Жени, пари и меркантилността в днешно време

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 10
Регистриран на: 10.05.2010
Местоположение: Навсякъде, но не и вкъщи
Пол: Мъж
Кара: На бензин
Мечтае да кара: На газ, мас и оцет

Жени, пари и меркантилността в днешно време

Мнение от koky_1 » 13 Яну 2019, 11:41

Вчера гледах Карбовски - Втори план и предвид темите във форума в последно време, реших да пусна настоящата. Та основното в предаването бяха някакви "дзверове" де ако ги видя на улицата бих минал на отсрещния тротоар, но имат някакви титли от рода на мис силикон и мис плеймейт и тези "красоти неземни" разправят, че ако мъжа не изкарва едно 10 хилядарки месечно/минимум/, няма да го погледнат.

Идеята на темата ми е да обсъдим този днешен феномен, че любовта едва ли не струва пари :kuku: , което според мои широки виждания далеееч не е така, а просто човек трябва да подбира средата, в която движи.

П.С.1 За негледалите, ето това е предаването:
https://btvplus.bg/produkt/predavaniya/15110

П.С.2 Скоро ще станат 9 години откакто съм във форума, а мненията ми все още подлежат на одобрение... :conf:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 1.01.2009
Местоположение: там, дето лисиците серът необезпокоявани
Пол: Мъж
Кара: се на дъщеря си

Re: Жени, пари и меркантилността в днешно време

Мнение от Мордехай » 13 Яну 2019, 11:47

Направо се чудя как не ви омръзна вече едно и също да се дъвче у тоя форум.
Просвещение е изходът на човека от непълнолетието, което той сам си е причинил. Непълнолетие е невъзможността да се ползваш от разсъдъка си без ръководството на някой друг. Самопричинено е това непълнолетие, когато причината му не лежи в недостиг на разсъдък, а в липсата на решителност и смелост да се ползваш от него без ръководството на другиго. Sapare aude! Имай смелост да си служиш със собствения си разсъдък!

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Жени, пари и меркантилността в днешно време

Мнение от c04 » 13 Яну 2019, 11:52

koky_1 написа:П.С.2 Скоро ще станат 9 години откакто съм във форума, а мненията ми все още подлежат на одобрение... :conf:

Трябва да стигнеш определен брой мнения, някъде 20-25 ако не ме лъже паметта.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1311
Регистриран на: 9.07.2010
Местоположение: София
Кара: на 0.6

Re: Жени, пари и меркантилността в днешно време

Мнение от In_Memoriam » 13 Яну 2019, 11:59

Мордехай написа:Направо се чудя как не ви омръзна вече едно и също да се дъвче у тоя форум.

Писнало им е от тунинг проекти на хората и гледат да разнообразят малко :mhihi:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 252
Регистриран на: 8.06.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Panamera 4S

Re: Жени, пари и меркантилността в днешно време

Мнение от skoti79 » 13 Яну 2019, 12:03

Мордехай написа:Направо се чудя как не ви омръзна вече едно и също да се дъвче у тоя форум.


Малко еб*т , за тва и темите са такива :mhihi:
Винаги плащаш, по един или друг начин.


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Жени, пари и меркантилността в днешно време

Мнение от Bogat-Beden » 13 Яну 2019, 12:07

Абе като оставим настрана, че тези от предаването далеч не са най-най във визуално отношение (факъбъл са на 100 процента ест.) в някои неща са прави.. Малко ги демонизираме напоследък излишно


П.С. Не мога да го дишам Карбоновски, насилих се от интерес да го гледам :ranting:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Жени, пари и меркантилността в днешно време

Мнение от K_Ilkov » 13 Яну 2019, 12:11

In_Memoriam написа:
Мордехай написа:Направо се чудя как не ви омръзна вече едно и също да се дъвче у тоя форум.

Писнало им е от тунинг проекти на хората и гледат да разнообразят малко :mhihi:

:ok:

Чей ся, тОнинга е скъп. Да плюеш жените, че не ти връзват на 15г премиум курник е безплатно :mhihi:

пп. Преебах се ... рзписах се в темата ...
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Жени, пари и меркантилността в днешно време

Мнение от Bogat-Beden » 13 Яну 2019, 12:38

Вероятно наборката (аз съм на 39), която я представят за 34 годишна , каза най-верните неща. :paranoid:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6210
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София
Кара: Е39М54В30

Re: Жени, пари и меркантилността в днешно време

Мнение от zvetiko » 13 Яну 2019, 12:56

koky_1 написа:Вчера гледах Карбовски - Втори план и предвид темите във форума в последно време, реших да пусна настоящата. Та основното в предаването бяха някакви "дзверове" де ако ги видя на улицата бих минал на отсрещния тротоар, но имат някакви титли от рода на мис силикон и мис плеймейт и тези "красоти неземни" разправят, че ако мъжа не изкарва едно 10 хилядарки месечно/минимум/, няма да го погледнат.

Идеята на темата ми е да обсъдим този днешен феномен, че любовта едва ли не струва пари :kuku: , което според мои широки виждания далеееч не е така, а просто човек трябва да подбира средата, в която движи.

П.С.1 За негледалите, ето това е предаването:
https://btvplus.bg/produkt/predavaniya/15110

П.С.2 Скоро ще станат 9 години откакто съм във форума, а мненията ми все още подлежат на одобрение... :conf:


Като се има в предвид това, което в момента се е определило като "елит" на нацията- да не го описвам, че темата е дълга, а пък и всички си ги знаем, ясно е какви ще бъдат и съответстващите му "елитни" жени на физическо, морално и умствено ниво...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 480
Регистриран на: 15.01.2012
Пол: Мъж

Re: Жени, пари и меркантилността в днешно време

Мнение от Benord » 13 Яну 2019, 13:22

Продукти на новото време.Върлото консуматорско мислене създава това.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 1.01.2009
Местоположение: там, дето лисиците серът необезпокоявани
Пол: Мъж
Кара: се на дъщеря си

Re: Жени, пари и меркантилността в днешно време

Мнение от Мордехай » 13 Яну 2019, 13:25

Така се тренира изборът на бъдещ мъж:
20190113_132634-3096x2322.jpg

Щото иначе може да получиш само:
20190113_125340-4045x3034.jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Просвещение е изходът на човека от непълнолетието, което той сам си е причинил. Непълнолетие е невъзможността да се ползваш от разсъдъка си без ръководството на някой друг. Самопричинено е това непълнолетие, когато причината му не лежи в недостиг на разсъдък, а в липсата на решителност и смелост да се ползваш от него без ръководството на другиго. Sapare aude! Имай смелост да си служиш със собствения си разсъдък!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Жени, пари и меркантилността в днешно време

Мнение от bum_bum » 13 Яну 2019, 15:46

:OT: месо от тез прасета продават ли? :mhihi:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 1.01.2009
Местоположение: там, дето лисиците серът необезпокоявани
Пол: Мъж
Кара: се на дъщеря си

Re: Жени, пари и меркантилността в днешно време

Мнение от Мордехай » 13 Яну 2019, 16:09

Само цели, но са абсолютно диви и месото е изключително жилаво, яде се само на суджуци и то смесено. Не е за препоръчване, но ако искаш мога да измисля нещо.
Просвещение е изходът на човека от непълнолетието, което той сам си е причинил. Непълнолетие е невъзможността да се ползваш от разсъдъка си без ръководството на някой друг. Самопричинено е това непълнолетие, когато причината му не лежи в недостиг на разсъдък, а в липсата на решителност и смелост да се ползваш от него без ръководството на другиго. Sapare aude! Имай смелост да си служиш със собствения си разсъдък!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: Жени, пари и меркантилността в днешно време

Мнение от drifty » 13 Яну 2019, 16:59

Гледах го вчера, а се чудя що нямам прЕателка, ми с тая 18 годишна 39ка не става, па и 1000лв заплата явно са едно пълно нищо в момента. Ще си живея сам явно :D
Изображение

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Жени, пари и меркантилността в днешно време

Мнение от alx » 13 Яну 2019, 17:03

Мордехай написа:Само цели, но са абсолютно диви и месото е изключително жилаво, яде се само на суджуци и то смесено. Не е за препоръчване, но ако искаш мога да измисля нещо.


1. поглеждам форума и виждам темата/ заглавието. решавам, че е същото като моето за колите и жените ама викам да погледна.
2. поглеждам първото мнение, не прочитам нищо но виждам линка до предаването на карбовски. щраквам на линка
3. виждам, че това предаване е 45 минути и решавам, че 45 секунди може би са му много... разсеяно превъртам напред така на случайно. пада ми се една татуирана мумия която обяснява как харчи 5000 лева за да "изглежда така". уплашено спирам видеото и се връщам във форума.
4. виждам коментара "месо от тези прасета продват ли?" и отговора "може да измислиме нещо". решавам, че диалога е за участничките във видеото.
5. ухилвам се и решавам темата за приключена.
алекс
трабант 601с
разни други возила

Следваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook