За самолетите

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 526
Регистриран на: 27.02.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: овца във вълча кожа...

Re: За самолетите

Мнение от hell's angel » 19 Мар 2019, 9:06

Сондьора написа:Тва ръкопляскането, го помня от дете...тогава дъртите се е ебаваха, че се радват понеже падат като круши и от там се радват, че са кацнали.


Ехе тогава можеше и да се пуши вътре. А са ебати кОра, по 24 часа никотинов глад и сецане в газови камери, ако ги има изобщо :mhihi:
Ubi dubium, ibi libertas


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: За самолетите

Мнение от Bogat-Beden » 19 Мар 2019, 9:19


2.04
Ако си жив след това, може малко аплодисменти, как мислите?
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: За самолетите

Мнение от madafaka_donkele » 19 Мар 2019, 9:34

Bogat-Beden написа:
2.04
Ако си жив след това, може малко аплодисменти, как мислите?


Tва от 1000км. си личи, че е CGI. Виж този на 2:29 ако беше закачил въжето щеше да се получи "интересно".


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: За самолетите

Мнение от Bogat-Beden » 19 Мар 2019, 10:00

Някой знае ли как стоят нещата с хранителни добавки в ръчния багаж?
За това нещо питам, още даже не разопаковано, имам и фактура от онлайн магазина.
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: За самолетите

Мнение от steeN » 19 Мар 2019, 10:15

Ако не е течно няма драма...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 526
Регистриран на: 27.02.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: овца във вълча кожа...

Re: За самолетите

Мнение от hell's angel » 19 Мар 2019, 10:26

+1 Нищо няма да ти кажат, ако не е в индустриални количества. По по-екзотичните дестинации хората редовно носят к'во ли не :paranoid: :ok: аз поне не съм виждал да правят проблем.

За кацанията, не знам дали има нещо, да се приземява по-зле от U-2 :kuku: :mhihi:

Последна промяна hell's angel на 19 Мар 2019, 10:38, променена общо 1 път
Ubi dubium, ibi libertas


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: За самолетите

Мнение от Bogat-Beden » 19 Мар 2019, 10:33

Благодаря, момчета.
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 417
Регистриран на: 30.04.2007
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: СамУет

Re: За самолетите

Мнение от Пинтев » 19 Мар 2019, 18:56

Bogat-Beden написа:Някой знае ли как стоят нещата с хранителни добавки в ръчния багаж?
За това нещо питам, още даже не разопаковано, имам и фактура от онлайн магазина.


Днес пренесох кашкавал,орехи,тиква в ръчният ми багаж...и съвсем случайно когато разтребих багажа видях че в раницата си съм имал джобно ножче с виличка :shock: и си е минало.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 417
Регистриран на: 30.04.2007
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: СамУет

Re: За самолетите

Мнение от Пинтев » 19 Мар 2019, 18:57

Bogat-Beden написа:Някой знае ли как стоят нещата с хранителни добавки в ръчния багаж?
За това нещо питам, още даже не разопаковано, имам и фактура от онлайн магазина.


Днес пренесох кашкавал,орехи,тиква в ръчният ми багаж...и съвсем случайно когато разтребих багажа видях че в раницата си съм имал джобно ножче с виличка :shock: и си е минало.
Изображение

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: За самолетите

Мнение от alx » 19 Мар 2019, 19:08

Пинтев написа:
Bogat-Beden написа:Някой знае ли как стоят нещата с хранителни добавки в ръчния багаж?
За това нещо питам, още даже не разопаковано, имам и фактура от онлайн магазина.


Днес пренесох кашкавал,орехи,тиква в ръчният ми багаж...и съвсем случайно когато разтребих багажа видях че в раницата си съм имал джобно ножче с виличка :shock: и си е минало.


блеят - аз така веднъж вече в хотела си намерих един пълнител с патрони вътре. беше останал в един от страничните джобове на сакчето (ръчен багаж) от последния път като ходих на стрелбището... ако го бяха намерили на летището... жална ми майка... на връщане не рискувах и го метнах в езерото до хотела...
алекс
трабант 601с
разни други возила

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 400
Регистриран на: 7.11.2009
Местоположение: CA
Пол: Мъж
Кара: F82 M4

Re: За самолетите

Мнение от devent » 19 Мар 2019, 21:22

alx написа:
Пинтев написа:
Bogat-Beden написа:Някой знае ли как стоят нещата с хранителни добавки в ръчния багаж?
За това нещо питам, още даже не разопаковано, имам и фактура от онлайн магазина.


Днес пренесох кашкавал,орехи,тиква в ръчният ми багаж...и съвсем случайно когато разтребих багажа видях че в раницата си съм имал джобно ножче с виличка :shock: и си е минало.


блеят - аз така веднъж вече в хотела си намерих един пълнител с патрони вътре. беше останал в един от страничните джобове на сакчето (ръчен багаж) от последния път като ходих на стрелбището... ако го бяха намерили на летището... жална ми майка... на връщане не рискувах и го метнах в езерото до хотела...



какво щеше да стане ако те бяха хванали, че не съм наясно със закона, а ми стана интересно?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 880
Регистриран на: 21.10.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 M52b20 Touring

Re: За самолетите

Мнение от Сондьора » 19 Мар 2019, 21:41

Джобно ножче, ножица минава...има мярка и минават. Но в арабско не, там ми взеха метална линийка 15см за резби, а в същото време ми сервират с метални вилица и нож :kuku:
alekangg, не им знам бр самолети, ама със сигурност трупат повече мили/полети от колкото БГА балкан...ако всичко беше толкова зле, до сега да са паднали. Ама не.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 417
Регистриран на: 30.04.2007
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: СамУет

Re: За самолетите

Мнение от Пинтев » 19 Мар 2019, 21:52

Днес капитана на Уиз айр беше българин..и незнам дали заради вятъра който духаше..но кацането и последвалото спиране беше малко твърдо.Като цяло всичко е на късмет..и цялата авиация е магия и късмет :lol:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 635
Регистриран на: 17.03.2012
Местоположение: Обеля на три полета
Пол: Мъж
Кара: E34 tds, W140 400SE
Мечтае да кара: ГАЗ-24 Волга V8 ЗМЗ-511
Детайли за колата: Капаци, калници, врати, брони, таван и торба с бурми и чукачки след смяна на накладки

Re: За самолетите

Мнение от DLVasilev » 19 Мар 2019, 22:29

Пинтев написа:Днес капитана на Уиз айр беше българин..и незнам дали заради вятъра който духаше..но кацането и последвалото спиране беше малко твърдо.Като цяло всичко е на късмет..и цялата авиация е магия и късмет :lol:

Те тия на миз ер са тотал. Преди няколко години в Бургас ако не се лъжа кацнаха и поломиха един чистак нов ербъс. Направиха го и на същия маршрут в обратна посока го поломиха пак :mhihi:
Изображение
ATR-42/72

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: За самолетите

Мнение от kiko » 19 Мар 2019, 22:42

Сондьора написа:Джобно ножче, ножица минава...има мярка и минават. .

Не знам ква мярка имат но джобно ножче от най-най малките швейцарски ,тъпата французойка ми го метна в контейнера най безцеремнонно на Буве :confused:

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook