко що е BMW , баничарки
Мечтае да кара: M1

Re: Анкета: изплащания от застрахователи

Мнение от laviatan » 16 Юни 2019, 11:46

Армеец : щета по фактура 170 лв... трети месец не са превели парите . Всичко е изрядно - документи , оглед на щетата , оглед на оправената броня :mhihi:
AUTO MOTOR PARTS GROUP LTD
Фирмата е специализирана за марката BMW .
ПОРЪЧКА НА ОЕМ ЧАСТИ ОТ БМВ ГРУП. ГОЛЯМА НАЛИЧНОСТ НА СКЛАД.
КАЧЕСТВО, КОРЕКТНОСТ, БЪРЗИНА - ВСИЧКО ЗА БМВ НА ЕДНО МЯСТО !

Обекти: Магазин и склад - София ул. Антим I 61 / склад ул. Антим I 63
ОБЯВИ В БМВ ФОРУМ : ЛИНК 1 / ЛИНК 2
Проверка история автомобил: http://www.automotorpartsgroup.bg/
Тел.: 0700 70 775
Facebook: https://www.facebook.com/AutoMotorPartsGroupLTD
E-mail: sales@automotorpartsgroup.bg
Понеделник - Петък от 9,30-17,30 часа / Събота от 10,00-14,00 часа

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6210
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София
Кара: Е39М54В30

Re: Анкета: изплащания от застрахователи

Мнение от zvetiko » 16 Юни 2019, 12:39

При Армеец- приятел с размазано Волво, за два дни я оцениха- 8000лв застраховка, дадоха му 8000- само след около 3-4 дни+ колата, която продаде цялата... Е имаше някакво приятелство... Имам хубав спомен от случая, защото ми подари бензина- около 70литра+ 4 нови зимни гуми, защото отиде на дизел и друг размер. Изобщо както е навсякъде- важно е не при кой застраховаш, а какви връзки имаш.. При оплютия Булинс- удариха ме и по негова застраховка, ми дадоха 1500, аз очаквах не повече от 200, затова я бях направил ремонта за около 300- в резултат започнаха да ми идват разни идеи. ;)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3198
Регистриран на: 13.02.2008
Местоположение: София-център Антим 1 номер 61
Пол: Мъж
Кара: Всичко що е BMW , баничарки
Мечтае да кара: M1

Re: Анкета: изплащания от застрахователи

Мнение от laviatan » 16 Юни 2019, 12:43

zvetiko написа:При Армеец- приятел с размазано Волво, за два дни я оцениха- 8000лв застраховка, дадоха му 8000- само след около 3-4 дни+ колата, която продаде цялата... Е имаше някакво приятелство... Имам хубав спомен от случая, защото ми подари бензина- около 70литра+ 4 нови зимни гуми, защото отиде на дизел и друг размер. Изобщо както е навсякъде- важно е не при кой застраховаш, а какви връзки имаш.. При оплютия Булинс- удариха ме и по негова застраховка, ми дадоха 1500, аз очаквах не повече от 200, затова я бях направил ремонта за около 300- в резултат започнаха да ми идват разни идеи. ;)

Тук си прав - зависи не само от компанията . Явно зависи много и от брокера и връзките :yes:
AUTO MOTOR PARTS GROUP LTD
Фирмата е специализирана за марката BMW .
ПОРЪЧКА НА ОЕМ ЧАСТИ ОТ БМВ ГРУП. ГОЛЯМА НАЛИЧНОСТ НА СКЛАД.
КАЧЕСТВО, КОРЕКТНОСТ, БЪРЗИНА - ВСИЧКО ЗА БМВ НА ЕДНО МЯСТО !

Обекти: Магазин и склад - София ул. Антим I 61 / склад ул. Антим I 63
ОБЯВИ В БМВ ФОРУМ : ЛИНК 1 / ЛИНК 2
Проверка история автомобил: http://www.automotorpartsgroup.bg/
Тел.: 0700 70 775
Facebook: https://www.facebook.com/AutoMotorPartsGroupLTD
E-mail: sales@automotorpartsgroup.bg
Понеделник - Петък от 9,30-17,30 часа / Събота от 10,00-14,00 часа

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Анкета: изплащания от застрахователи

Мнение от randity » 16 Юни 2019, 12:49

За момента от Дженерали съм най-доволен. От Алианц бях, докато 2015г. не начислиха 50% малус след градушка. Тогава преместих и колата в Дженерали и за момента никакви проблеми.

Изпратено от моят SAMSUNG S9 SM-G960F с помощта на Tapatalk
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 191
Регистриран на: 25.06.2011
Местоположение: rustland
Пол: Мъж
Детайли за колата: Focus,Opel Monza/Senator,MX5 nb

Re: Анкета: изплащания от застрахователи

Мнение от немо » 16 Юни 2019, 17:09

laviatan написа:Тук си прав - зависи не само от компанията . Явно зависи много и от брокера и връзките :yes:


Ще се сетите накрая..... :mhihi:
Шофирането е превантивен анализ на това,което може да се случи на пътя....

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 229
Регистриран на: 4.12.2005
Кара: FIAT DUKATO HYMER и друга скрап
Мечтае да кара: BMW 2002 tii

Re: Анкета: изплащания от застрахователи

Мнение от mr_petroff » 19 Юни 2019, 14:54

Преди 2 дена приключих с Лев Инс , след около 8 годишна'' връзка'' ,значи съм бил доволен ...Два буса и 3-4 леки автомобила + апартамент и здравни застраховки за в чужбина, всяка година година каско и ГО - пример за лоялен клиент.Но след щета по единият бус и половин годишна сага с писъмца и т.н., получих последен отказ от някъкъв изпълнителен директор и оттук нататък продължавам в съда ./Основанието за отказа е чисто формално според адвоката ми /.Не ми се мисли колко пари съм им наринал на тези .... .

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 179
Регистриран на: 28.06.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E90
Мечтае да кара: Beechcraft King Air
Детайли за колата: 2005 320d auto

Re: Анкета: изплащания от застрахователи

Мнение от vixx » 19 Юни 2019, 20:33

Преди седмица си счупих предния джам. Поглеждам каското и виждам, че при последното поднояване изобщо съм забравил да отида на оглед, т.е. реално плащам ама няма валидно каско. Заведох щетата, нямаше никакви проблеми и смених предното стъкло в петък. Обаче сега като отидох да я снимам, чичката вика че вероято ще ми откажат да ми я платят и сам съм си виновен. Реално е прав, не знам как съм забравил да я снимам, аз съм си за е*ане. Ако се заядат (Лев Инс е това) ще ги сменя, въпреки че винаги съм бил доволен от тях (май са 4 години без прекъсване при тях, или 3), ама се надявам да се окажат точни. Все пак тая кола я знаят много добре и каското не е прекъсвано. Ама квото стане.

От Армеец обаче съм супер недоволоен. Преди Лев Инс колите бяха при тях. Не стига, че за всичко бяха цигании, чак веднъж спорихме защото тоя дето водеше огледа на колата на жена ми твърдеше, че такъв удар не можело да има без тя да е засекла някой. Тъпотии пълни. Изплащане (нейната е по експертна оценка) дето и втора ръка част не можеш да си купиш, камо ли китайска нова. Мойта я минах в доверен сервз дето си остави ръцете по задната ми броняа, пък и пича дето кара колите на автомивка след ремонта си я беше подрифтил мъжката. Е*ем ти и застрахователя, е*ем ти и доверените сервизи.

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Анкета: изплащания от застрахователи

Мнение от randity » 19 Юни 2019, 22:22

При подновяване в същата компания, не би трябвало да искат оглед. Преди седмица поднових на едната кола в Дженерали и не изискаха оглед на колата.

Изпратено от моят SAMSUNG S9 SM-G960F с помощта на Tapatalk
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

320ci
320ci
Аватар
Мнения: 573
Регистриран на: 26.05.2006
Местоположение: СА
Пол: Мъж
Детайли за колата: M52B20TU

Re: Анкета: изплащания от застрахователи

Мнение от mumford » 22 Юни 2019, 18:14

От Армеец бях много доволен дълги години до градушката. :bang: Лев инс е подигравка, а не ЗК. НИКОГА, НИКОГА повече

Пантерка...
Аватар
Мнения: 24
Регистриран на: 27.11.2011

Re: Анкета: изплащания от застрахователи

Мнение от Rainy » 28 Юни 2019, 13:50

Едит: Изплатиха си ми щетата!!! Много след срока обаче. Но пък и сумата не беше малка. :lalala:

Пантерка...
Аватар
Мнения: 24
Регистриран на: 27.11.2011

Re: Анкета: изплащания от застрахователи

Мнение от Rainy » 28 Юни 2019, 13:50

Едит: Изплатиха си ми щетата!!! Много след срока обаче. Но пък и сумата не беше малка. :lalala:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 582
Регистриран на: 25.11.2007
Пол: Мъж
Кара: и БМВ кара
Мечтае да кара: по А-8

Re: Анкета: изплащания от застрахователи

Мнение от toncho83 » 28 Юни 2019, 15:06

Без каско не карам! Блъскат ме, рисуват по колата, крадат я , влизам в дупки - пукам гуми и кривя джанти..ПТП с пияни - тотал щети..

Доволен съм от Армеец ама бая скандали съм имал с тях

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1965
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Анкета: изплащания от застрахователи

Мнение от barty » 28 Юни 2019, 19:49

Пресен случай: спукано предно стъкло, заведена щета, сменено стъкло с хубаво и всичко това за няма и 24ч. Компанията е ДЗИ.
:yes:

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: TNT, Ивайло Димов

Последни теми
Facebook