Някой ползвал ли е секс стимулатори?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 312
Регистриран на: 2.10.2009
Пол: Мъж
Кара: e46 328i

Re: Някой ползвал ли е секс стимулатори?

Мнение от BaDxBoY » 14 Яну 2019, 16:18

Като човек взимал стероиди, мога да ви кажа, че гаджето ми беше най-доволна през този момент. Сутрин след ставане по 1 час се разхождах станал.. Вечер преди лягане също, през деня в тъпи ситуаций отново .. Всякакъв вид физически тренировки също така се отразява много положително върху тестостерона и буквално след 1-2 седмици се усеща огромен ефект. Обратното е и като не се прилага никаква физическа активност ..
Но и като цяло жената си е най-добрия секс стимулатор .. С някоя искам просто да свърша по-бързо и да се приключва с други не искам да има край никога .. С гаджето ми не мога да си представя да правя секс повече от веднъж, с други няколко пъти не са проблем ..

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 93
Регистриран на: 6.03.2013
Местоположение: Nürnberg, Bayern
Пол: Мъж
Кара: F30 LCI 320d XDrive ex E46 330xd
Мечтае да кара: Porsche Cayenne, BMW X5

Re: Някой ползвал ли е секс стимулатори?

Мнение от kasho » 14 Яну 2019, 17:52

BaDxBoY написа:Като човек взимал стероиди...


Леко :OT: ама какво стана като спря да вземаш стероиди? Защото предполагам знаеш, че като приемаш наготово тестостерона от тях и "отучваш" своите тестиси да го произвеждат. Стават мързеливи един вид.

Иначе по темата - аз преди като ходих редовно на фитнес вземах някакви евтини таблетки с бабини зъби - именно с цел да стимулирам производството на повече собствен тестостерон - от там и развитие на мускулатурата. Като приятна екстра имах желязна ерекция :ok: Верно, че тогава бях и на 25 години. Еех времена :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 312
Регистриран на: 2.10.2009
Пол: Мъж
Кара: e46 328i

Re: Някой ползвал ли е секс стимулатори?

Мнение от BaDxBoY » 14 Яну 2019, 18:42

kasho написа:
BaDxBoY написа:Като човек взимал стероиди...


Леко :OT: ама какво стана като спря да вземаш стероиди? Защото предполагам знаеш, че като приемаш наготово тестостерона от тях и "отучваш" своите тестиси да го произвеждат. Стават мързеливи един вид.

Иначе по темата - аз преди като ходих редовно на фитнес вземах някакви евтини таблетки с бабини зъби - именно с цел да стимулирам производството на повече собствен тестостерон - от там и развитие на мускулатурата. Като приятна екстра имах желязна ерекция :ok: Верно, че тогава бях и на 25 години. Еех времена :mhihi:


Ами нямах кой знае какви проблеми, можеше да мина напълно без странични ефекти, но от глупост направих грешка и си сложих 2 пъти в рамките на 3 дни Прегнил 5000iu, който вместо да ми помогне да си възстановя собството отделяне на тестостерон, ми го спря напълно за около седмица, в която не ми ставаше.После чак разбрах, че такава доза е убийствена за хора, които не са на външен тестостерон от поне половин година. След седмица вече си бях същия като преди и се нормализираха нещата на 100%. Иначе съм пил доста трибулус без стероиди, но не усещах никакъв ефект върху малкия, може би защото в този момент правих доста силови тренировки и всичко ми отиваше там.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Някой ползвал ли е секс стимулатори?

Мнение от bum_bum » 14 Яну 2019, 20:32

Почове, тестостеронът не пада от небето.

Той се синтезира от собственото ви тяло в съответствие с горивото, което ползвате.

Сипи на една кола скапан бензин и тя почва да прекъсва и гасне. Яж банички, хляб, ориз, картофи, вафли, солети, овес, пий алкохол редовно и падката ще я ползваш само за пикане. Просто е..

Иначе ако толкова сте се заинтересували как да си качите тестостерона на дърти години особено, освен храната се иска и физическа активност, евентуално гладуването също помага много.

Единствения лек е храната и то не прашец от това и онова и разни суперхрани и афродизиаци, а целенасочено здравословно хранене.

Ако не ви се занимава с глупости и не сте евале скоро- тестостерона се качва при лека настинка, така, че сега е времето :mhihi:

Всяка еректилна дисфункция преди 50, че и нагоре години е проблем. И нещата няма да стават по-добри с времето. Тъй, че някой преди тия години ако му се е случвало да не го вдигне да се замисли, докато има време.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: Някой ползвал ли е секс стимулатори?

Мнение от drifty » 14 Яну 2019, 20:41

bum_bum написа:Почове, тестостеронът не пада от небето.

Той се синтезира от собственото ви тяло в съответствие с горивото, което ползвате.

Сипи на една кола скапан бензин и тя почва да прекъсва и гасне. Яж банички, хляб, ориз, картофи, вафли, солети, овес, пий алкохол редовно и падката ще я ползваш само за пикане. Просто е..

Иначе ако толкова сте се заинтересували как да си качите тестостерона на дърти години особено, освен храната се иска и физическа активност, евентуално гладуването също помага много.

Единствения лек е храната и то не прашец от това и онова и разни суперхрани и афродизиаци, а целенасочено здравословно хранене.

Ако не ви се занимава с глупости и не сте евале скоро- тестостерона се качва при лека настинка, така, че сега е времето :mhihi:

Всяка еректилна дисфункция преди 50, че и нагоре години е проблем. И нещата няма да стават по-добри с времето. Тъй, че някой преди тия години ако му се е случвало да не го вдигне да се замисли, докато има време.


:OT: Колега, от чисто любопитство, понеже забелязвам и в други постове, че си доста на ти със здравословното хранене, какво присъства основно в менюто ти, имаш ли някакъв режим на хранене? Може и на ЛС, за да не спами, но ще съм благодарен, ако споделиш малко опит :) :OT:


По темата, я си го вдигам без ядове, ма нема кой да го ползва :D
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Някой ползвал ли е секс стимулатори?

Мнение от bum_bum » 14 Яну 2019, 22:28

Здравословното хранене е въпрос на гледна точка, както се оказа от темата, която имаше пусната тук.

Въпреки, че науката (не платената от производителите на храни) и практиката може да се каже, че вече са утвърдили правилната позиция. Която всъщност не е нещо ново, а начина по който хората са се хранили преди хидляди години. Виж тук, ако се интересуваш- кето.бг
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Някой ползвал ли е секс стимулатори?

Мнение от Jordana » 14 Яну 2019, 22:58

Ами той тестостерона хубаво да се вдига , спорт храна ала бала обаче насреща няма нищо . Жените към 45-50 вече са в климактериума с перманентна нервна криза и мразят секса . Мъжете за кво да го дигат тоя хормон ? Дори да си полски свирач от нивото на Рон Джереми тоя секс става скъп и труден спорт като няма нищо за отстрел . :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Някой ползвал ли е секс стимулатори?

Мнение от bum_bum » 14 Яну 2019, 23:14

Сещам се за един човек от Враца, който няма да се съгласи с това :mhihi:
Изображение

master of the force
Online
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Някой ползвал ли е секс стимулатори?

Мнение от alx » 14 Яну 2019, 23:20

Jordana написа:Ами той тестостерона хубаво да се вдига , спорт храна ала бала обаче насреща няма нищо . Жените към 45-50 вече са в климактериума с перманентна нервна криза и мразят секса . Мъжете за кво да го дигат тоя хормон ? Дори да си полски свирач от нивото на Рон Джереми тоя секс става скъп и труден спорт като няма нищо за отстрел . :mhihi:


мисля, че жестоко си се заблудил...
алекс
трабант 601с
разни други возила

ентусиаст
Аватар
Мнения: 880
Регистриран на: 21.10.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 M52b20 Touring

Re: Някой ползвал ли е секс стимулатори?

Мнение от Сондьора » 14 Яну 2019, 23:44

Джордане пак ша са повторя, катерицата след 40 се готви за вечен зимен сън...и гледа да прибере всички лешници дето намери.
Ние след 50+ търсиме всяка катерица да ни прибере лешниците. (Това второто само съм го чувал, не го знам още)

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1745
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Някой ползвал ли е секс стимулатори?

Мнение от BMW_POWER » 15 Яну 2019, 7:18

Народа след 45-48 масово изкукуригва.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Някой ползвал ли е секс стимулатори?

Мнение от Borymeckata » 15 Яну 2019, 8:18

Jordana написа:Ами той тестостерона хубаво да се вдига , спорт храна ала бала обаче насреща няма нищо.


Нали знаеш какво е поза 60? Мъжът е отгоре, а отдолу няма никой... :mhihi: :mhihi:
Excellent! Steven is my name!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Някой ползвал ли е секс стимулатори?

Мнение от Jordana » 15 Яну 2019, 9:47

До колкото знам секса е физиологична нужда , и като изчезне хормона изчезва и нагона . Може би сте попадали на някакви изключения MILF нимфоманки , но аз не виждам каква нимфоманка ще си на 45 когато вече от огъня в огнището има само пепел . По скоро има някакви екземпляри дето си мислят че са още на 30 или просто си падат по малки момченца :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Някой ползвал ли е секс стимулатори?

Мнение от Borymeckata » 15 Яну 2019, 10:53

Не знам на какво се базират заключенията ти, но... много бъркаш за жените на 45. Вярно, че има и такива, които са се отказали от "играта" - посветени изцяло на кариера, семейство, деца и други битовизми. Но си има и нормални, дето... направо ше ти разкажат играта. При това - без разни превземки и фалшива срамежливост, дето я играят по-младите.
Excellent! Steven is my name!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1027
Регистриран на: 21.01.2003
Кара: 535d LCI

Re: Някой ползвал ли е секс стимулатори?

Мнение от andy » 15 Яну 2019, 11:39

:yes: дори и по-големи

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook