До колко рискови шофъори сме?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 375
Регистриран на: 24.07.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: До колко рискови шофъори сме?

Мнение от pampo » 13 Юни 2019, 13:12

Don_Diego написа:Престрояване в последния момент или рязко спиране (неща, които са следствие на лошо планиране) са си рискови маневри. Или според теб престояване в последния от крайна лява за отбивката за летище на цариградско не е проблем, голям праз че 3 ленти трябва да спрат да за стигнеш до изхода :kuku:

Под неправилно планиране на маршрута разбирам, от Манастирски Ливадо до летището да минеш през Надежда, изобщо не виждам нищо общо с рискови и неадекватни маневри (които се предприемат често и при перфектно планиран маршрут)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: До колко рискови шофъори сме?

Мнение от Jordana » 13 Юни 2019, 13:28

Вчера една кифла ми направи такова "неправилно планиране " , от крайна лява в крайна дясна щото да не си изтърве отбивката . Просто си пусна мигача и пресече все едно у нивата с трактора , всичко назад спря , и аз натисках клаксона докато фърлям къчове на спирачките но освен сляпа явно бе и глуха :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: До колко рискови шофъори сме?

Мнение от Моджо » 13 Юни 2019, 13:39

абе добре е, аз мога всеки ден за 700 метра /след the mall до кръговото / да се чуда как да се мушкам и да излизам после, за да не съм в бус лентата, ма тарикатите ще си перат през нея..айде бе. айде вечер кат е голямо задръстването иди-дойди...ама редовно има ниско летящи дето за тях правилата не важат. На България много тъпо го направиха, ама то и не виждам как по-умно да стане.
Хм,хм...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 347
Регистриран на: 16.06.2009
Пол: Мъж
Кара: E36 328i

Re: До колко рискови шофъори сме?

Мнение от TheDriver » 13 Юни 2019, 14:10

Моджо написа:абе добре е, аз мога всеки ден за 700 метра /след the mall до кръговото / да се чуда как да се мушкам и да излизам после, за да не съм в бус лентата, ма тарикатите ще си перат през нея..айде бе. айде вечер кат е голямо задръстването иди-дойди...ама редовно има ниско летящи дето за тях правилата не важат. На България много тъпо го направиха, ама то и не виждам как по-умно да стане.



За мен на Цариградско са добре лентите(поне аз не съм минавал през конфликтни места) и ако някой кара в тях си е тарикат.

На България обаче съвсем не са така нещата. Можеше да свършват малко по-далеч от големите кръстовища, а за включванията от улички обезателно трябва да има место за ускорение.

Сега ще се чувствам като пилот от Ф1 пред ФИА :driving: - пресякох ли жълтата линия? с колко гуми? стоп кадри ...... :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: До колко рискови шофъори сме?

Мнение от steeN » 13 Юни 2019, 14:48

Аз бих се радвал тези ленти да не важат през събота и неделя, и след 10 часа вечер примерно. Огромно разхищение. ОГРОМНО.
На много места стават задръствания заради тези ленти през непикови часове или когато няма градски транспорт.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot]

Последни теми
Facebook