Кога ще е следващия срив в цените на имотите?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

годината на голямата резачка

2020
35
30%
2021
32
28%
2022
14
12%
2023
3
3%
2024
4
3%
2025
3
3%
2026+
24
21%
 
Общо гласове : 115

Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Кога ще е следващия срив в цените на имотите?

Мнение от Bogat-Beden » 05 Ное 2019, 21:08

Е те това ми хареса на живо, скъпички са обаче, няма спор..
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: Кога ще е следващия срив в цените на имотите?

Мнение от b_u_b_o » 06 Ное 2019, 8:42

Живял съм в подобна сграда в Канада за 3 месеца, аз лично се чувствах като в хотел, предполагам и там ще е същото. Този тип места ми създават уют за живеене точно нула. Да не говорим и какви съседи би имал в тая сграда. :mhihi: Единственото предимство за мен му е мястото, което също си има своите недостатъци. А парите са му ужасни, само ще кажа, че най-евтиния апартамент там в момента, гол и без гараж струва повече от колкото ще ми излезе накрая къща + довършителни работи и обзавеждане + озеленяване на двор + двоен гараж + барбекю 30-40кв.м. :kuku:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: Кога ще е следващия срив в цените на имотите?

Мнение от kiko » 06 Ное 2019, 20:13

Точно мястото на тази сграда някак си не е на място :mhihi: Абстрахираме се от самия блок,спор няма супер е харесва ми.По тази уличка Тинтява и преди не беше комфортно преминаването,а откакто разчистиха тези терени там и щръкнаха няколко подобни небостъргача на фона на останлото строителство там,вече е още по тегаво за минаване, а за паркиране пък ако нямаш паркинг си е просто мисия невъзможна,тротоари физически там няма!Не виждам как ще си пусна детето навън за да отиде до така рекламираните близки паркове

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 484
Регистриран на: 16.09.2006
Местоположение: sofia

Re: Кога ще е следващия срив в цените на имотите?

Мнение от zazomazo » 06 Ное 2019, 20:52

Bogat-Beden написа:Още малко смях :lol: :lol: :lol:


Явно съм много назад с модните тенденции към днешна дата щом не знам,
че на остъклена с винкел тераса се казва "зимна градина" :bowdown:
Изображение

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1751
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Кога ще е следващия срив в цените на имотите?

Мнение от BMW_POWER » 07 Ное 2019, 4:24

b_u_b_o написа:Живял съм в подобна сграда в Канада за 3 месеца, аз лично се чувствах като в хотел, предполагам и там ще е същото. Този тип места ми създават уют за живеене точно нула. Да не говорим и какви съседи би имал в тая сграда. :mhihi: Единственото предимство за мен му е мястото, което също си има своите недостатъци. А парите са му ужасни, само ще кажа, че най-евтиния апартамент там в момента, гол и без гараж струва повече от колкото ще ми излезе накрая къща + довършителни работи и обзавеждане + озеленяване на двор + двоен гараж + барбекю 30-40кв.м. :kuku:


Tо има сгради и сгради. Едно е строителство за отдаване под наем, друго за живеене. Живях три години в такова жилище и в него не се чува повече, отколкото в стандартен панелен блок. Да не го сравнявам и с "новото строителство". Една позната купи меки чехли на всичките си съседи отгоре, защото не държеше да знае кой къде се намира в момента. Тухлен блок ....

Аз +150CAD за построена през 60-те панела няма да дам. Но за всеки влак си има пътници ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Кога ще е следващия срив в цените на имотите?

Мнение от alekangg » 07 Ное 2019, 8:53

Има доста често панели в София и за по 100к евро и даже се купуват, екстра е примерно да имаш нормален вход и да не е паднало всичко.
Та луди има всякакви и докато има, няма да спадне нищо.


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Кога ще е следващия срив в цените на имотите?

Мнение от Bogat-Beden » 07 Ное 2019, 16:12

b_u_b_o написа:А парите са му ужасни
Скъпо е, аз също го написах ;)
Инак за какъв уют преди околвръстното въобще може да говорим... Като ще е гарга, да е рошава.
Гледката сигурно е жестока. Един от малкото строители, които казват, че не са намалявали цените през кризата ;)
А и техните са може би от малкото нови жилищни сгради, които няма да паднат при трус над 6 по Рихтер, това го предполагам само разбира се.


И говорейки за скъпи имоти :lol: :lol:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Кога ще е следващия срив в цените на имотите?

Мнение от Don_Diego » 07 Ное 2019, 19:33

Тоя с Gt2 Rs-a малко е спал на течение и му е изветрял мозъка, че да иска такива пари :mhihi:
Днес си говорих с хазяите и коментирахме новата им сграда и цените там...най-ниската цена, на зелено 3600ойро кв/м :conf: , строителство супер лукс, в района на Шипка и Оборище
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Кога ще е следващия срив в цените на имотите?

Мнение от bum_bum » 07 Ное 2019, 20:56

Bogat-Beden написа:Инак за какъв уют преди околвръстното въобще може да говорим... Като ще е гарга, да е рошава.


То пък щото след околовръстното е един уют..

Още есента след 4 часа трябва да палиш лампата, защото гъзарските квартали са всичките на северния склон на планината и в 4-5 слънцето го няма. Докато плебеите в Нови Искър имат още 2-3 часа припек.

Още малко да захладнее и към 4-5 часа се палят и кюмбетата и в Симеоново, Драгалевци и Бояна пада веднага една такава гадна и смръдлива мъгла, че не се диша.

Над Ринг-а гледам, че започват строеж на някакъв мега комплекс. Къщи, блокове и незнам още какво, пак екологичен, супер.. като Ринг мола. Само, дето явно са забравили, че всичките строителни отпадъци от екологичния мол ги заровиха там в тоя парцел, та сега ще има да вадят съкровища. :mhihi: В горната си част пък парцела им граничи с много живописна база за инертни материали. Супер лукс :yes:

Отсреща почнаха да правят комплекс Ривър Парк. "Красив зелен парк с над 3000 дървета и живописна река". 3000-те дървета тепърва ще ги садят, та за внуците може и да станат. Освен, ако не са пауловнии, които са толкова грозни, че ме е даже гнус да ги гледам. Живописната река е сборище на фекални маси от горните квартали, пълно с пластмасови бутилки, найлони, боклук и какво ли още не. На децата не им давам и на 10 метра да я приближават. За това пък цената на спретната къщурка на етап още преди да са съборили старите сгради и да са почнали някаква реална работа по обекта е 300+ К евра.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 374
Регистриран на: 24.07.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Кога ще е следващия срив в цените на имотите?

Мнение от pampo » 08 Ное 2019, 9:49

^ В тоя ред на мисли, гледам хората май пак почнаха стабилно да кльопат имоти на зелено. Да не стане скоро ново масово прибиране на капитали, каквито случаи последните 30тина години има не 1 и 2...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: Кога ще е следващия срив в цените на имотите?

Мнение от b_u_b_o » 08 Ное 2019, 9:58

Bogat-Beden написа:
b_u_b_o написа:Един от малкото строители, които казват, че не са намалявали цените през кризата


Точно, тяхната таргет група са богатите. Както знаем криза за богатите няма, по време на криза те просто стават по-богати. Така че са едни от малкото които могат да си го позволят това.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Кога ще е следващия срив в цените на имотите?

Мнение от drago_pavlov » 08 Ное 2019, 13:44

Явно кризата е дошла :mhihi:

Луксозно строителство, на центъра, до метро, с кестнова гора и само за 850 Е/кв.м...
https://m.dir.bg/business/pr-zone/lukso ... ur850-kv-m
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 25.02.2010
Пол: Мъж

Re: Кога ще е следващия срив в цените на имотите?

Мнение от DaGa » 08 Ное 2019, 14:02

Първо ,пише че е проект, второ няма гора,а тепърва ще засадяват дърветата, та може за внуците на този който си купи там имот и да има гора :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 466
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 318is, E46 320i
Мечтае да кара: RS Cosworth
Детайли за колата: M42B18
M54B22

Re: Кога ще е следващия срив в цените на имотите?

Мнение от streetz » 08 Ное 2019, 14:32

Още е на картинка. Явно ще е готов след кризата :D
The free market is perfect. If anything unexpected happens, bananas are suddenly $47 and you have to sell your blood for firewood.

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Кога ще е следващия срив в цените на имотите?

Мнение от alx » 08 Ное 2019, 15:39

Don_Diego написа:Тоя с Gt2 Rs-a малко е спал на течение и му е изветрял мозъка, че да иска такива пари :mhihi:


е кво, нали в родината парите растат по дърветата - какво са едно 30% нагоре от една дори щедра цена за тоз екземпляр... все ще се намери някой...
алекс
трабант 601с
разни други возила

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Jordana, немо

Последни теми
Facebook