Жени, пари и меркантилността в днешно време

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 41
Регистриран на: 19.11.2018

Re: Жени, пари и меркантилността в днешно време

Мнение от Jarvis » 21 Яну 2019, 13:44

Лошото е, че няма с кой да идеш там, където ти се ходи... всичко друго можеш да си го решиш с пари :lol:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Жени, пари и меркантилността в днешно време

Мнение от Borymeckata » 21 Яну 2019, 13:59

немо написа:
25-годишна девойка, която твърди, че е интелигентна, изискана и изключително красивa … пуска в елитен сайт за запознанства следния въпрос:

Познавам една жена от групата ми по йога, която е женена за банкер в инвестиционна банка и живее в Трибека /друг скъп квартал/, а тя дори не е толкова хубава, колкото мене, нито е особено умна. Какво прави тя и какво да направя аз, за да стигна нейното ниво?
Свирки... :dunno: :dunno:
Excellent! Steven is my name!

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1755
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Жени, пари и меркантилността в днешно време

Мнение от BMW_POWER » 21 Яну 2019, 14:09

Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 1.01.2009
Местоположение: там, дето лисиците серът необезпокоявани
Пол: Мъж
Кара: се на дъщеря си

Re: Жени, пари и меркантилността в днешно време

Мнение от Мордехай » 21 Яну 2019, 16:17

А уеуе майкооу, тая Мегъз прибра половината фирма на един транспортен бос от некво село. Тоа имал стотина нови камиони. Ебати меркантилноста....
Просвещение е изходът на човека от непълнолетието, което той сам си е причинил. Непълнолетие е невъзможността да се ползваш от разсъдъка си без ръководството на някой друг. Самопричинено е това непълнолетие, когато причината му не лежи в недостиг на разсъдък, а в липсата на решителност и смелост да се ползваш от него без ръководството на другиго. Sapare aude! Имай смелост да си служиш със собствения си разсъдък!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 252
Регистриран на: 8.06.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Panamera 4S

Re: Жени, пари и меркантилността в днешно време

Мнение от skoti79 » 21 Яну 2019, 18:58

Там как смърдят нещата ......не е истина

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1755
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Жени, пари и меркантилността в днешно време

Мнение от BMW_POWER » 22 Яну 2019, 5:53

Мордехай написа:А уеуе майкооу, тая Мегъз прибра половината фирма на един транспортен бос от некво село. Тоа имал стотина нови камиони. Ебати меркантилноста....


Толкова съвпадения на едно място, че чак ме е страх да ги изредя ;)

Гледам долната снимка и се сетих за една история

Изображение

Група учени решили да направят социален експеримент. На два различни острова изпратили две групи. В едната имало 25 мъже и една жена. В другата 25 жени и един мъж. Изолирани от Света и оставени сами на себе си за шест месеца. След пет месеца решават да проверят ситуацията. Отиват при многото мъже и едната жена. Какво да видят? Островът свети. Всичко подредено като под конец. Направени алей, градинки, спални помещения като в казарма. Всички мъже чоплят нещо и оправят нещата като цяло. Намират жената да гълчи един мъж, а той виновно гледа в земята:
- Аз какъв цвят пясък казах да сложиш на алеята??? - пита тя
- Червен Слънцице - смирено отговаря той
- А ти какъв цвят си сложил?
- Оранжев
- Ти кой номер за секс беше???
- Седем
- Не си седем, двадесет и пет си!!!

Шах и паника, отиват да видят другия остров. Там като след торнадо. Всичко изпотрошено, няма клонка върху клонка. На единствената палма се качил нашия нещастник, а отдолу 25 жени нервно подвикват:
- Хайде Гоше, слизай! Твоите пет минути вече изтекоха ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Жени, пари и меркантилността в днешно време

Мнение от Jordana » 22 Яну 2019, 9:28

Е , учените чрез гореописания експеримента са открили че не е луд този който яде зелника а този който му го дава . Маймуната си прави маймунджулъците до там до където и се позволи , кучето скача според тоягата и т.н . А нашето общество не е стигнало още висотите на западняците , златотърсачките те първа ще стават хит на сезона . :D
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 821
Регистриран на: 6.11.2007
Пол: Мъж
Кара: на турбини

Re: Жени, пари и меркантилността в днешно време

Мнение от acer » 22 Яну 2019, 15:10

жената се бие само за 2 неща... или си генетически материал или си ресурс :mhihi:

Jordan Peterson говори по темата, ама е прекаено red pill
„Късметът е това, което се случва когато подготовката срещне добрата случайност.“ — Хенри Форд

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1528
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Жени, пари и меркантилността в днешно време

Мнение от ildivvy » 22 Яну 2019, 17:17

Мислех си да не пиша в темата,но май няма как... Просто, настоящата реалност е много зле и за двата пола!
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 375
Регистриран на: 24.07.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Жени, пари и меркантилността в днешно време

Мнение от pampo » 23 Яну 2019, 11:32

И кое й е токова зле на настоящата реалност, че ми стана интересно, макар да бях решил и аз да не пиша в темата :mrgreen:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 93
Регистриран на: 6.03.2013
Местоположение: Nürnberg, Bayern
Пол: Мъж
Кара: F30 LCI 320d XDrive ex E46 330xd
Мечтае да кара: Porsche Cayenne, BMW X5

Re: Жени, пари и меркантилността в днешно време

Мнение от kasho » 23 Яну 2019, 12:30

pampo написа:И кое й е токова зле на настоящата реалност, че ми стана интересно, макар да бях решил и аз да не пиша в темата :mrgreen:


Че всичко е сведено до меркантилност и сделки. Чувства вече (почти) няма.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1841
Регистриран на: 25.09.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: G20

Re: Жени, пари и меркантилността в днешно време

Мнение от Bexim » 23 Яну 2019, 13:16

Съгласен съм, а пък съм толкоз прост, че не се възползвам..
Тъп романтик.. :lol:
FREE SPIRIT
``He who shall be last shall be sideways and smiling...`` J. Clarkson
ex: e30 318is, e46 330d, e36 328i M, e46 316i, e90 320d, e34 ///M5, e46 330ci SMG M, e90 LCI 325i M, f30 328i, e92 ///M3 6MT

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 236
Регистриран на: 9.07.2006

Re: Жени, пари и меркантилността в днешно време

Мнение от mangini » 23 Яну 2019, 14:02

pampo написа:И кое й е токова зле на настоящата реалност

Това, което Карбовски кратко и ясно спомена към края на видеото - за отношения тип "бартер", за воденето на различни "войни", за взаимната опора... Обаче май нито една от девойките не разбра какво им казва той. :shock: Абе не е добре работата. :confused:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 375
Регистриран на: 24.07.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Жени, пари и меркантилността в днешно време

Мнение от pampo » 23 Яну 2019, 14:21

Ако отидеш в некоя супер забутана селска кръчма и намериш 3ма младежа на по 20-25 години да пият от сутрин до вечер и направиш супер подробно предаване за тях. И в него обявиш, че това е бъдещето на човечеството, това значи ли, че всички младежи на тази възраст са наркоман?
Отделно на тези трите малко им беше изопачено мнението и реално само една от тях беше 100%ва златотърсачка. Другата беше принцеса на тати, а третата беше сериозна жена, която прави много пара и абсолютно правилно смята, че ако мъжО й е на заплата 1200лв и кара голф 2, няма да се чувства много добре, когато тя изкара чисто новата Х4 от гаража...
Изобщо, социалната и класова съвместимост в една двойка е един много важен критерий и в предаването само мацката от Ловеч искаше да прескочи няколко нива на класово развитие, като хване некой с пачка...
Винаги се чудя на тея теми и за пореден път ще кажа, че преди 10на години, когато бях "в търсене" нямах нито кола, нито пари, нито съм ходил по ресторанти, нито по кръчми със салфетки, нито някога съдбата ме е срещнала и за 1 час със златотърсачка. Но един от критериите, по които си харесвам жени е, да не използват грим, да не говорим за солариум, микроблейдинг, силикони, ботокс и тн тунинг. Не съм черпил мацките нищо и може и да съм изпуснал некоя оферта поради тая причина, ма едва ли...
Същото важи и за много голяма група от приятели (жени и мъже), които и в момента се събират, разделят и тн.
Проблемът е само в команията и хората, с които излизате, както и жените, които търсите...
Последна промяна pampo на 23 Яну 2019, 14:25, променена общо 2 пъти


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Жени, пари и меркантилността в днешно време

Мнение от Bogat-Beden » 23 Яну 2019, 14:23

mangini написа:
pampo написа:И кое й е токова зле на настоящата реалност

Това, което Карбовски кратко и ясно спомена към края на видеото - за отношения тип "бартер", за воденето на различни "войни", за взаимната опора... Обаче май нито една от девойките не разбра какво им казва той. :shock: Абе не е добре работата. :confused:

А Карбовски е по-зле и от тези, които интервюира..
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: dorianbg, Моджо

Последни теми
Facebook