Съвет сервиз автоклиматик

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3198
Регистриран на: 13.02.2008
Местоположение: София-център Антим 1 номер 61
Пол: Мъж
Кара: Всичко що е BMW , баничарки
Мечтае да кара: M1

Re: Съвет сервиз автоклиматик

Мнение от laviatan » 27 Юни 2019, 11:47

Фидел Кастро написа:
laviatan написа:Личи си ,че разбира . Обяснява - не се "нервира" като повечето сервизи при въпроси от страна на клиента

При мен проблемът е електрически - датчик, комутатор, ударен кабел, лош контакт и пр. Просто климатикът работи перфектно, но се включва "по свое желание". Още по неприятно е, че е с ръчно управление. Тоест тук лаптопи и разни програми нямат никаква роля.
Въпросът ми е дали според теб ще се справят. Питам те защото си опитен браншовик и няма как да не усещаш способностите на майсторите. Разбира се 100% сигурност няма.
Не искам да кажа с колко потънах до момента от разни самонадеяни майстори.
Споменават се сервиз Елбатрон в Красна поляна. Това са Стефчо и Милен. Те правиха ремонта преди 2 години, като компресора е нов и всичко останало тотално профилактирано. Обаче сами казаха, че не могат да открият причината за моя проблем и трябва опитен познавач. Прави им чест, че бяха абсолютно честни и нищо повече не ми взеха!

До колкото мога да преценя - за мен момчето разбира . Видях,че има и налични доста резервни части . В другите форуми наистина също много го хвалят и не видях отрицателен вот :yes:
AUTO MOTOR PARTS GROUP LTD
Фирмата е специализирана за марката BMW .
ПОРЪЧКА НА ОЕМ ЧАСТИ ОТ БМВ ГРУП. ГОЛЯМА НАЛИЧНОСТ НА СКЛАД.
КАЧЕСТВО, КОРЕКТНОСТ, БЪРЗИНА - ВСИЧКО ЗА БМВ НА ЕДНО МЯСТО !

Обекти: Магазин и склад - София ул. Антим I 61 / склад ул. Антим I 63
ОБЯВИ В БМВ ФОРУМ : ЛИНК 1 / ЛИНК 2
Проверка история автомобил: http://www.automotorpartsgroup.bg/
Тел.: 0700 70 775
Facebook: https://www.facebook.com/AutoMotorPartsGroupLTD
E-mail: sales@automotorpartsgroup.bg
Понеделник - Петък от 9,30-17,30 часа / Събота от 10,00-14,00 часа

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1585
Регистриран на: 28.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е36 Турбо?! любима, е39 28-ца бате
Мечтае да кара: е36 с осмак
Детайли за колата: Най-много върви 28мицата от всичко.
Wanna be 1.5 bar.

Re: Съвет сервиз автоклиматик

Мнение от Boyadjiev » 28 Юни 2019, 13:02

Да добавя и аз едно позитивно мнение за момчето, тъй като го препоръчахте, реших да отида.
Звъннах по телефона, каза че е свободен и да дойда. Отидохме с баща ми за зареждане на неговата кола и за проверка (и дозареждане) на моята, тъй като не знам в какво състояние е климатичната й система. Прие ни, доволен съм много от обслужването, доволен съм от резултата, доволен съм от цената. Надявам се да не ми трябва никога повече :mhihi: , но пак бих отишъл ако ми се наложи :yes: :ok:
Изображение Изображение Изображение
Уважавай другия, независимо каква кола кара.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 318
Регистриран на: 17.10.2004
Пол: Мъж

Re: Съвет сервиз автоклиматик

Мнение от Фидел Кастро » 28 Юни 2019, 20:01

laviatan написа:До колкото мога да преценя - за мен момчето разбира . :

Чухме се с него, но за съжаление подобен проблем е във възможностите на опитен електричар. Прави му чест, че ме изслуша много внимателно, отговори честно и веднага без да увърта. :yes:
До момента всички с изключение на Елбатрон се издъниха и ме ощетиха парично без грам да свършат.
Моля Ви ако някой е изпадал в подобна ситуация да ме насочи. :bchug:
За период от 135 години стигнахме от Стефан Стамболов до Бойко Борисов. Ако това е еволюцията в политическия елит много скоро ще гласуваме за едноклетъчни.
След снимката си с Б.Б., Робърт де Ниро бил много доволен, че най-после се снимал с истински мафиот.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 213
Регистриран на: 25.12.2009
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Мечтае да кара: BMW

Re: Съвет сервиз автоклиматик

Мнение от Ganchev__ » 25 Апр 2020, 0:38

След кратко търсене на темата от laviatan вчера посетих сервиза.От няколко седмици климатикът издаваше странни звуци в купето и не духаше както трябва.
Направи ми впечатление още при разговора по телефона с момчето, че не иска да му оставам колата, а напротив - ако може да реши проблема без да задържа колата, както практикуват на повечето места.Доста бързо намери и реши проблема, който се оказа в едно уплътнение тип о-пръстен.Оставих му колата за по-малко от час, през който направих бърза разходка из квартала.Като се върнах вече я приключваше.Като краен резултат - климатика духа студено, течът на фреон е отстранен, системата е тествана, сложен е оцветител и имам гаранция до края на годината.
Веско изглежда много свестен, препоръчвам го с двете ръце.Не успях да намеря недоволен от услугите му никъде в нета, чак странно ми стана (разрових се, след като ми направи колата).
Като се сетя какви ядове съм брал с майстори на климатици, само при мисълта, че трябва да търся такъв ми призляваше.
Благодаря много на колегите, които са дали информация за сервиза му, ето за това е форума ! :bchug: :bowdown:

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: enigma, turbonetic, Коцето

Последни теми
Facebook