Кой какъв аватар използва ?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 910
Регистриран на: 14.07.2013
Местоположение: ул. дупка 1
Кара: S LINE PLUS

Re: Кой какъв аватар използва ?

Мнение от DigitalExile » 10 Май 2019, 22:26

D.Stanev написа:Не знам защо тука не може като в другите форуми да се качва директно изображение...


https://www.codingame.com/playgrounds/3 ... nerability

--
по темата
--

Първото BMW което си купих е на снимката, но вече отдавна не е при мен :ok:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Кой какъв аватар използва ?

Мнение от steeN » 11 Май 2019, 18:53

Нео от Матрицата показва среден пръст на агентите. Символизира силно скептичното ми отношение ми към всякаква централизация и неодобрението ми към всякакъв вид авторитарна власт... или казано по друг начин съвкупността от бюрократи и политици наречена държава.

Nukem написа:Duke Nukem 3D, best game level design ever.


:mhihi:
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1011
Регистриран на: 18.01.2009
Местоположение: София, ама съм от село
Пол: Мъж
Кара: 03'Е53 М62TUB44
Мечтае да кара: Е34 540/6 touring
Детайли за колата: Петица с много седмици

Re: Кой какъв аватар използва ?

Мнение от dan-dam » 11 Май 2019, 21:53

Е34... Първото ми БМВ. Втората пак беше такава. И сега, въпреки, че вече карам друг модел мечтая за Е34. Някой ден-пак. Изключителна кола носеща онзи особен БМВ почерк и романтика от края на 80-те и началото на 90-те. Мое мнение е, че по-новите модели не го притежават. Може пък и аз да съм сбъркан нещо :dunno:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 27.10.2002
Местоположение: Lonsdale Sofia
Пол: Мъж
Кара: Ееее шейсе
Мечтае да кара: кънки

Re: Кой какъв аватар използва ?

Мнение от E34 » 11 Май 2019, 22:36

bum_bum написа:Изображение


Опааа като я гледам дискетката даже е заключена да не се изтрие случайно игричката, ма тва на съвременните АйТьиета едва ли им говори нещо :mhihi:
" Акулата е най-добрия учител по плуване " - Тихоокеанска мъдрост

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Кой какъв аватар използва ?

Мнение от steeN » 11 Май 2019, 22:59

Тва заключване се преодолява с лепенка тиксо дори да махнеш таба :mhihi: Да ти имам заключването. Освен това е отключена, а не заключена.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 98
Регистриран на: 21.09.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E83 M57T2
Мечтае да кара: фърчило

Re: Кой какъв аватар използва ?

Мнение от ID A » 11 Май 2019, 23:50

В един друг авто форум, след като ми писна да се обяснявам с този или онзи и точно ми попадна снимка на маймуната с перчема и така...

А Дюк Нюкъм 3д ми навя страшно много спомени. А за дискета нищо не знаете. Преди време ми попадна една кутия от баща ми с 8,25" меки дискети май се водеха. Като аз сварих дори тогава екзотичните 5,25" , но онези другите даже не ги бях чувал.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 27.10.2002
Местоположение: Lonsdale Sofia
Пол: Мъж
Кара: Ееее шейсе
Мечтае да кара: кънки

Re: Кой какъв аватар използва ?

Мнение от E34 » 12 Май 2019, 14:20

steeN написа:Тва заключване се преодолява с лепенка тиксо дори да махнеш таба :mhihi: Да ти имам заключването. Освен това е отключена, а не заключена.


Ма верно ли? И ти май само си ги виждал на картинка :mhihi:
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
" Акулата е най-добрия учител по плуване " - Тихоокеанска мъдрост

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 25.02.2010
Пол: Мъж

Re: Кой какъв аватар използва ?

Мнение от DaGa » 12 Май 2019, 20:03

ID A написа:В един друг авто форум, след като ми писна да се обяснявам с този или онзи и точно ми попадна снимка на маймуната с перчема и така...

А Дюк Нюкъм 3д ми навя страшно много спомени. А за дискета нищо не знаете. Преди време ми попадна една кутия от баща ми с 8,25" меки дискети май се водеха. Като аз сварих дори тогава екзотичните 5,25" , но онези другите даже не ги бях чувал.


А за перфоракарти ? :D

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Кой какъв аватар използва ?

Мнение от steeN » 13 Май 2019, 10:01

Когато минава светлина свободно е заключена.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook