Гърция 2019

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 374
Регистриран на: 26.01.2008
Местоположение: СA
Пол: Мъж

Re: Гърция 2019

Мнение от Superexstatic » 05 Юни 2019, 23:52

По заведенията палят някакви неща и уж почват да бегат, ама като цяло и аз когато бях положението с осите беше много зле. Да не говорим, че и до повечето плажове се стига по ебати чукарите, а не са нещо кой знае какво. Марбъл Бийч беше малко по-така, но па до него пътя е съвсем най-зле и колата ти става на гъз.Като цяло не е лошо, но не бих стъпил повече на Тасос, при положение че има в пъти по-добри дестинации в Гърция
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: Гърция 2019

Мнение от madafaka_donkele » 22 Авг 2019, 15:47

Я да питам и тук. Кажете нещо на халкидики и региона с хубав плаж и чиста вода....и по-малко народ по възможност :mhihi: ? По картинки и street view засега клоня към афитос и калитея. Другите с въпросителен(няма достатъчно снимки и street view) са полихроно, ханиоти и пефкохори. Аспровалта и кавала как са им плажовете и водата? За втората половина на септември къде става да се влиза във водата...ако изобщо толкова на север става за влизане :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 479
Регистриран на: 8.02.2006
Местоположение: в царството на акаунтите
Пол: Мъж

Re: Гърция 2019

Мнение от Eмилио Димитров » 22 Авг 2019, 15:59

последните две години ходихме на Пефкохори. Плажове хубави има два. И двата са извън селото. Единия е Фарос, другия май Ксения се казваше. Има ужасно много таралежи на останалите. Само тези два са читави. И един бар Умбрела има в селото, но там е нещо като скали и не ми е много гот като плаж. Иначе като заведение е приятно и е пълно с пиченца.
Ако отседнете там задължително трябва да посетите ресторант Влахос на крайбрежната и да опитате салата Цезар(най-добрата, която съм ял някъде) и морската скара. Също и пицарията Капри на главната улица.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: Гърция 2019

Мнение от madafaka_donkele » 22 Авг 2019, 16:15

Eмилио Димитров написа:Има ужасно много таралежи на останалите.


:shock: Ка'и честно :shock:

Иначе храната и пиченцата не са приоритет. Ще ходя да си почина хубаво на спокойствие просто. Затова и питах за нещо с по-малко народ по възможност.

Потребител
Аватар
Мнения: 49
Регистриран на: 1.05.2007
Местоположение: пловдив

Re: Гърция 2019

Мнение от bat kir4o » 22 Авг 2019, 20:43

Преди 2год бяхме на Неа Парамос,към 20септември водата си беше ок за къпане нямаше хора и супер спокойно,хареса ми много,за релакс е екстра 8)
карам спокойно

Scrapyard user
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 8.09.2006
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: E70 / Yamaha MT-07
Детайли за колата: прасе + прасе

Re: Гърция 2019

Мнение от Spit-Fire » 23 Авг 2019, 8:04

Ние сме в Неа Фокеа в момента и е фрашкано с хора - сърби, македонци, румънци и т.н. В Афитос и Калитеа е леш от хора и в селата и на плажа. Всичко се плаща тук - чадър с шезлонги е 10 15 Евро и чадърите са яко гъчканак един в друг. Днес ще пробваме Сани,но ако се търси спокойствие - не е тука мястото. Около Кавала и аз мисля ще е добре сега.

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk
The person who risks nothing, does nothing, has nothing, is nothing, and becomes nothing. He may avoid suffering and sorrow, but he simply cannot learn, feel, change, grow or love. Chained by his certitude, he is a slave; he has forfeited his freedom. Only the person who risks is truly free.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 880
Регистриран на: 21.10.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 M52b20 Touring

Re: Гърция 2019

Мнение от Сондьора » 23 Авг 2019, 9:06

Ходи на Сикя, плажове спокойни в района колкото искаш..криарици, климатаря и т.н.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 479
Регистриран на: 8.02.2006
Местоположение: в царството на акаунтите
Пол: Мъж

Re: Гърция 2019

Мнение от Eмилио Димитров » 23 Авг 2019, 13:45

madafaka_donkele написа:
Eмилио Димитров написа:Има ужасно много таралежи на останалите.


:shock: Ка'и честно :shock:

Иначе храната и пиченцата не са приоритет. Ще ходя да си почина хубаво на спокойствие просто. Затова и питах за нещо с по-малко народ по възможност.


имам предвид морски таралежи, знам че тяхно обождане е много болезнено и болката държи дълго време. И въпреки това добре е във водата да си с плажни обуща, дори и на почистени плажове.
Този плаж Фарос е такъв какъвто искаш ти, има си наличен бар с некви напитки и храна, шезлонгите на 50процента от тях остават празни(поне по времето, което ходя аз, което между 1-7 септ. Има голям шанс до теб да няма никой, особено ако си на по-задна линия шезлонги.
:yes:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 182
Регистриран на: 20.10.2015
Пол: Мъж
Кара: мъсквич

Re: Гърция 2019

Мнение от 3186 » 23 Авг 2019, 14:54

Сега, когато хората масово се хвърлят на Гърция, човек може да изкара доста приятно море и у нас, особено ако не е във вървежните курорти/градове. Ако зависеше само от мен, септемврийската почивка щеше да е някъде по най-южното ни черноморие, а не при маляките. А и няма таралежи :ok:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 873
Регистриран на: 16.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е61 530xd, LCI

Re: Гърция 2019

Мнение от Anthony_J » 24 Авг 2019, 0:23

Колеги, аз предлагам прекрасна чисто нова къща в Паралия Офриньо. На 150 метра от плажа, 3 спални, 3 бани, напълно обзаведена с всичко, което се сетите, включително миялна машина. 285 км от София е. До 15.09 ми е пълна, но ако има желаещи след това, пишете на лично да ви пратя линк да я видите, че не знам дали ако го пусна тук, няма да наруша нещо :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Гърция 2019

Мнение от Моджо » 29 Авг 2019, 9:00

https://platamon.cronwell.gr/ru/
Некви отзиви за това ?
Хм,хм...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 93
Регистриран на: 6.03.2013
Местоположение: Nürnberg, Bayern
Пол: Мъж
Кара: F30 LCI 320d XDrive ex E46 330xd
Мечтае да кара: Porsche Cayenne, BMW X5

Re: Гърция 2019

Мнение от kasho » 29 Авг 2019, 9:32

Моджо написа:https://platamon.cronwell.gr/ru/
Некви отзиви за това ?


За самия хотел не мога да ти кажа, но в района на Платамонас не останах много очарован от плажовете. Повечето са с камъчета. Има и пясъчни, но са скучни - няма много скали за шнорхелинг. В това отношение Халкидики е незаменимо.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Гърция 2019

Мнение от Моджо » 29 Авг 2019, 9:35

Бе отиваме за два дни и жената мрънкя що съм избрал точно тоя хотел, че бил много зле и бла бла.
Иначе основното си е на Халкидики :))
Хм,хм...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 93
Регистриран на: 6.03.2013
Местоположение: Nürnberg, Bayern
Пол: Мъж
Кара: F30 LCI 320d XDrive ex E46 330xd
Мечтае да кара: Porsche Cayenne, BMW X5

Re: Гърция 2019

Мнение от kasho » 29 Авг 2019, 10:15

Моджо написа:Бе отиваме за два дни и жената мрънкя що съм избрал точно тоя хотел, че бил много зле и бла бла.
Иначе основното си е на Халкидики :))


Мойта така като вземе да мрънкя и казвам другия път тя да организира цялата работа :) Жени, какво да ги правиш. Ако не мрънкат за нещо няма да са те.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1964
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Гърция 2019

Мнение от barty » 29 Авг 2019, 12:19

kasho написа:
Моджо написа:Бе отиваме за два дни и жената мрънкя що съм избрал точно тоя хотел, че бил много зле и бла бла.
Иначе основното си е на Халкидики :))


Мойта така като вземе да мрънкя и казвам другия път тя да организира цялата работа :) Жени, какво да ги правиш. Ако не мрънкат за нещо няма да са те.


Хахаха, моята жена ми мрънкя че хотела миналата година бил такъв, онакъв и тази година тя избра хотел :mhihi: И пак недоволна, миналата година било по-добре :mhihi: :mhihi:
:yes:

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot]

Последни теми
Facebook