Гърция 2019

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1965
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Гърция 2019

Мнение от barty » 30 Мар 2019, 12:03

Здравейте,
Интересувам се от почивка в Гърция, лято 2019.
Семейство с две деца, предпочитам Халкидики. Бюджета около 2000/2200лв за 7 дни.
Ще се радвам на препоръки, съвети и всичко което би ми помогнало.
Гледах старите теми, но са от 2011, 2012г

Знам че има колеги с туристически агенции, моля за оферти, дори и на л.с.
:yes:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 236
Регистриран на: 9.07.2006

Re: Гърция 2019

Мнение от mangini » 30 Мар 2019, 14:08

В последните няколко години винаги намирам време да отида до Ситония в Porto Carras Meliton - лятото е излишно скъп, но септември се нормализират малко цените и вероятно ще можеш да се вредиш в бюджета. Предимствата са като на всеки друг голям хотел - на практика имаш всичко необходимо, плаж пред хотела, фитнес, спа, храната е доста добра, в цената обикновено е включена закуска и вечеря. Миналата година като че ли леееко бяха занижили качеството на услугата, но се надявам да е било инцидентно, като цяло за 4-5 поредни години ходене винаги е било добро нивото. На 5 мин с кола от хотела е Неос Мармарас, градчето само по себе си е много приятно, с много хубави таверни, там съм си харесал едно ново място, което бих пробвал:
http://aqua-marine.hotelschalkidiki.net/en/
Изобщо, тоя ръкав като цяло е добро място, като се тръгне от Неос Мармарас, надолу през Торони, Сарти, Portocali beach, всичко е достъпно за около час спокойно каране и каквото и да избереш, едва ли ще останеш разочарован. Аз препоръчвам Неос Мармарас :yes:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Гърция 2019

Мнение от Моджо » 03 Апр 2019, 19:29

Пиши ми на лично. За четвърти път отиваме в Ситония, на едно и съшо място. Семейство с две деца. Много сме доволни.
Ся дигнаха малко цените, ма ще се вместиш в бюджета. Ако не слагаме бензин, застраховки и т.н в него де.
Хм,хм...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Гърция 2019

Мнение от Моджо » 04 Апр 2019, 13:38

mangini написа: Неос Мармарас, надолу през Торони, Сарти, :yes:

Ко му харесвате на тоя Сарти? Навалица и дупе до дупе...В Неос Мармарас навалицата е сигурна, на плажа не съм ходил. Торони е ОК
Аз пък искам е тука да ида
https://www.hotel-sonia.gr/new2018/index.php/en/
Нещото не се предлага вече на бг пазаря, но като им писах не ми отговориха и пак съм си на старото място.
Иначе мястото е прекрасно за семейство с деца, знам го от сигурен източник и през туроператор излизаше поносимо скъпо.
Хм,хм...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2582
Регистриран на: 24.05.2007
Местоположение: квартала на младите
Пол: Мъж
Кара: малки котета на задната седалка
Мечтае да кара: по-леко
Детайли за колата: Черна скрап

Re: Гърция 2019

Мнение от deyan-enchev » 04 Апр 2019, 13:52

Апартамент под наем в Неа Перамос, после с колата до плажовете зад лозята - влизаш на 1/2 от бюджета, а там за деца водата в повечето заливи е идеална.
Understeer is when you hit the wall with the front of the car. Oversteer is when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you take the wall with you. Spoilers and bodykits are how much of a mess you leave on the wall. Rollcages and windownets are how much of the wall you take with you.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Гърция 2019

Мнение от Моджо » 04 Апр 2019, 13:57

deyan-enchev написа:Апартамент под наем в Неа Перамос, после с колата до плажовете зад лозята - влизаш на 1/2 от бюджета, а там за деца водата в повечето заливи е идеална.


Носил ли си катуна на две деца ? Само да занесеш багажа ще правиш 3 курса кола-плаж и обратно :)И като ти каже "ака ми се...". Не си е работа това. А па ако завлека и лодката цирка става пълен.
Хм,хм...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2582
Регистриран на: 24.05.2007
Местоположение: квартала на младите
Пол: Мъж
Кара: малки котета на задната седалка
Мечтае да кара: по-леко
Детайли за колата: Черна скрап

Гърция 2019

Мнение от deyan-enchev » 04 Апр 2019, 14:35

Носил съм колега, всеки път. Две си имам, даже са момче и момиче :D

Изображение
Understeer is when you hit the wall with the front of the car. Oversteer is when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you take the wall with you. Spoilers and bodykits are how much of a mess you leave on the wall. Rollcages and windownets are how much of the wall you take with you.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Гърция 2019

Мнение от Моджо » 04 Апр 2019, 14:40

И аз влачех, ама вече не. На 1 линия, май-много на 200-300 метра. Смятай и голяма надуваема лодка която се спуска и надува всеки път щото иначе не може да се качиш в колата...15 минути я помпам кат гламав :)))) Бррррр.
Хм,хм...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2582
Регистриран на: 24.05.2007
Местоположение: квартала на младите
Пол: Мъж
Кара: малки котета на задната седалка
Мечтае да кара: по-леко
Детайли за колата: Черна скрап

Re: Гърция 2019

Мнение от deyan-enchev » 04 Апр 2019, 14:43

Понеже за мен преди време също беше голям приоритет да съм "на първа линия" ходихме по Албена, после Царево (Примеата на нестинарка). В повечето случаи има прекрасни градове/курорти без хотели на първа линия, или без строежи по хубавите си плажове.

Реално да занесеш 1 детско басейнче, 2 торби с хавлии и кремове не е голяма работа. Още повече като има паркинг пред всеки хубав плаж - реално ходиш не повече от 50 метра.
Отделно багажите за плажа винаги са в колата, респективно нищо не се товари и разтоварва. Предполагам е въпрос на планиране и приоритети.
Understeer is when you hit the wall with the front of the car. Oversteer is when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you take the wall with you. Spoilers and bodykits are how much of a mess you leave on the wall. Rollcages and windownets are how much of the wall you take with you.

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Гърция 2019

Мнение от alx » 04 Апр 2019, 16:53

mangini написа:В последните няколко години винаги намирам време да отида до Ситония в Porto Carras Meliton


още един глас за мелитон. ходя там всяка година и съм много доволен. околните селца имат много добра кухня, морето е прекрасно (малко каменисто) и района има точно толкова цивилизация колкото на мене ми харесва.
алекс
трабант 601с
разни други возила

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Гърция 2019

Мнение от Моджо » 05 Апр 2019, 17:02

Няма нищо общо с темата, ама ако някой му се види скъпо в Гърция днеска треаше да остава баща ми в Аджибадем. За самостоятелна стая цената е 580 лв на вечер. Разни петзвездни хотели пасти да ядат.
ПП Размина ни се оставането засега , ама това е цената...бахти изродите.
Хм,хм...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Гърция 2019

Мнение от alekangg » 07 Апр 2019, 7:12

Има билети по 25-30 евро в посока до Крит за юли месец.
Два пъти съм съм ходил и е много хубаво.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1870
Регистриран на: 8.04.2012
Местоположение: Търново
Пол: Мъж
Кара: 318td compact '03
Мечтае да кара: M3
Детайли за колата: с две порти

Re: Гърция 2019

Мнение от vvasilev1 » 07 Апр 2019, 7:34

alekangg написа:Има билети по 25-30 евро в посока до Крит за юли месец.
Два пъти съм съм ходил и е много хубаво.
Август месец за четири човека няма цена в двете посоки под 850 евро.

Изпратено от моят SM-A600FN с помощта на Tapatalk

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Гърция 2019

Мнение от alekangg » 07 Апр 2019, 8:05

vvasilev1 написа:
alekangg написа:Има билети по 25-30 евро в посока до Крит за юли месец.
Два пъти съм съм ходил и е много хубаво.
Август месец за четири човека няма цена в двете посоки под 850 евро.

Изпратено от моят SM-A600FN с помощта на Tapatalk

Може, за това съм писал кога има на тази цена. Да не говорим, че август там не е приятно.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 249
Регистриран на: 7.11.2008
Местоположение: Иваняне
Кара: корав барутарник
Мечтае да кара: по-корав барутарник

Re: Гърция 2019

Мнение от Venko » 11 Апр 2019, 20:20

Колега, Gkaras Apartments на Paralia Skotinas е мястото (Gkaras Apartments, Leptokarya, Macedonia, Greece според booking.com)!
Ще се изумиш от:
- обслужване
- локация
- плаж

От повече от 5г ходя по Халкидики и т.н. Това място е на олимпийската ривиера, но е най-доброто, което съм видял от Гърция. Бях на това място 3 пъти за 2 години и след няма и месец пак съм натам.
Митко Павлов - където и да отида анцузите ме преследват

Следваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook