Русофил или русофоб?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Вие от кои сте?

Русофил
28
41%
Русофоб
12
17%
Друго
29
42%
 
Общо гласове : 69
младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 374
Регистриран на: 26.01.2008
Местоположение: СA
Пол: Мъж

Re: Русофил или русофоб?

Мнение от Superexstatic » 17 Май 2019, 22:12

Пичаги, изплискАли сте легена тотално :mhihi: Ебете жените и си лЕгайте, че не са добре нещата
Изображение

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1745
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Русофил или русофоб?

Мнение от BMW_POWER » 18 Май 2019, 1:59

Superexstatic написа:Пичаги, изплискАли сте легена тотално :mhihi: Ебете жените и си лЕгайте, че не са добре нещата


Още един агент на Путин. Е.еш жените, ама врагът никога не спи :idea:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Русофил или русофоб?

Мнение от Jordana » 18 Май 2019, 8:24

Врагът , не са русофилите а българофобите . Обикновено емигрантите дебело подчертават че мразят българи в чужбина да се мотат около тях . Та си мисля че доста българофоби има в тия среди , но пък силно любят отечеството затова им е простено . Ако седнем да броим русофили и туркофили , вервай ми че само пашата ще липсва на източно румелийския вилает .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Русофил или русофоб?

Мнение от alekangg » 18 Май 2019, 8:46

Jordana написа:Врагът , не са русофилите а българофобите . Обикновено емигрантите дебело подчертават че мразят българи в чужбина да се мотат около тях . Та си мисля че доста българофоби има в тия среди , но пък силно любят отечеството затова им е простено . Ако седнем да броим русофили и туркофили , вервай ми че само пашата ще липсва на източно румелийския вилает .

За това си има обяснение според мен.
Да речем, че едни 10% са избягали в чужбина, нали така се наричат?
От тези 10%, мога да потвърдя, че поне 75% са хора с 8 клас, от села и паланки, които имат специфичен манталитет и навици.
Какво излиза, че ако в чужбина срещнеш 10 човека, но 7-8 са от тази прослойка и с по-различен манталитет.

Сега да се върнем в България, ти с колко човека % мелиш брашно? Ако се запознаеш и видиш 100 в България, колко от тях ти допадат?
Та казано, в чужбина хем има 10 пъти по-малко хора изобщо, но процентно по-нормалните са малка част от тях или отиваме на 100 пъти по-малко хора с които някой в Бг би мелил брашно.
Е нормално е да бягат повечето от себеподобните си.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Русофил или русофоб?

Мнение от Jordana » 18 Май 2019, 9:41

Абе няма как човек който си е плюл на родината за пари и теглил чертата на всичко тука , да ми казва че съм черен рязан гаджал и да се гледаме в отледалото . Съвсем откачихте с тия нефелните теми .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Русофил или русофоб?

Мнение от steeN » 18 Май 2019, 14:31

Гърците черни гаджали ли са :) По-бели са от средностатистическия българин... Нещо щом се засягаш на цвят на кожа без никой да повдига въпроса... май ти е проблемна тема.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1745
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Русофил или русофоб?

Мнение от BMW_POWER » 18 Май 2019, 14:50

alekangg написа:
Jordana написа:Врагът , не са русофилите а българофобите . Обикновено емигрантите дебело подчертават че мразят българи в чужбина да се мотат около тях . Та си мисля че доста българофоби има в тия среди , но пък силно любят отечеството затова им е простено . Ако седнем да броим русофили и туркофили , вервай ми че само пашата ще липсва на източно румелийския вилает .

За това си има обяснение според мен.
Да речем, че едни 10% са избягали в чужбина, нали така се наричат?
От тези 10%, мога да потвърдя, че поне 75% са хора с 8 клас, от села и паланки, които имат специфичен манталитет и навици.
Какво излиза, че ако в чужбина срещнеш 10 човека, но 7-8 са от тази прослойка и с по-различен манталитет.

Сега да се върнем в България, ти с колко човека % мелиш брашно? Ако се запознаеш и видиш 100 в България, колко от тях ти допадат?
Та казано, в чужбина хем има 10 пъти по-малко хора изобщо, но процентно по-нормалните са малка част от тях или отиваме на 100 пъти по-малко хора с които някой в Бг би мелил брашно.
Е нормално е да бягат повечето от себеподобните си.


Това не се отнася за навсякъде. За да емигрираш в Канада ти трябват точки. Това са образование (не познавам емигрирал по програмата без завършен Университет), опит, езици и т.н. Слезналите от самолета за Куба в началото на 90-те или дошлите преди това не ги броя. Ми страшно е :OT: След 8 години в Монреал, приятелите ми се броят на пръстите на едната ръка. Тук на село е по-различно, но пак си я има "маята". Аз специално много подбирам хората, с които комуникирам.

Мога да ти разказвам с часове. Писането ще ми отнеме дни. Последният тук дойде от Калгари. Кумци са му много свестно семейство. Взе да ми се дърви, да ми дава тон в живота и т.н. Обясних му, че всеки има свои виждания и свой начин на живот. Та тоя е изкарал три години в Калгари и една тук. Нито един работен ден и нито един изкаран долар. Всички са му нещо длъжни и все някой трябва да му помогне. Дори на интервюто за емиграция се е явил друг човек вместо него... Та тоя купи един трошляк тук и няколко месеца разнася пица. Слава Богу се върна в бг и си е тръгнал с думите:
"Трябва да се закачим за някого, за да ни изтегли"
Работи в София като агент по недвижими имоти и се е записал с жена саи за дистанционно обучение тук, за да взима по около $1000 на месец...
Цигания пълна :ranting:
И такива бол. Даваш му ръка и после си виновен и си му длъжник до живот.
Това не е по темата, ама ако искаш пусни тема "българи в чужбина" :OT:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 143
Регистриран на: 26.02.2019
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Няма BMW ;-)
Мечтае да кара: Нова

Re: Русофил или русофоб?

Мнение от Venelin1111 » 12 Сеп 2019, 3:25

Руски шпионин


Sent from my iPhone X using Tapatalk
Няма вече BMW

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Русофил или русофоб?

Мнение от Jordana » 12 Сеп 2019, 6:37

Не , Новичок ! :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Русофил или русофоб?

Мнение от Borymeckata » 12 Сеп 2019, 7:21

Сега тук ли си ги мерите?
А аз се чудя що е толкова спокойно и толерантно в другите теми... :mhihi: :mhihi:

Нещо интересно, донякъде по темата... Има един форум на руските емигранти в България:
https://www.sentia.ru/index.php

Аз случайно попаднах на него, зачетох се и останах изненадан. Ще се учудите какви културни и интелигентни хора има, със свежо чувство за хумор и самоирония. Описват съвсем реално руската действителност и са единодушни за причините, по които са дошли да живеят в България. Тук всичко им харесва - климата, хората, пътищата (?!), липсата на престъпност (?!), колко е чисто и уредено навсякъде (?!), дори държавната и общинска администрация им се струват много ефективни и без бюрокрация (?!?!). Значи смятайте ТАМ какво е... Изучават усилено българския, имат си цял раздел за езика. А, и доста гадно се бъзикат с Путин. Абе интересен форум е, ако отделиш някой час да почетеш - получаваш друг поглед върху руснаците в България.
Excellent! Steven is my name!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Русофил или русофоб?

Мнение от Jordana » 12 Сеп 2019, 7:42

Странно ...нито частушки , дори рецепта на "свестен" харчок няма в тоя сайт :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Русофил или русофоб?

Мнение от Borymeckata » 12 Сеп 2019, 7:53

Има и частушки бе:
https://www.sentia.ru/index.php?threads/%D0%A7%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%83%D1%88%D0%BA%D0%B8.2114/

Ама малко трудно им разбирам жаргона... Има и за Путин, естествено:

поставил крестик в бюллетене
и руку как то повело:
само собою дописалось -
хуйло


Имат раздел за хумор и там има свежи майтапи:
Изображение
Excellent! Steven is my name!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 526
Регистриран на: 27.02.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: овца във вълча кожа...

Re: Русофил или русофоб?

Мнение от hell's angel » 12 Сеп 2019, 11:37

Borymeckata написа: Изучават усилено българския


Aуууу т'ва къв ташак е :mhihi: :mhihi: :mhihi: Из ма'алата има разни рускини, жевеещи тук минимум 30-35 години, та обобщаващ цитат -" воашчье ни мож пазна че съм росскиня " :mrgreen: :ok:
Ubi dubium, ibi libertas

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Русофил или русофоб?

Мнение от drago_pavlov » 12 Сеп 2019, 12:10

Borymeckata написа: Тук всичко им харесва - климата, хората, пътищата (?!), липсата на престъпност (?!), колко е чисто и уредено навсякъде (?!), дори държавната и общинска администрация им се струват много ефективни и без бюрокрация (?!?!). Значи смятайте ТАМ какво е...

Явно не си ходил там достатъчно :mhihi:
Пътищата извън Москва и Санкт Петербург са като нашите преди 20 години.
А чистотата... Веднъж бях на едно изложение в милионен град, икономически център, слизам от таксито пред хотела (4 звезди) и какво да видя - кал до кокалчетата, киша навсякъде, реки текат по улицата, 3-4 метрови купчини сняг... Зимата и лятото е ок, горе-долу, но пролет и есен...
За администрацията само съм чувал. 18 подписа и печата като внасяш нещо, всеки един естествено се взима с бакшиш...
В самолета ти дават хвърчаща бележка да си попълниш данните, трябва да ти я подпечата хотела, където си отседнал и после я представяш на излизане. Веднъж я бях загубил и стана голям филм...

hell's angel написа:
Borymeckata написа: Изучават усилено българския


Aуууу т'ва къв ташак е :mhihi: :mhihi: :mhihi: Из ма'алата има разни рускини, жевеещи тук минимум 30-35 години, та обобщаващ цитат -" воашчье ни мож пазна че съм росскиня " :mrgreen: :ok:

Имам един приятел, който научи български за две години със самоучители. Говори перфектно и пише по-грамотно от половината форум.
Тия рускини кой знае от кое село са дошли, сигурно падежите не знаят, ти искаш български да научат :mhihi:
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Русофил или русофоб?

Мнение от Jordana » 12 Сеп 2019, 12:16

Темата е проста да падладейш....!! :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook