"Кобра" Автостъкла София-Младост Некадърници!

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2379
Регистриран на: 24.07.2006
Местоположение: 02..., +3592...
Пол: Мъж
Кара: myCar 5.3. and iCar 3.9.
Мечтае да кара: още по-бавно
Детайли за колата: ...
01" 525d m57
04" X5 m57
06" Liberty 2,8 CRD

Re: "Кобра" Автостъкла София-Младост Некадърници!

Мнение от Владо » 18 Апр 2019, 19:45

Ами изборът беше между чайник и "европейско"... ч-то за Х пари, юрото за 1,75 х Х... питах момичето дето си говорехме каква е разликата между двете, тя отговори "никаква, освен цената..." :mrgreen:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 318
Регистриран на: 17.10.2004
Пол: Мъж

Re: "Кобра" Автостъкла София-Младост Некадърници!

Мнение от Фидел Кастро » 18 Апр 2019, 20:31

Съзнателно спестявам име на фирми и майстори. Поръчах на мой добър приятел стъкло от Чехия, което го достявя тяхна фирма с тукашен филиал. Стъклото пристигна и направо дойде да го вземе майсторът, който щеше да го сменя. С типичен професионален хъс хвана стъклото, което беше на една от най-добрите марки, огледа го и каза: "Това стъкло е истинско! Същата марка при нашите хубави вносители е с много по-ниско качество и затова е уж евтино."
Направо бях втрещен и го попитах как го познава. "Професионален опит приятелю" - отговори ми той.
Както храните за България са с по-ниско качество, така и много от другите стоки явно са същите. :confused:
За период от 135 години стигнахме от Стефан Стамболов до Бойко Борисов. Ако това е еволюцията в политическия елит много скоро ще гласуваме за едноклетъчни.
След снимката си с Б.Б., Робърт де Ниро бил много доволен, че най-после се снимал с истински мафиот.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1255
Регистриран на: 7.09.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: колело

Re: "Кобра" Автостъкла София-Младост Некадърници!

Мнение от FaceOff » 18 Апр 2019, 23:40

Venelin1111 написа:
force10 написа:Някой би ли споделил къде могат да сменят качествено предни стъкла? Пределно ясно е, че Кобра трябва да се избягва, но все пак, ако се наложи, къде в София биха свършили добра работа?



София " Военна рампа ". Автостъкла "Сим Пет Сим" ООД "адрес ; ул. „проф. Иван Георгов“ 3А, 1202 НПЗ Военна рампа, София работят с доверени сервизи. Сайт;https://www.sps-autoglass.bg/
Сменях на Мерцедеса преди 2 години челно стъкло и съм очарован. По-.скъпичко е от "кобрите" и качеството е ПО+
Да, да, само че моят току що боядисан преден капак беше надран (накапан с нещо, вероятно лепило, което за да избършат, хубаво бяха надрали лака с абразивна гъбичка) За съжаление го видях малко след като си бях тръгнал от там и ми беше ясно, че и да се върна ще е загубена кауза, още повече, че трябваше да им се моля да ми дадат някакъв документ за стъклото, при което на гърбът на една визитна картичка с название ''гаранционна карта'' вписаха май номера на колата и дата.. за близо 80лв само за монтаж.. ТОЛКОВА
Наистина имах надежда, че ще са нещо различно от Кобра, но уви - НЕ!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 143
Регистриран на: 26.02.2019
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Няма BMW ;-)
Мечтае да кара: Нова

Re: "Кобра" Автостъкла София-Младост Некадърници!

Мнение от Venelin1111 » 19 Апр 2019, 5:52

FaceOff написа:
Venelin1111 написа:
force10 написа:Някой би ли споделил къде могат да сменят качествено предни стъкла? Пределно ясно е, че Кобра трябва да се избягва, но все пак, ако се наложи, къде в София биха свършили добра работа?



София " Военна рампа ". Автостъкла "Сим Пет Сим" ООД "адрес ; ул. „проф. Иван Георгов“ 3А, 1202 НПЗ Военна рампа, София работят с доверени сервизи. Сайт;https://www.sps-autoglass.bg/
Сменях на Мерцедеса преди 2 години челно стъкло и съм очарован. По-.скъпичко е от "кобрите" и качеството е ПО+
Да, да, само че моят току що боядисан преден капак беше надран (накапан с нещо, вероятно лепило, което за да избършат, хубаво бяха надрали лака с абразивна гъбичка) За съжаление го видях малко след като си бях тръгнал от там и ми беше ясно, че и да се върна ще е загубена кауза, още повече, че трябваше да им се моля да ми дадат някакъв документ за стъклото, при което на гърбът на една визитна картичка с название ''гаранционна карта'' вписаха май номера на колата и дата.. за близо 80лв само за монтаж.. ТОЛКОВА
Наистина имах надежда, че ще са нещо различно от Кобра, но уви - НЕ!

Жалко , значи и там “греда” , преди колко време се е случило? Назад във времето работеха добре.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Няма вече BMW

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1255
Регистриран на: 7.09.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: колело

Re: "Кобра" Автостъкла София-Младост Некадърници!

Мнение от FaceOff » 19 Апр 2019, 8:21

Venelin1111 написа:
FaceOff написа:
Venelin1111 написа:
force10 написа:Някой би ли споделил къде могат да сменят качествено предни стъкла? Пределно ясно е, че Кобра трябва да се избягва, но все пак, ако се наложи, къде в София биха свършили добра работа?



София " Военна рампа ". Автостъкла "Сим Пет Сим" ООД "адрес ; ул. „проф. Иван Георгов“ 3А, 1202 НПЗ Военна рампа, София работят с доверени сервизи. Сайт;https://www.sps-autoglass.bg/
Сменях на Мерцедеса преди 2 години челно стъкло и съм очарован. По-.скъпичко е от "кобрите" и качеството е ПО+
Да, да, само че моят току що боядисан преден капак беше надран (накапан с нещо, вероятно лепило, което за да избършат, хубаво бяха надрали лака с абразивна гъбичка) За съжаление го видях малко след като си бях тръгнал от там и ми беше ясно, че и да се върна ще е загубена кауза, още повече, че трябваше да им се моля да ми дадат някакъв документ за стъклото, при което на гърбът на една визитна картичка с название ''гаранционна карта'' вписаха май номера на колата и дата.. за близо 80лв само за монтаж.. ТОЛКОВА
Наистина имах надежда, че ще са нещо различно от Кобра, но уви - НЕ!

Жалко , значи и там “греда” , преди колко време се е случило? Назад във времето работеха добре.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Преди два месеца.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 143
Регистриран на: 26.02.2019
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Няма BMW ;-)
Мечтае да кара: Нова

"Кобра" Автостъкла София-Младост Некадърници!

Мнение от Venelin1111 » 19 Апр 2019, 8:23

Явно щом са се хванали със застрахователите и нещата са се наместили...жалко принципа е бързо и много , качество горе-долу.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Няма вече BMW

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 258
Регистриран на: 20.09.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е39

Re: "Кобра" Автостъкла София-Младост Некадърници!

Мнение от Dyakov » 19 Апр 2019, 10:55

Владо написа:тъй като скапаното стъкло на черока се спука зимата от нема нищо, трябваше да го правя някога... една сутрин се оказах зад бус на автостъкла тани... звъннах им, на другия ден дойдоха, смениха за 20-30 минути, разлепваха и лепиха стойки и стикери, оставиха бележка и документ за гаранция, черпих ги кафе, и си заминаха... китайския джам е по-убав от предишния :mrgreen:

А тези преди няколко години ми презалепваха 2 пъти стъклото (новото), докато спре да тече, а последния път ми омазаха и едната светлобежава А-колонка с черния силикон, който разбира се, така и не се доизчисти повече.
Много е трудно да намериш, някой който да работи тази работа правилвно и внимателно (без да нанесе щети на цената на още едно стъкло), да не говорим, че почти никой не зачиства ръжди (а дори създава предпоставки за нови след монтажа), малко използват активатори, праймери, обезмасляват достатъчно итн.

ПС. Аз все още не съм.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1255
Регистриран на: 7.09.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: колело

Re: "Кобра" Автостъкла София-Младост Некадърници!

Мнение от FaceOff » 19 Апр 2019, 11:27

Venelin1111 написа:Явно щом са се хванали със застрахователите и нещата са се наместили...жалко принципа е бързо и много , качество горе-долу.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Не знам с кой са се хванали. Платих си от джоба стъклото - Сайн Гобен и за монтажа, естествено. Не съм се занимавал с каското..

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 98
Регистриран на: 21.09.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E83 M57T2
Мечтае да кара: фърчило

Re:

Мнение от ID A » 19 Апр 2019, 12:19

FaceOff написа:
Venelin1111 написа:Явно щом са се хванали със застрахователите и нещата са се наместили...жалко принципа е бързо и много , качество горе-долу.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Не знам с кой са се хванали. Платих си от джоба стъклото - Сайн Гобен и за монтажа, естествено. Не съм се занимавал с каското..


Не че казвам нещо за твоето, но и аз така с плащане от джоба, уж пишеше на опаковката на стъклото Сен Гобен, стикери и т.н., монтираното на колата е с печат Сън Глас или нещо от сорта (излезе в нета, че е испанска фирма). За монтажа, за задно стъкло, имаше едно огромно провисване на панела на пластмасата отвътре. "Това е така господине, защото отдолу има модул за радиото", реших че е така. Трябваше ми км за да се убедя, че такава цицина на тапицерията преди не ми бъркаше в съзнанието, като погледнех в огледалото. Издърпах панела, не са нацелили клипсовете отвътре, след леката интервенция се намести. Звъннах им да им кажа, че просто не са нацелили, направо ми затвориха. Задната чистачка и нея я настройвах (вадене и слагане, защото беше прекалено ниско). За пет слим това.
А и самото стъкло, отвън е ОК, моите са фабрично по-тъмни задните, но отвътре има разлика как се вижда през оригинално и как през това.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1130
Регистриран на: 30.04.2004
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: Е36 320i и E39 535i без ваноси
Мечтае да кара: М5
Детайли за колата: много синя и много черна

Re:

Мнение от Hristo » 19 Апр 2019, 15:49

FaceOff написа:
Venelin1111 написа:Явно щом са се хванали със застрахователите и нещата са се наместили...жалко принципа е бързо и много , качество горе-долу.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Не знам с кой са се хванали. Платих си от джоба стъклото - Сайн Гобен и за монтажа, естествено. Не съм се занимавал с каското..

извинете за офтопика. колега FaceOff, колко струва сейн гобен и за читави ли минават, мисля оригиналните и те са такива, но какво ли идва в БГ. нали за е39 става въпрос

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1255
Регистриран на: 7.09.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: колело

Re: Re:

Мнение от FaceOff » 19 Апр 2019, 18:04

Hristo написа:
FaceOff написа:
Venelin1111 написа:Явно щом са се хванали със застрахователите и нещата са се наместили...жалко принципа е бързо и много , качество горе-долу.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Не знам с кой са се хванали. Платих си от джоба стъклото - Сайн Гобен и за монтажа, естествено. Не съм се занимавал с каското..

извинете за офтопика. колега FaceOff, колко струва сейн гобен и за читави ли минават, мисля оригиналните и те са такива, но какво ли идва в БГ. нали за е39 става въпрос


Здравей, 240-50 беше стъклото, Пилкинтън беше 20-30 по-скъпо, и към 80 за монтаж. Колко са оригинални, не знам, преди години бяха доста по-скъпи, но щом Кобра са почнали да слагат Пилкинтън на Е60 по каско..

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 742
Регистриран на: 7.01.2007
Пол: Мъж
Кара: X3 G01 LCI 30e

Re: "Кобра" Автостъкла София-Младост Некадърници!

Мнение от Rainbow » 20 Апр 2019, 13:39

За Кобра не съм ги ползвал, но знам че хората им се дразнеха още от 2012 насам :mhihi:
Изображение
Бившето возило: E92 335i, 2007, ръчни, 396 whp, 639 nm, 100 октана
Mfactory helical LSD, ST XA Coilovers, H&R sway bars, M3 control arms, D2 BBK 356mm floating + RLS29/Yellowstuff + Goodridge, 313 Performance 19" / 2Forge ZF1 18", OEM turbos
JB4 + Rev3, MHD JB4 BEF, BMS Clutch stop, Custom catless dоwnpipes, VRSF 7" FMIC, VRSF CP + Tial BOV, VRSF OEM Silicone inlets + OCC, Yokohama AD08R, BMS CDV

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1151
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E46 320Cd. `04 Kawasaki z1000 `11

Re: "Кобра" Автостъкла София-Младост Некадърници!

Мнение от Maxmadness » 21 Апр 2019, 1:00

КОБРА СА ДОЛНИ НЕКАДЪРНИЦИ И ЗАСЛУЖАВАТ ПУБЛИЧЕН РАЗСТРЕЛ. :yes:
"The Lion does not need the whole world to fear him, only those nearest where he roams"
A.J DARKHOLME

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 242
Регистриран на: 25.04.2017
Местоположение: in the car
Пол: Мъж
Кара: BMW E46 2000cc. 143hp. DOUBLE VANOS
Мечтае да кара: BMW
Детайли за колата: BMW E46 2000cc. 143hp. VALVETRONNIC DOUBLE VANOS

Re: "Кобра" Автостъкла София-Младост Некадърници!

Мнение от onewg » 21 Апр 2019, 12:00

Maxmadness написа:КОБРА СА ДОЛНИ НЕКАДЪРНИЦИ И ЗАСЛУЖАВАТ ПУБЛИЧЕН РАЗСТРЕЛ. :yes:


Еми щом човек който не се занимава с коли, сам си залепи току що лепено стъкло от тях, значи са повече от некадърници..

Ако там сте си лепили стъклото, по добре сложете лепенки за да не падне някъде докато карате
:driving:
Изображение
Тиез коне искат да ядат.... :bowdown: :conf: :driving:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 143
Регистриран на: 26.02.2019
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Няма BMW ;-)
Мечтае да кара: Нова

Re: "Кобра" Автостъкла София-Младост Некадърници!

Мнение от Venelin1111 » 21 Апр 2019, 12:12

onewg написа:
Maxmadness написа:КОБРА СА ДОЛНИ НЕКАДЪРНИЦИ И ЗАСЛУЖАВАТ ПУБЛИЧЕН РАЗСТРЕЛ. :yes:


Еми щом човек който не се занимава с коли, сам си залепи току що лепено стъкло от тях, значи са повече от некадърници..

Ако там сте си лепили стъклото, по добре сложете лепенки за да не падне някъде докато карате


Лепят стъклото и колко време стоят хартиените лепенки? Питам щото един келеш от квартала ми ходил не при кобрите на др място да монтират челно стъкло и келеша от там та на автомивка и после олелееее.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Няма вече BMW

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook