Motomoshi (CarSpending.com) за Android - безплатно

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 26.03.2011
Пол: Мъж
Кара: Honda Accord '04 Executive
Мечтае да кара: BMW 435i Coupe

Motomoshi (CarSpending.com) за Android - безплатно

Мнение от Veseliq » 16 Май 2019, 16:25

Преди години във форума беше пусната тема за CarSpending.com - платформата за следене и споделяна на разходи по МПС-то, сравняване с други шофьори и намиране на добри сервизи. Едно от най-популярните запитвания, които получавах бе за Android приложение. Разработката му отне над година, докато стигне до ниво, на което не ме е срам да го обявя.

Motomoshi (CarSpending.com) за Android може да свалите от тук

Това, което приложението позволява е:
✅ Лесно и бързо добавяне на зареждания, сервизни събития, снимки, напомняние.
✅ Автоматичен бекъп, така че да не се притеснявате, че данните ви ще се загубят.
✅ Всякакви и неограничен брой МПС-та (автомобили, мотоциклети и комерсиални).
✅ Автомобили с повече от един резервоар. Поддържа автомобили на бензин, дизел, LPG, CNG и ток, като може да следите разхода и на двете си горива.
✅ Добавяне на галерии от снимки (за сега неограничен брой)
✅ Детайлни статистики за разходите (с предстоящо добавяне на генератор на репорти).
✅ Напомняния за предстоящи разходи, обслужвания, включително с изпращане на мейл.
✅ Генериране на код за подпис във форума с картинка с вашият автомобил - картинката се опреснява автоматично

За мен ще означава безкрайно много ако го свалите, пробвате и ми пишете при проблем, липсваща функционалност или каквито и да е въпроси - тук, на лично или през формата за обратна връзка в самия ап. А ако ви харесва - да оставите ревю в Play Store-а :bowdown:

Работи се и по версия за iOS :bchug:

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook