СПА уикенд.

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 143
Регистриран на: 26.02.2019
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Няма BMW ;-)
Мечтае да кара: Нова

СПА уикенд.

Мнение от Venelin1111 » 12 Апр 2019, 19:43

Хисаря спа хотел „Комфорт” , чисто , любезни служители , нямат масажист това малко не е ОК , повикаха от др хотел една приказлива дама , нервите ми скъса. Басейн с мин вода , сауна , руска баня в приземния етаж на хотела. Паркинга е твърде малък , това е несгода ..паркира се по алеята около хотела. Стаята е ОК , мнооого добра за 3 звезди хотел. Най-тъпото е , че храненето е на кетеринг , нямат кухня. Ние се хранехме в центъра на града... приличен ресторант.За 2-3 дни става , за повече дни твърдо не.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Няма вече BMW

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: СПА уикенд.

Мнение от TNT » 13 Апр 2019, 14:54

Rainbow написа:Да не говорим как хотели, които са добре в началото, след няколко готини са кенеф...

:yes: :yes: :yes:

Аз затова все ходя по някакви непопулярни места и рЕзко пропускам Велинград/Банско и т.н. Последните години най-готино в хотел съм си прекарал в Цигов Чарк - хотел Парадайс. Имаше разбира се на закуска някакви олигофрени на съседната маса, които цяла сутрин обсъждаха в кой хотел сауната била по-голяма или къде бил по-хубав басейна. Факт е обаче, че от местата, където аз съм бил - по-добро не е имало. Обслужването и отношението - 10/10. Тръгнах с яко проблеми. След 7 поредни дни на отвратителна работа (в предизвестие бях вече), приключвайки в 23ч работа... БМВ-то се счупи и ме предаде. Остана на служебния паркинг, не успях да запаля. В 00:30ч съм говорил с рецепция, никакъв проблем за резервацията - на другия ден до 11ч да им кажа дали ще успея да отида или ще я правим за друг ден. С колата пък трябваше да правя Пловдив-София-Циговчарк, като даже имах и уговорки с други хора да ги карам до София.... Цяла сутрин майстори, репатраци, нерви... взех колата на баща ми и газ. От хотела никакъв зор, никакво напрежение - обадих им се в последния момент - отново супер отношение. Отиваме по повод РД, аз естествено в лудницата не съм купил цвете - съответно съм най-големия боклук :mhihi: Е пичагата на рецепция и малко букетче ми намери :shock: :bowdown: Кухнята затворена за десерт - "сега ще попитам дали може да направим специално за вас" - оп, може - "не не, не чакайте, като стане готово, ще ви го донеса до стаята". СПА-то беше супер, за приятелката даже и някакви масажи имаше. Както казваме в Пловдив - бичим айляк цял следобед :mhihi: , става време за вечеря. Блок маса... очаквам някви ястия като по принцип - студени, гадни, от вчера/обяд/сутринта. Пффф няколко маси ядене. 3-4 вида мръвки. Нещо само да намали, веднага се пълни. Пиене нямаше, обаче беше на супер нормалните цени. Наливно вино около 10лв литъра беше по спомен. Лягаме си супер щастливи и доволни. На закуска... медът... не е опакован в малките пакетчета и от типа 50% мед/50% фруктоза. Пчелна пита поставена на стойка, от която медчето бавно се стича в една купичка, от която си гребеш. :help: Уникално. А каква боза имаше... Беше в нещо като диспенсър и едно момче дойде да ми помогне, като го наклони, защото беше толкова гъста, че ти трябва 1мин. да си сипеш чашка :mhihi: Най-вкусната боза, която съм пил някога. Да, джакузито всъщност не е точно джакузи... демек няма. Бил съм и в по-хубави басейни. Както и в по-хубави парни бани. По-големи стаи също и имало. Обаче цялостната оценка ми е, че на по-добро място не съм бил никога.

Скоро бях в Копривщица. Там само един хотел със СПА май има, не помня как беше. СПА-то супер, апартаментчето беше супер, ама на вечеря бахти циганиите. Уж ти е включена вечеря в ресторанта - тя такава за първокласници. Вкусно, ама... съм и гладен. На сет меню беше, поне имаше варианти. Ама всичките варианти не са за гладни хора. Хубаво, почваме да поръчваме. Ебати цените братче. Все едно не съм в Копривщица, а на Витошка в по-хубавките ресторантчета. Няква сланина имаше - 7-8лв. Алооуу :help: Два вида наливно вино - едното Био. Не щъ , искам си нормалното, на нормалната цена. Идва сметката и се почва - ама на вас не ви ли казаха, че всички видове вина се маркират като Био.... ама картофите, че били пресни, а не бланширани... х2 цената. Нито го пише някъде, нито някой ни е казал. И накрая отиваш на място, където си си платил за вечеря и оставяш още 40лв за кана вино и да се донахраниш. :kuku: И то в Копривщица. Не в Банско или Пампорово. И накрая ни хвана яд, защо просто не си отидохме пак в Цигов чарк :mhihi: Даже щеше и драстично по-евтино да излезе.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 309
Регистриран на: 26.07.2006
Местоположение: Plovdiv
Кара: M4 (F83)

Re: СПА уикенд.

Мнение от terorero » 13 Апр 2019, 15:26

TNT написа:Последните години най-готино в хотел съм си прекарал в Цигов Чарк - хотел Парадайс.

Много приятно място, перфектно като качество/цена. Колегата го е описал много добре. Толкова ядене, което да става, на блок маса в бг хотел не съм виждал май :D СПА-то не е нищо особено, стаите са доста малки и въпреки това местенцето си струва!
В св. Спас бях преди 2 години и тогава ми се струваше занемарен, явно става все по-зле.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1966
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: СПА уикенд.

Мнение от barty » 13 Апр 2019, 16:22

Пиша от Свети Спас: не е лошо като цяло, но басейна определено е малък за такъв голям комплекс. Храната на закуска и вечеря е от Шведска маса ( шведи няма), не е лоша в никакъв случай. Вчера имаше DJ с приятна италианска, испанска и друга евъргриин музика.
Обяда е на свободна консумация, беше вкусно. Обяд за 4-ма 50-60лв.
Не е истински 5-звезден хотел но става.
:yes:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: СПА уикенд.

Мнение от vicho » 15 Апр 2019, 15:17

Аугуста СПА Хисаря - ТРАГЕДИЯ ! ПОТРЕС ! УЖАС ! СВИНЩИНА ! КОМУНИЗЪМ :banghead: :ranting:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: СПА уикенд.

Мнение от randity » 25 Апр 2019, 23:20

Момчета, за да не пускам подобна тема, директно ще питам тук.
Искам да подаря да родителите си по един масаж, малко да отпуснат кокала. Въпроса е, че искам да се доверя на изпитан масажист. Имам познати, ходили при случайни такива и някои от тях едвам се оправиха след "масажа". Та молбата ми е, някой знае ли добър, ама наистина добър масажист за района на София, масаж да речем около 60 минути. Цената не е от значение, важен е крайния резултат.
Нямат схващания и т.н., а просто искам да им подаря малко релакс в добри ръце.
Всичко изпитано ще ми е от полза.

Изпратено от моят SAMSUNG S9 SM-G960F с помощта на Tapatalk
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2807
Регистриран на: 20.03.2009
Местоположение: New Village Customs
Кара: 332mxi

Re: СПА уикенд.

Мнение от ogata » 26 Апр 2019, 21:47

randity написа:Момчета, за да не пускам подобна тема, директно ще питам тук.
Искам да подаря да родителите си по един масаж, малко да отпуснат кокала. Въпроса е, че искам да се доверя на изпитан масажист. Имам познати, ходили при случайни такива и някои от тях едвам се оправиха след "масажа". Та молбата ми е, някой знае ли добър, ама наистина добър масажист за района на София, масаж да речем около 60 минути. Цената не е от значение, важен е крайния резултат.
Нямат схващания и т.н., а просто искам да им подаря малко релакс в добри ръце.
Всичко изпитано ще ми е от полза.

Изпратено от моят SAMSUNG S9 SM-G960F с помощта на Tapatalk


Със или без хепи енд ? :mhihi:
ИзображениеИзображение
http://www.injectorite.com http://www.klimacicite.com

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: СПА уикенд.

Мнение от vicho » 28 Апр 2019, 14:42

Ново икспириънс : Риу Правец - вАжи... и то доста, ама цените са за баш програмисти :mhihi: :mhihi: :mhihi:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 723
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: СПА уикенд.

Мнение от Don_Diego » 28 Апр 2019, 16:17

Риу е много оферта през седмицата - няма никой и наистина можеш да си починеш. Единствена забележка е кофти храната на блок масата за обяд
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: СПА уикенд.

Мнение от alekangg » 15 Май 2019, 20:06

Аз на хотел със СПА съм ходил само един път и не ми хареса изобщо, някакъв псевдо хотел с 5 звезди в центъра на Кюстендил, 2 пъти съм пробвал и сауна и това е.
Все се каня да ида пак на някое по-хубаво място, но като чета май няма такива.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: СПА уикенд.

Мнение от vicho » 15 Май 2019, 20:20

За баш милионери кат тебе само Бурж ал Араб (а.к.а. платното) ли вАжи :mhihi:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: СПА уикенд.

Мнение от alekangg » 15 Май 2019, 20:23

Опита се да кажеш нещо ли??

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 723
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: СПА уикенд.

Мнение от Don_Diego » 15 Май 2019, 20:33

Ганьо с присъствието/поведението си е в състояние да развали и най-хубавото място тук :roll:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 635
Регистриран на: 30.07.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e87 1.8d / e60 530d LCI
Мечтае да кара: BMW M6 F13

Re: СПА уикенд.

Мнение от Tsureto » 27 Май 2019, 11:26

Вярно, че темата е спа уикенд, но все пак да ви попитам за предложения. Искам с приятелката ми да отидем на Несебър средата на Юли.
Има, няколко условия, на които държа, но да ви кажа не попаднах на конкретни оферти.
- Държа да има басейн, самия комплекс, външен. Да има къде да си релаксираш, ако преценим да не идем на плаж някой от дните.
- Държа също да е чисто!
- Държа също така и да е близо до плаж. Предпочитам Южния плаж!
- Тук не е задължително, нооо е препоръчително да не е гъз до гъз комплекса и от терасата да гледам на 2м. съседната сграда с комшиите :D :D :D.

Разрових за оферти, намерих един хотел, който отговаря на изискванията, но пакета, който предлагат в този период е 750лв за 7 дни. :kuku: :kuku: :kuku: :shock: :shock: :shock:
Другия вариант е ВИГО, но там последния път беше толкова западнало и мръсно, че едва ли бих се върнал отново.

Моля ви за предложения и благодаря предварително.
Who needs antidepressants when you can drive an BMW.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: СПА уикенд.

Мнение от alekangg » 28 Май 2019, 21:33

100лв не ми се вижда скъпо, още повече, че покрива нещата които търсиш

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook