... как ви мина работния ден?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1745
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: ... как ви мина работния ден?

Мнение от BMW_POWER » 20 Май 2019, 1:27

Jordana написа:Аз не разбирам защо се изтезавате така ....стойте си в къщи , поне ще свършите някаква работа :mhihi:


Тя моята ще ми намери повече работа, отколкото целия мениджмънт на фирмата :OT: Вчера ме изкриви. Вечерта дойдоха едни приятели, та можах да седна като бял човек :dunno: Днес сглобявах колела, помпах гуми, слагах спирачки, битовизми :dunno:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 143
Регистриран на: 26.02.2019
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Няма BMW ;-)
Мечтае да кара: Нова

Re: ... как ви мина работния ден?

Мнение от Venelin1111 » 21 Май 2019, 18:02

Днес е Левски и чорбата , никакво бачкане... един ден отпуск. Цял ден бири... И само Левски

Изображение


Sent from my iPhone Х using Tapatalk
Няма вече BMW

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1745
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: ... как ви мина работния ден?

Мнение от BMW_POWER » 21 Май 2019, 19:32

Venelin1111 написа:Днес е Левски и чорбата , никакво бачкане...И само Левски


Те така започват скандалите у форума :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 27.10.2002
Местоположение: Lonsdale Sofia
Пол: Мъж
Кара: Ееее шейсе
Мечтае да кара: кънки

Re: ... как ви мина работния ден?

Мнение от E34 » 21 Май 2019, 20:57

Venelin1111 написа:Днес е Левски и чорбата , никакво бачкане... един ден отпуск. Цял ден бири... И само Левски

Изображение


Ахам, добре че си сипал биричката и сиренцето преди мача щото след края едва ли ти е било до празник :mhihi: Само ЦСКА! :mrgreen:
" Акулата е най-добрия учител по плуване " - Тихоокеанска мъдрост

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 374
Регистриран на: 26.01.2008
Местоположение: СA
Пол: Мъж

Re: ... как ви мина работния ден?

Мнение от Superexstatic » 21 Май 2019, 21:19

Искаш да кажеш личекс :ok:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 266
Регистриран на: 9.09.2009
Местоположение: Pleven

Re: ... как ви мина работния ден?

Мнение от cerberus » 21 Май 2019, 21:28

Последния ми работен ден, беше през 2010-та година... не мина добре... приключи с искова молба за развод и 180 градусова промяна на житейската ми философия, след половин литър 50 градусова гроздова. :mhihi: От тогава съм безработен, ерген и щастлив... :smoke:
Последна промяна cerberus на 21 Май 2019, 21:36, променена общо 1 път

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 143
Регистриран на: 26.02.2019
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Няма BMW ;-)
Мечтае да кара: Нова

Re: ... как ви мина работния ден?

Мнение от Venelin1111 » 21 Май 2019, 21:34

E34 написа:
Venelin1111 написа:Днес е Левски и чорбата , никакво бачкане... един ден отпуск. Цял ден бири... И само Левски

Изображение


Ахам, добре че си сипал биричката и сиренцето преди мача щото след края едва ли ти е било до празник :mhihi: Само ЦСКА! :mrgreen:


Нали знаеш Трифонов какво пее?
„..И да паднем и да бием пак ще се напием..” Поне да пребете тия от Делиормана , ама няма да Ви дадат , а и продажното джудже ще клекне на Домуса.


Sent from my iPhone Х using Tapatalk
Няма вече BMW

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1745
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: ... как ви мина работния ден?

Мнение от BMW_POWER » 06 Мар 2020, 5:37

Та работния ден? Ще кажа за онзи от вторник. Един мАймун си взе ваканция и аз откарах три дни по 14.5 часа. Похвалих се, че карам нова кола от два месеца. Е вече на на над 3000км, но както и да е. Та във вторник спирам ето на това кръстовище в 20:10 часа

https://www.google.ca/maps/@45.3649716, ... 384!8i8192

и:



В 36сек премествам колата с 10-20см напред. Това ми спаси купето, от напълване с лед и тежък сняг. От другата страна събираха снега и го товарят на камиони. Тъпият (и със сигурност препушил) шофьор на ротора не насочи "хобота" в камиона, а го прехвърли над него. "Намазахме" общо три коли. Задната ми колонка и калник са като след удари с боксови ръкавици. Боята на сгъвката при стопа се отлепи. Демиджите са за около $5-6000. Оптимистично. Говоря при тукашните цени на сервизите. Това е на фона, че миналата седмица ме смляха на паркинга. Сряда или четвъртък са ме ударили отзад. Видях го в петък. В четвъртик имаше снежна буря и колата беше цялата в лед. Няма как да видя надрана броня.
И вчера сутринта си вдигнах чуковете и ... в гръцката църква. Взех от попа светена вода и напръсках колата отвсякъде. На някой може да му е смешно, ама два инцидента в три работни дни ми идват много.

Само да спомена за боята. Под нея си е чист метал. Няма основа, няма нищо. Дори не е матиран. Баси и качеството :OT:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 898
Регистриран на: 24.10.2007
Местоположение: София/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: Е34 /Е39 дизел, Е46-автомат,Е60-530
Мечтае да кара: Да се разхожда пеша

Re: ... как ви мина работния ден?

Мнение от Vasko » 06 Мар 2020, 22:35

Vasko написа:Като чета тук всички отговори на колегите и тази тема стана като онази със заплатата....
Ами ,че Вие повечето се правите ,че работите, а те се правят ,че Ви плащат. Извинявам се ако някой съм обидил ,но аз с такова впечатление оставям от това,което прочетох и за да не почнете да ме храните ,ще споделя при мен как минават дните и седмиците ...
В момента съм в интернет и оправям сайта, защото през деня бях в движение ....
Вчера бях в Турция и се прибрах в 02 посред нощ. Днес пак не бях в офиса, че уреждах екскурзията за събота и ходих да гледам автобуса дали е наред и кой шофьор да изпратя, че преди известно време единия дойде пиян в събота сутринта ,а трябваше да кара туристи в Турция ... И така днеска се оказа, че изтича техническия преглед, наложи се много бързо да ги уредя нещата, после шофьора ми се оправда ,че не бил погледнал ама като дойде петъка вечерта и ходи на банкомата и си гледа дали има пари в картата ... И така днеска цял ден с тези глупости и се наложи чак след 18.30 ч. да отида в офиса да видя какви са ги свършили и там ,че имаха задачи понеже утре пак ме няма в офиса съм им написал на един лист какви им са задачите.. Утре вечер пак след работно време ще отида да видя какви са ги свършили , след това трябва да лягам,че в събота ще ставам рано - в 03.00ч. , че имам туристи за Турция и пак ще се прибера посред нощите ....
Ще ме попитате ''защо аз ходя ли ''?
Ами веднага Ви отговарям - последния път като изпратих колежката , тя се запиля повече от туристите по Моло-вете и накрая се оказа, че нея трябаваше да чакат и се започват едни мрънкания и т.н. одя
Интересно защо когато ходя аз,всичко е оки и няма проблем ..
Просто задачите вече станаха много за вършене, а сериозните хора все по-малко и аз не мога да огрея навсякъде !
Неделя ще отида на СПА ,защото иначе не се издържа на този ритъм ...
И като се замисля,че досега беше зима и нямаше много работа, а сега започва лятото и хората тръгват по почивки и си започва истинската работа, совалките до Турция, недоспиванията, обиколките по курортите, и най-вече следенето на шофьорите,че и те са едни маймуни - всеки гледа да те прецака -я нафтичка да открадне, я да каже, че уж го спряли ДАИ за повредена гума и т.н. и т.н.
И същевременно и в офиса трябва да хвърляш по едно око, защото иначе и там се почват мохабедите и колективното гледане на ''откраднат живот''.........

И сега се сещам за един случай и ще Ви го напиша.
Миналата година правим курс до Халкидики и аз знам ,че този курс е отиване и връщане към 1000 км ,понеже плащам на км и така съм калкулирал цената на туристите и уж всичко точно и....
По принцип ако е нов маршрута винаги го минавам първо с автомобила за да го засека точно или с GPS .
В един момент по моя излиза 800 -850 км ,а тръгваме с автобус и излизат около 1000..
Абе, как става така - ,а уж аз съм в автобуса, записвам началните км , след това почивките, крайния показател на километража и ...
така, един ,два. пъти - разправии, нерви ....
Споделих с един тираджия и той ми вика''я виж с какъв цолаж са гумите на автобуса и после виж фабрично с какъв трябва да бъдат''.............
Направо ..шах и мат !!!!
Е, това никога не се бях сетил !!!!
Представяте ли си тоя тъпак шофьора за да изкара 100-200 лв как залага живота на хората на карта ,а и какъв риск поема ако някой го хване и разбере ,че кара с цолаж различен от фабричния ..
Тези хора съвсем са изтрещяли в стремежа си да изкарат някой лев !!!!

Та, затова говорим , колеги !!!
Мога още много истории да напиша включително и затова как едната колежка играееш партия с една друга от друга туристическа агенция и се бяха разбрали ако моята им изпраща клиенти на тях онази да и дават процент на нея ... Абе, в един момент аз като съм там има клиенти, идват, после не се връщат да се запишат и в един момент мои познати идват в офиса и тази им казала''ние нямаме тази екскурзия, но я предлагат в другата агенция ''....
Или пък другата кифла, която не записваше туристите по отделно ами изчакваше по няколко да запише наведнъж за да вземе по-голям бонус комисион и по-голяма отстъпка , а на мен ги отчиташе,че ги записва един по един ,не групово и в един момент в края на месеца идва фактура от другата агенция и се получава различна стойност от тази ,която ми е отчетена ,като естествено на мен отчетена по-малката стойност за единични резервации, а там всичко групово и въобще ..........
И още колко много примери могат да се дадат ... И вместо да си напънат мозъчето и да разсъждават малко как да направят така, че да вдигнат оборота, клиентите ,те се чудят каква хитрост да измислят само и само си мислят,че ще прецакат системата или този, който им дава работа ,а всъщност шрецакват самите себе си !!!!
Направо съм казал един ден като се пенсионирам , ще напиша книга ,която ще я ползват всички захващащите се с бизнес като настолна книга !!!!



Гледам ,писал съм тук преди година и само съм се оплаквал....
Ами сега, година по-късно май нещата не стоят по-различно ,даже са още по-зле ...
Едната мацка излезна в майчинство - точно когато беше най-големия зор....
До петъка беше на работа , в неделя имаше група за водене и в събота вечерта ми праща смс ''в болнични съм ''...
Понеделник пак така, вторник , сряда- накрая викам ''я ми донеси да видя какъв е този болничен '' и тя ми носи и там пише ''трудна бременост ''.. И така се почнаха 35 дневните болнични докато роди и оголи мястото и естествено кой да го покрие - аз ..
И се започна - от понеделник до петък в офиса , после събота и неделя на морето -лятото да посрещаш групите и да ги настаняваш и после късно вечерта в неделя хайде обратно към офиса..Понеделник на работа в офиса, защото трябва да гледаш какво се случва тук с другите - да ги наглеждаш,защото ако не ги наглеждаш се почва '' закъсня автобуса'', ''днес съм на преглед'', ''утре може ли да отсъствам ще си го изработя в другиден'', днес ако дойда с един час по-късно , после ще остана един час повече '' и едни такива ....
И като ги глобиш веднага отговора : '' скарах се с гаджето - напускам - може да ми задържите последната заплата като глоба -не ми пука'', или '' ами прецених ,че не мога да работя 8 часа от 10 сутринта до 18.00 ч. -искам да приключвам в 17.00 ч. ,че приятеля ми иска да съм си в къщи и да го посрещам когато той се прибира '' или още по-фрапиращи '' ами приятеля ми каза, че той ще ме издържа ,аз няма смисъл да работя''...
Абе, какво се случва с тези млади хора ?
Нямат стимул,нямат амбиции за развитие - непостоянни са, не са научени на режим , своенравни , не търпят чужно мнение, егоисти са и не може да им се има доверие за каквото и да било...
Да не говорим колко трудно се намира кадър , особено с всички тези изисквания за стаж и определена квалификация в туризма в нашата сфера ..Тук не говорим за разни рецепционистки, които ги сгърчват от работа по 12 часа с нощни смяни и накрая им подхвърлят някакви жалки трохи под формата на заплата..Тук говорим за такива, които имат желание да се обучат- дори сме склоннни да ги вземем не обучени - да отделим време , персонал ,който да ги обучава като естествено по време на обучението ще им се плаща и резултата след месец какъв е ?
Повечето не издържат !!!!!
Били големи отговорностите в офиса , ако обърка при броенето на парите ? , не била свикнала така да се обяснява с клиентите , ако обърка някоя буква в името при резервация на самолетен билет ? - все едни такива ...
Те си мислили, че ще стоят в офиса, ще вдигат телефона , ще си цъкат в youtube или фейса по цял ден, ще я пращаме на инфотурове за да гледа нови хотели из света ,а тя от своя страна ще се тагва от разни екзотични местенца събуждайки завистта у нейните приятелки за това колко хубаво си прекарва дните ..
А това да почисти офиса вечер след работа като се мине с МОП-а и кофата не била нейна работа - тя да не била чистачка ?
И накрая когато и кажа, че не стават нещата ,се обажда майка и и започва да ми се обяснява ,че нейната дъщеря била No1 , как така аз не съм я бил оценил ? ..Знаете ли кой бил баща и ,а дядо и , а чичо и ?
И аз като и отговоря ,че това още по-зле говори за цялото семеиство и мен не ме интересува кой е дядо и или баща и ,а как се представя дъщеря и и какво е научила и това ,че баща и е известен , говори много лошо за дъщеря им ,че само ги засрамява ... След което настъпва дълга пауза и връзката съответно прекъсва ...
и едни такива обяснения ..
Или когато звънна да поканя някой мъж на 29 - 34 години за интервю, набирайки номера от другия край да чуя женския глас на майка му и извиненията ''ами той моя син е малко срамежлив - кажете на мен за какво става на въпрос и аз ще преценя дали той може да работи тази работа ''....
Или следващата , като я поканя на интервю в прав текст да ми заяви следното : ''кажете ми колко ще получавам по телефона, за да не си губя времето да се разхождам до центъра и до Вас... Мен тати ми е казал за заплата под 1200 лв да не започвам ... Той ми купи за завършването автомобил моите разходи на ден са минимум 40 лв... ''
И когато и кажеш,че няма как като за начало и без опит да започне от 1200 лв в Пловдив на 8-часов работен ден младо момиче - стажантка в Туристическа Агенция , отговора направо те разбива : ''аз ще отида там за 2 часа с някой чичо и ще изкарам толкова, колкото Вие ще ми давате да кисна по 8 часа пет дни в седмицата в офиса Ви - благодаря !!!''
НЯМАМ ДУМИ, ПРОСТО - ШАХ И МАТ !!!!

Ужас е ! Какво поколение възпитахме , хора?
НИЕ СМЕ ВИНОВНИ ! НИЕ ,ЗАЩОТО ИМ ЗАДОВОЛЯВАМЕ ВСИЧКИТЕ ПРИЩЕВКИ , АЙФОНИ, АВТОМОБИЛИ ЗА ЗАВЪРШВАНЕТО , ЕКСКУРЗИИ ...
Хайде сега честно всеки с ръка на сърцето да си каже кога за първи път имаше автомобил -говоря за поколението набор 76-79 ?
Кога ?
....
Лошо е ! На лошо вървят нещата с днешната младеж ...
Не знаят как да си напишат молба за започване на работа ,пишат ''4'' и ''6'' вместо буквите ''ч'' и ''ш'' с обяснението ,че така се пишело във фейса и иначе във фейса първа кипра и се тагва и си слага разни филтри на селфи -снимка за да изглежда по-съблазнителна и вече знае вечерта къде ще ходи и с кой ще се срещне ..Програмата на максимум запълнена чрез интернет общуването и писането в чата, а като дойде някой клиент да пита за някоя програма в офиса , започва да се притеснява, да кърши ръчички и да се изчервява,защото първо не може да се изрази правилно, второ няма последователност в изказа си и трето - всичко е хаотично , на бързо и използва думи и съкращения характерни за чат-а....


УЖАС Е! УЖАС Е ! ДОКЪДЕ ДОЖИВЯХМЕ ? И ТОВА Е БЪДЕЩЕТО НА НАЦИЯТА !!!!
ХРАНИМ ЕДНИ ГОТОВАНЦИ, ЕДНИ ИЗНЕЖЕНИ МОМЧЕНЦА, КОИТО СЕ КРИЯТ ЗАД ПОЛИТЕ НА МАЙКИТЕ СИ ,А МОМИЧЕТАТА ПИЯТ, ДРОГИРАТ СЕ И ПСУВАТ КАТО КАРУЦАРИ !!!!
Яжте, пийте и си носете новите дрехи и си карайте количките ,че животът е крaтък ..

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 674
Регистриран на: 25.07.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F15

Re: ... как ви мина работния ден?

Мнение от theraven_nz » 06 Мар 2020, 23:00

Vasko написа:...


За съжаление това е реалността, колега. През ден интервюирам такива, книга мога да напиша за истории при срещи с тях.
В момента на пазара на труда навлиза едно поколение ненаучено да работи, да се старае, да уважава, именно защото са гледани като писани яйца и са им задоволявани всичките прищевки, без абсолютно никаква мотивация и желание за развитие. Е как да дойде тази мотивация, като дрисльо на 20 години идва с телефон за 2 бона, което е тенденция, не изключение. Това е поколение, което иска всичко на момента, няма способност за пълноценна човешка комуникация, с нулева ценностна система. Лошото е, че те по никакъв начин не са виновни, че са възпитани в такава семейна и обществена среда, но за съжаление стават жертви на времето си. Много е тъжно...
---

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: ... как ви мина работния ден?

Мнение от Borymeckata » 06 Мар 2020, 23:55

Vasko написа:Ужас е ! Какво поколение възпитахме , хора?
НИЕ СМЕ ВИНОВНИ ! НИЕ ,ЗАЩОТО ИМ ЗАДОВОЛЯВАМЕ ВСИЧКИТЕ ПРИЩЕВКИ , АЙФОНИ, АВТОМОБИЛИ ЗА ЗАВЪРШВАНЕТО , ЕКСКУРЗИИ ...
Хайде сега честно всеки с ръка на сърцето да си каже кога за първи път имаше автомобил -говоря за поколението набор 76-79 ?

Аз като завърших 92-ра година съм мечтал единствено да започна някъде, някаква работа. Но и това се оказа много трудно - почти непостижима мечта...
Excellent! Steven is my name!

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1745
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: ... как ви мина работния ден?

Мнение от BMW_POWER » 07 Мар 2020, 0:44

Borymeckata написа:
Vasko написа:Ужас е ! Какво поколение възпитахме , хора?
НИЕ СМЕ ВИНОВНИ ! НИЕ ,ЗАЩОТО ИМ ЗАДОВОЛЯВАМЕ ВСИЧКИТЕ ПРИЩЕВКИ , АЙФОНИ, АВТОМОБИЛИ ЗА ЗАВЪРШВАНЕТО , ЕКСКУРЗИИ ...
Хайде сега честно всеки с ръка на сърцето да си каже кога за първи път имаше автомобил -говоря за поколението набор 76-79 ?

Аз като завърших 92-ра година съм мечтал единствено да започна някъде, някаква работа. Но и това се оказа много трудно - почти непостижима мечта...


Навсякъде е така! Ние сме пет човека и аз върша около 40% от обема на работата. Имахме събрание за резултатите за първите два месеца. мАймунът, дето го замествах има грубо казано резултат 110 за януари и февруари. Аз за три дни в неговите смени имам 58. Сещайте се, как се работи. Кажеш ли му нещо, веднага започва да мрънка, колко е болен и как му е трудно и как .... Държат го по милост. Има три бивши и една настояща жена. Има девет деца. Има внук на 4г и близнаци на 7години... Слава Господи го отучих да ми кара колата. То и никой не я кара новата, защото им казах, че ще ги клепам за всяка прашинка. Пие кафе и празната чаша пуска под седалката. Там, където са му паднали картофките от последното посещение в Макдоналдс. Невероятни мърди с огромни претенции. Моля го днес един, да иде в един офис (в района му) и да пита нещо за един клиент. "Това не е моя работа!" ...


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: ... как ви мина работния ден?

Мнение от Bogat-Beden » 07 Мар 2020, 6:27

А кое поколение ги възпита така? ;)
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: ... как ви мина работния ден?

Мнение от alekangg » 07 Мар 2020, 12:37

BMW_POWER написа:
Borymeckata написа:
Vasko написа:Ужас е ! Какво поколение възпитахме , хора?
НИЕ СМЕ ВИНОВНИ ! НИЕ ,ЗАЩОТО ИМ ЗАДОВОЛЯВАМЕ ВСИЧКИТЕ ПРИЩЕВКИ , АЙФОНИ, АВТОМОБИЛИ ЗА ЗАВЪРШВАНЕТО , ЕКСКУРЗИИ ...
Хайде сега честно всеки с ръка на сърцето да си каже кога за първи път имаше автомобил -говоря за поколението набор 76-79 ?

Аз като завърших 92-ра година съм мечтал единствено да започна някъде, някаква работа. Но и това се оказа много трудно - почти непостижима мечта...


Навсякъде е така! Ние сме пет човека и аз върша около 40% от обема на работата. Имахме събрание за резултатите за първите два месеца. мАймунът, дето го замествах има грубо казано резултат 110 за януари и февруари. Аз за три дни в неговите смени имам 58. Сещайте се, как се работи. Кажеш ли му нещо, веднага започва да мрънка, колко е болен и как му е трудно и как .... Държат го по милост. Има три бивши и една настояща жена. Има девет деца. Има внук на 4г и близнаци на 7години... Слава Господи го отучих да ми кара колата. То и никой не я кара новата, защото им казах, че ще ги клепам за всяка прашинка. Пие кафе и празната чаша пуска под седалката. Там, където са му паднали картофките от последното посещение в Макдоналдс. Невероятни мърди с огромни претенции. Моля го днес един, да иде в един офис (в района му) и да пита нещо за един клиент. "Това не е моя работа!" ...


Държат го защото работи усърдно за увеличаването на населението, както виждаш и сам. Всички маймуни се държат основно за това, иначе след 50-100 год няма да има нищо от развитите страни в света.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 271
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: ... как ви мина работния ден?

Мнение от TNT » 08 Мар 2020, 10:34

Vasko написа:...

Колега, без да се обиждаш, но от всичките ти писания... поне в мен остава впечатлението, че проблемите са си в теб и твоята фирма. А ти си мислиш, че си най-невероятният карък на света и все най-големите проблеми и дебили са при теб. Представи си, че "може би" ( само теоретично :mhihi: ) свестните служители не искат да работят за теб и твоята фирма. Дали условията, дали количеството на работата, дали парите, дали "имиджа на компанията" ти... нещо гони читавите хора и съответно за теб остават само служители-идиоти, с които трябва да се оправяш. Някои от оправданията за напускане за мен са напълно измислени и аз лично бих ги казал само и единствено, ако искам да се разделим със сравнително добри чувства.
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: dhtj

Последни теми
Facebook