Кола от и-бей

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1754
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Кола от и-бей

Мнение от BMW_POWER » 10 Апр 2019, 4:39

Ровя се посред нощ, защото трябва да си пия антибиотика (за зъб, не за нещо друго ;) ) след час и малко, та попадам на следната обява:

https://www.ebay.com/itm/1989-BMW-3-Ser ... SwiZhcXzid

Комбито на Е30 има специално място в сърцето и се зачетох:

Summary

This Italian Market Touring came to the US via Bulgaria.


Та възникна въпроса:

Не може да не знаете кой е правил тази кола. Благодаря за всяка информация :bchug:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 15.04.2009
Местоположение: Plovdiv
Пол: Мъж
Кара: X5 3.5xi

Re: Кола от и-бей

Мнение от thefastest » 10 Апр 2019, 7:20

Тази кола, мисля е правена в Денвър, познавам едно момче там което си докара комби от България за възстановяване.Дали е същата не мога да кажа със сигурност но момчето е ентусиаст.До колкото знам от него комбито на е30 никога не е произвеждано за САЩ.
Изображение

Пантерчо
Аватар
Мнения: 4699
Регистриран на: 16.03.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: WBS нов внос
Мечтае да кара: Е30 от скъпите

Re: Кола от и-бей

Мнение от Bavarcho » 10 Апр 2019, 8:09

На снимките се вижда още една 30ка комби сребриста
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 27.10.2002
Местоположение: Lonsdale Sofia
Пол: Мъж
Кара: Ееее шейсе
Мечтае да кара: кънки

Re: Кола от и-бей

Мнение от E34 » 10 Апр 2019, 8:32

Те тва ти е бизнес! Изкупуваме тука ръждясалите чирепи по 1000лв, малко боя и вестници и айде към глупавите хамериканци за по 12к доларес :mhihi: А дали махат газовата уредба или тя е бонус?
" Акулата е най-добрия учител по плуване " - Тихоокеанска мъдрост

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 15.04.2009
Местоположение: Plovdiv
Пол: Мъж
Кара: X5 3.5xi

Re: Кола от и-бей

Мнение от thefastest » 10 Апр 2019, 9:50

Ми не е баш така колега, тая кола да стигне до Денвър има минимум 4000лв разходи, че и повече , а там да е правиш остатъка до 12000 долара за боя суапове на двигатели и д-р ремонти не са никак много като се има предвид цените на труда и услугите като цяло.Виждал съм доста е30ки в добро състояние сравнено с е30 ките в България. Тва комби сигурно въобще не се е предлагало за американският пазар и може да се гледа като някаква екзотика за някой ентусиаст зад океана.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 15.04.2009
Местоположение: Plovdiv
Пол: Мъж
Кара: X5 3.5xi

Re: Кола от и-бей

Мнение от thefastest » 10 Апр 2019, 9:56

За газ не знам ама ако е метанова уредбата, някой може и да си кара.Гледам в сайта на продавача има публикувани още няколко интересни обяви от марката БМВ, които според мен повече си заслужават от тва комби.Гледам че момчето дето ги продава се казва Алекс та със сигурност е някой от източния блок дето се занимава да ги съживява тези коли.
Изображение

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1754
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Кола от и-бей

Мнение от BMW_POWER » 10 Апр 2019, 13:11

Колата е правена в бг, не в САЩ. Абсолютно съм убеден в това. Не знам в какъв вид е била преди трансформациите и затова питам. В Мобилето има едно червено комби, чиято цена постоянно пада. Ако го взема за 5-600лв и го докарам до тук, то стъпва на едни $6000. За още $6000 нямам никакъв шанс да го реставрирам, боядисам, сменя салона, двигателя и т.н. "Хубавото" на беднотията в бг е, че механиците все още взимат евтино. При цена на труда +100$/час, всеки един автомобилен проект се превръща в мнооооого скъпа играчка.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 15.04.2009
Местоположение: Plovdiv
Пол: Мъж
Кара: X5 3.5xi

Re: Кола от и-бей

Мнение от thefastest » 10 Апр 2019, 16:32

Всичко е възможно, само кеш да има , мисля че ще има и някви импорт такси също като го докараш там и вътрешен транспорт ако случайно не си близо до порта където ще пристигне.Шанса да ти дойде по евтино е ти да си работиш по него ако имаш къде и съответно време.
Изображение

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1754
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Кола от и-бей

Мнение от BMW_POWER » 11 Апр 2019, 4:18

thefastest написа:Всичко е възможно, само кеш да има , мисля че ще има и някви импорт такси също като го докараш там и вътрешен транспорт ако случайно не си близо до порта където ще пристигне.Шанса да ти дойде по евтино е ти да си работиш по него ако имаш къде и съответно време.


Така е. Особено като знаеш как да п*еебеш системата официално. Новопристигнали емигранти тук имат 6 месеца, за да си вкарат имущество без такси. Големият ми син в момента кара процедура за идване насам. Разбираш ме какво искам да кажа ;)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 15.04.2009
Местоположение: Plovdiv
Пол: Мъж
Кара: X5 3.5xi

Re: Кола от и-бей

Мнение от thefastest » 11 Апр 2019, 14:01

https://glenshelly.com/sales това е сайта на момчето, гледам има доста интересни коли които продава и е продал.
Изображение

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook