Избор на кола до 15000 лв

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 1.01.2009
Местоположение: там, дето лисиците серът необезпокоявани
Пол: Мъж
Кара: се на дъщеря си

Re: Избор на кола до 15000 лв

Мнение от Мордехай » 13 Яну 2019, 11:41

Като знам, че едно време старото беемве го зех на две години и нещо на 95000 км и пак беше почти два пъти по-скъпо от същите котори в горубляне. Па на другото 525d на 500000 км още си му стояха пеперудките, дето всички ги махат. Косьо, за кви иновативни коли става на въпрос? Да не стане като във вица: Мъж в магазин за авточасти:
- Ще ми дадете ли едни чистачки за Дачията?
- Офертата Ви е добра, но не правим бартери...
Просвещение е изходът на човека от непълнолетието, което той сам си е причинил. Непълнолетие е невъзможността да се ползваш от разсъдъка си без ръководството на някой друг. Самопричинено е това непълнолетие, когато причината му не лежи в недостиг на разсъдък, а в липсата на решителност и смелост да се ползваш от него без ръководството на другиго. Sapare aude! Имай смелост да си служиш със собствения си разсъдък!

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Избор на кола до 15000 лв

Мнение от K_Ilkov » 13 Яну 2019, 11:57

То е ясно, ама нали си лаламе тука. Тия дето за едни и същи пари биха взели е70 вместо е53 са същите дето после ще разправят, че са кенефи. Ще им гледаме сеира на всички иновативни автомобили тепърва :ok:

Имах колежка х3 е83 имала ама го продала - много се разваляли. Пък аз нямам такъв опит, да са толкова кекави. После се разбра, че брат и имал сервиз, много ги разбирал. Та тая х3ка била от две направена една горяла и неква друга ... :ok:

Особености на националния автопарк :mhihi:
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 474
Регистриран на: 24.03.2010
Местоположение: София/Карнобат
Пол: Мъж
Кара: BMW E39/ Е60
Мечтае да кара: X6 цвят бордо

Re: Избор на кола до 15000 лв

Мнение от Николай Диянов » 13 Яну 2019, 12:14

За 20 000лв. категорично може да се вземе нещо доста по- ново, а не нещо, което е представено за пръв път през 1999г. ( и сигурно като проект е зародено в средата на 90-те). На "прима виста" се сещам за Волво XC60 и XC90, Хюндай Санта Фе, VW и т.н. Лично аз никога не бих обмислил варианта да заделя 20 000 лв. за всекидневен автомобил, който към момента на придобиването ще е над 15 годишен. Без значение как е поддържан, с времето се амортизира всеки един компонент. Предвид обстоятелството, че се предполага и че този автомобил се купува, за да бъде ползван поне няколко години, то в края на експлоатацията ще бъде сигурно 20 годишен. Някак си не ми се струва оправдано. Разбира се, добър вариант е е70, само този модел излиза значително извън рамките на зададения от колегата бюджет.
Изображение

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Избор на кола до 15000 лв

Мнение от K_Ilkov » 13 Яну 2019, 12:25

За 20бона могат да се вземат много неща.
Може и да се вземе и нов автомобил едва ли не.
Всичко е въпрос на вкус.
Колко по-здрав, добре замислен и иновативен :ok: е един Хюндай или Волво не ми се ще да дискутираме, най-малкото защото е нормално да има пристрастия тук. Не казвам, че са лоши автомобили. Просто не са х5.

Ако за някого няма разлика м/у х5 и сув на Хюндай или Волво може би наистина е по-добре да не си взима БМВ.
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Избор на кола до 15000 лв

Мнение от Bogat-Beden » 13 Яну 2019, 12:32

Николай Диянов написа:За 20 000лв. категорично може да се вземе нещо доста по- ново, а не нещо, което е представено за пръв път през 1999г. ( и сигурно като проект е зародено в средата на 90-те). На "прима виста" се сещам за Волво XC60 и XC90, Хюндай Санта Фе, VW и т.н. Лично аз никога не бих обмислил варианта да заделя 20 000 лв. за всекидневен автомобил, който към момента на придобиването ще е над 15 годишен. Без значение как е поддържан, с времето се амортизира всеки един компонент. Предвид обстоятелството, че се предполага и че този автомобил се купува, за да бъде ползван поне няколко години, то в края на експлоатацията ще бъде сигурно 20 годишен. Някак си не ми се струва оправдано. Разбира се, добър вариант е е70, само този модел излиза значително извън рамките на зададения от колегата бюджет.

:yes: :yes:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 1.01.2009
Местоположение: там, дето лисиците серът необезпокоявани
Пол: Мъж
Кара: се на дъщеря си

Re: Избор на кола до 15000 лв

Мнение от Мордехай » 13 Яну 2019, 13:03

Мен пък някакси много ме привличат неиновативните коли.
https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta ... tOption.so
Просвещение е изходът на човека от непълнолетието, което той сам си е причинил. Непълнолетие е невъзможността да се ползваш от разсъдъка си без ръководството на някой друг. Самопричинено е това непълнолетие, когато причината му не лежи в недостиг на разсъдък, а в липсата на решителност и смелост да се ползваш от него без ръководството на другиго. Sapare aude! Имай смелост да си служиш със собствения си разсъдък!

User
Аватар
Мнения: 4609
Регистриран на: 17.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330XD
Детайли за колата: the silent power

Re: Избор на кола до 15000 лв

Мнение от b00st » 13 Яну 2019, 13:08

Вярно е това, кола на 130-150к от немско с пълна сервизна история и все няма нищо общо с тукашните. Моята това ме учуди като я взех, беше със сменени оригинални дискове и накладки, панорамата освен, че работи, ами и беше изчистена и смазана. А отзад под кората на багажника може да намериш абсолютно всеки един инструмент даже оригиналната жилетка и триъгълник, ключовете за сваляемия теглич, комплект бушони оригинални, ключета, крикове, металните трупчета, джантата с чисто нова гума, абе всичко. Колко от тукашните са така?
Същата такава фейсова, 3.0d 218 к.с. я гледах на дилърски търг в Германия, всички копчета, спорт пакет, като моята с черно кожено рекаро + въздушно окачване. На 100к км колата беше като излезнала от шоурума преди малко. За интересусащите се търга приключи на 9300 евра. А на тоя търг са само търговци и вероятно отива за препродажба. Да парите не са малко, но там си знаят стоката и колко струва.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BigBlockV8 и чат-пат SmallBlockV8
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: ;)
Big: Hemi 370 cu. in.
Small: S62B50 с жокери

Re: Избор на кола до 15000 лв

Мнение от Nickelback » 13 Яну 2019, 13:22

K_Ilkov написа:...
Особености на националния автопарк :mhihi:


Илков, бих казал преди всичко, особености на националния зоопарк :ok:
Аз кат' знам каква "иновативна" кола от Горубляне (сoри, ама много ме изкефи думата :mhihi:) можеше да вземем за тЕя пари на SRT-то в Германия, щЕхме да "почваме да летим" с нея след оная Тесла в космоса, ама нали сме си прости парчета с братока и така, сега дРъгел ше се кара... :ok: :mhihi:

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 346
Регистриран на: 22.09.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: с DPF
Мечтае да кара: на ток
Детайли за колата: стоковица

Re: Избор на кола до 15000 лв

Мнение от dynalias » 13 Яну 2019, 13:49

Николай Диянов написа:За 20 000лв. категорично може да се вземе нещо доста по- ново, а не нещо, което е представено за пръв път през 1999г. ( и сигурно като проект е зародено в средата на 90-те). На "прима виста" се сещам за Волво XC60 и XC90, Хюндай Санта Фе, VW и т.н. Лично аз никога не бих обмислил варианта да заделя 20 000 лв. за всекидневен автомобил, който към момента на придобиването ще е над 15 годишен. Без значение как е поддържан, с времето се амортизира всеки един компонент. Предвид обстоятелството, че се предполага и че този автомобил се купува, за да бъде ползван поне няколко години, то в края на експлоатацията ще бъде сигурно 20 годишен. Някак си не ми се струва оправдано. Разбира се, добър вариант е е70, само този модел излиза значително извън рамките на зададения от колегата бюджет.


Същото имах в предвид и аз.. Фен съм на марката ама на тия цени и аз бих помислил за нещо друго и найстина ако ми се даваха над 20 бона за ежедневна кола бих взел е70 вместо старата текезесарка. Сигурен съм, че няма да ремонтирам по-малко от колкото някой с е53, но поне ще карам малко по-иновативен автомобил.

Относно иновацията: защо не си купите телефон с копчета, че бяха 10 пъти по здрави и хубави от новите? Държаха им батерийте по 1 седмица, като го изтървеш не става на кайма и като бонус с някой от тях можеш да счупиш носа на някого. И ето я иновацията в новите има вече вайбъри, интернети и си е джобен компютър. Естествено с това си носи и новите минуси. Сега ако кажете, че в е70 няма иновация пред е53 сте като моя старец неискащ да мине на нов телефон и си кара с копчетата.
history:
E36 328i coupe 1995г. 193hp 25.11.2013-19.04.2019г.sell
E90 320d sedan 2009г. 177hp 10.06.2019г.-now

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Избор на кола до 15000 лв

Мнение от Top Gun Maverick » 13 Яну 2019, 14:29

Защо повече хора не мислеха като теб и да си купуват други коли, ами се наводни с БМВ-та...така щяхме да караме почти екзотични коли. Ще ти кажа къде бъркаш и къде бъркат много други - БМВ и Мерцедес не са коли, които са евтини. Нито като нови, нито като стари. Това, че пазара тука е...ТАКЪВ, не променя реалния такъв в Германия. Едно истинско БМВ струва пари и по него ще се дават пари, затова има и други марки. Което ме навежда на мисълта, че ей сега в Старозагорски мол виждам джипче Пежо 3008 и си викам, че не е лошо и се Асилих да вися цената на тия иновативни фарове, стопове, брони и пластики вътре. Гледам и викам бре, то само 22 хил. базовото и о боже мой, то било евро, обаче следващото О БОЖЕ мой, цената на екземплята изложен там с някакви екстри...69 500 лева. :shock: Сега разбирам защо БМВ искат такива пари на новите пластмаси. Това дори не е най-големия джип на Пежо, онзи с екстри сигурно ще минава 100. Рязко ми стана непривлекателен, жената като го гледаше и каза, че според нея струва от 20 до 30.
П.п: Имам телефон, който пада и става на парчета, над 100 пъти е падал, но не съм умрял, нямам фейс, вайбър, уотсап и пак съм жив. :mhihi:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 222
Регистриран на: 29.10.2011
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Е90 330d Mpack
Мечтае да кара: ///M
Детайли за колата: E90 330dA 12.2007 Titan Silber / M SPORT package / Style 193 / Navigation / Recaro / Shadow Line / Xenon / Light package
VD86338

E91 330dA 12.2006 Black sapphire metallic / Navigation / Recaro / PDC / Light package
SOLD

328iА sedan Technoviolett 12.1996 Mpack,LSD 3.15
AU60415
SOLD

318is coupe 10.1998 SOLD

E39 530d 1999 Mpack SOLD

Re: Избор на кола до 15000 лв

Мнение от Powerslide » 13 Яну 2019, 14:56

По въпроса с Е53 да напиша моите две стотинки по темата
Преди 3 години тук във Варна вървяха по 15 бона и се продаваха , изведнъж им се срина цената , виждам и по 10 бона ги дават вече , само за фейсови говоря със ЗФ автомата.
Продавах такъв пуснат на обява 2017та ноември в продължение на около 6 месеца -
2005та 218 кс ,внос Италия , СИН на цвят (проблем за масовите тарикати) , с бежово рекаро БЕЗ подгрев , нави , табло и таван в черно , ксенон, парктроници , джанта 17ка със ЗИМНА гума (проблем понеже тарикатите искат 19ка с най-големия галош). Колата беше на 330 хиляди , отвън имаше 3 детайла боя , вътре двата борда на седалките боя и волана боя ! Чисто нови свещи и бяха сложени с релето за подгрев , чисто нов акумулатор , ходовата без забележка.
Първата цена беше 15 500 лв - НИКОЙ естествено
После падна на 15 000, 14 500 , 14 000, 13 500
Проблема беше следния , гледат го само диви селяни които са събрали 12 000 лв и искат да е черен , спорт пакет , 19ка джанта , рекаро с подгрев , панорама , теглич.
Масово хората не гледат СЪСТОЯНИЕТО , а екстрите и ЦЕНАТА ! Еди си къде имало на 12 бона със всички есктри , да бе те ги има по 12 , ама са пълни мърши.
Мой колега докара черен със прагове , рекаро черно с подгрев , състояние никакво , автомата е тотал , свещи няма , рекарото мръднало отвсякъде ... да ама като го видят черен със голяма джанта и прагове и КРАЙ това е колата най- добрата.
Мисълта ми е , не подминавайте тези с малките джанти и не любимия цвят , там може да ви е късмета и състоянието което отговаря на вашите нужди.

Вчера или днес е пусната нова обява на Е53 , във Варна е , от автокъща , сива е отвън , вътре с черно рекаро с нави , 19ка джанта , няма подгреви и панорами , НО има състояние. Гледал съм я наистина е много много хубава !!!!! Задния капак е боядисван , километри 300 хиляди мисля че бяха , вътре само боя на борда на шофьора и боя на волана. Внос Италия , няма ръжди гнилоч.
Трябва да се види , който е разбирач ще я оцени.
НЕ е моята , не правя реклами , просто казвам къде има ХУБАВО Е53 , на сносна цена.


Пускам няколко снимки на въпросната моята ... продадох я юни месец за 13 300.

Изображение

Изображение

Изображение
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 346
Регистриран на: 22.09.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: с DPF
Мечтае да кара: на ток
Детайли за колата: стоковица

Re: Избор на кола до 15000 лв

Мнение от dynalias » 13 Яну 2019, 15:23

Top Gun Maverick написа:П.п: Имам телефон, който пада и става на парчета, над 100 пъти е падал, но не съм умрял, нямам фейс, вайбър, уотсап и пак съм жив. :mhihi:


Аз лично съм се засилил към е53 главно заради двигателите. Ако Гранд Витара III имаха 3.0д в тяхното купе нямаше да си помисля за е53. Просто са им слаби моторите иначе моите потребности ги задоволява. Мисля варианта да си карам е36-цата и да си взема една Витара вместо да дам 20 бона за е53. Ама това е друга тема. Кара ми се универсална кола а не да карам 2-3 коли и да се чудя как да ги наредя пред нас.

П-С: Може и без телефон и кола да си и пак ще си жив не твърдя обратното. На времето като нямаше мобилни телефони не сме умрели. Може да движиш всяка година с нова барака за 1000 лева и пак ще си свършиш работа без да дадеш 20 бона. Въпросът е да поддържаш стандарта на живот такъв за себе си, че да си задоволяваш потребностите и нуждите както и с покупките да си улесняваш максимално живота. Да колекционираме и реставрираме дърти антики за 20 бона няма никакъв смисъл, не сме толкова богати.
Аз лично търся някаква златна среда.

Powerslide написа:

съгласен съм с теб за някой неща, но примерно на мен това бежавото хич не ми харесва, също се и цапа много. Спестено от едни стелки, и е53 на 17 джанта изглежда адски нелепо и от там спестено та макар и нови да са. Накрая 15 бона за упощена от към екстри. Явно и аз съм някакъв див селянин искам за 15 бона да е със задължителните степенки,подгрев и черни седалки на 19-ки джанти. Нищо лично! От тук нататък започвам аз да гледам състоянието все пак за мен 15 бона не са ми джобни и си държа да има екстрите поне тези които имам в е36-цата. При положение че от 20годишно е36 искам да мина на 15годишно е53 което да карам следващите 5 години.

Не знам защо хората възприемат БМВ като топ гъзария и ,че трябва да е х5 по скъпо защото било е53. На запад БМВ и Мерцедес ги използват много и за таксита. :dunno:

ПС: С никой не се заяждам, просто сравнявам мнения и ми е интересно аз ли бъркам.
history:
E36 328i coupe 1995г. 193hp 25.11.2013-19.04.2019г.sell
E90 320d sedan 2009г. 177hp 10.06.2019г.-now

User
Аватар
Мнения: 4609
Регистриран на: 17.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330XD
Детайли за колата: the silent power

Re: Избор на кола до 15000 лв

Мнение от b00st » 13 Яну 2019, 16:02

Имайте предвид че км са от голямо значение в Германия и белите държави. Няма как една кола над 250к км да е на същата цена като такава на 170к, същата да е в същото състояние. Тука са въртени масово и никой не гледа тия неща, а реално си е голям фактор.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Избор на кола до 15000 лв

Мнение от Top Gun Maverick » 13 Яну 2019, 17:17

Така е и много хора го осъзнават по трудния начин. Неслучайно Немското мобиле винаги си е вървяло като търсиш кола да има километри през 10 000 до 100 000, после 125, 150 и нагоре вече става друго, нашите бая късно го въведоха това.

Powerslide написа:СИН на цвят (проблем за масовите тарикати)

Синьото за мен пък е топ в Е53, както и в доста модели на БМВ де. Самият цвят през годините се пуска в доста различни нюанси, но винаги има синьо и то хубаво синьо в смея да кажа почти всеки един модел на марката. Редовно ме изпреварва едно 3.0и със същто синьо, еми кефи си ме много, черните рядко ги забелязвам като имаш предвид, че виждам почти всяко БМВ. Комбинацията синьо със светла кожа на мен лично ми е топ. Джанти винаги може да си вземеш, кила, кила ги продават, обаче състоянието на колата не се оправя лесно, ще оправиш едно, две, три, обаче щом те са тръгнали идват и другите неща.

Колега dynalias , никой не те е спрял да търсиш бялата лястовица, ама много трудно ще я намериш. И това, че ТИ не виждаш смисъл да колекционираш и реставрираш коли, други обаче виждат(аз също не виждам защото се иска освен мерака и парите едни такива нещакато време и то много време, а това определено не е за мен към днешна дата защото го нямам)а тука дори не говорим за реставриране. Иначе си прав, всичко трябва да е според бюджета защото иначе става мъка, но пък и кефа си е част от живота, някои виждат кефа в колите не за гъзария, ами поради много други истински важни за тях неща.
Иначе за колите грешиш, че ги карат едва ли не бедните, говорим БМВ и Мерцедес извън 1-ца и А класа, но и за тях Немеца би се замислил. Бъркаш нещата още от това, че щом ги карат таксиджиите и значи са достаъпни. Компанията Мецедес имат договори с държавата Германия и когато таксиджията си купи нов такъв от завода имат облекчения. Отделно трябва да се качиш някой път на такси в някой голям Немски град и да видиш какви суми вземат. :mhihi: Ако мислиш, че те в Германия спадат към бедните, объркал си се. И Швабата със средна заплата не, че не може да си позволи БМВ и Мерцедес(изключвам запалените на тема коли и каране)за него просто е излишно да даде двойно, тройно, четворно пари за кола, която ще му върши същата работа, но ще е в лъскава опакова и ще има повече лукс. Швабата обаче обича да си прави сметката, не робува на това, че ще го мислят за беден и си купува нещо друго. И у нас между другото забелязвам, че вече го има у известен кръг хора това нещо. И аз никъде не казах, че БМВ и Мерцедес е за богатите хора защото първо понятието богат е много разтегливо. Написах ти, че БМВ и Мерцедес не са евтини коли нито като нови, нито като стари, просто сме свикнали тук да има бол бангии, които за да станат пак истински БМВ или Мерцедес трябва да дадеш пари понякога повече, отколкото струва самата кола когато вече е по-стара. На много хора просто не им харесва тая истина и търсят друга, която по-лесно да се рационализира от мозъка им. Плюс това има още нещо, че Българина много, ама много мрази да се чувства прекаран, че е дал дори един лев отгоре за нещо ако е можело да не го даде. Това пък води до други грешки и в стремежа да минеш тънко се нахакваш защото си си решил, че щом си видял веднъж Х5 за 10 000 лв. значи двойна цена е крайно неоправдана. Но тоа е както при хазарта, парите и стремежа към тях влияят на мозъка.
Вземи например така любимото на народа вече(защото отдавна е достъпен модел)колко лафове излезнаха за него и колко базици. По принцип си свикнал да гледаш пълни кочини от тия коли по пътищата и ги има по 7000 лева. Изведнъж обаче виждаш някое, което е супер запазено и изглежда уникално добре без да изпадам в подробности. Е, мислиш ли, че това второто може да го барнеш дори за 10 000 лв?
И на мен ми се е искало като идада търся кола и да има евтини, ама няма. Едно на 1000 е да уцелиш някой, който просто иска да купи друго и е склонен да даде евтино. Ето един колега написа, че е гледал 14-15 Е53-ки, само времето да гледам толкова котури би ме убило и отказало.
Преди 2 години бях тръгнал да търся Е46 по мобилето, не да ходя на живо, не съм от този тип екскурзианти, да не казвам голяма дума, но БМВ досега на обява като съм видял и съм отишъл да го вземам съм го вземал. Та горе-долу ги преценям. Та търсех Е46 купе 330 дизел или бензин, без значение кое от двете ще е, исках задължително да е ръчка и да е в много добро състояние. Еми просто не излезе кола. Всичко на всичко се продаваха 2-3, които ставаха, но цената им далеч над 10 000 и не ми се даваха. Ама за мен си заслужаваха парите, надявах се на хубаво и евтино, просто нямаше. Има такива примери с много модели от марката, хубавите обикновено се ценят от собственика и той знае какви пари е вложил и най-вече, че ти няма как да намериш такова на по-ниска цена, тогава просто избираш дали да дадеш или не.
И за Е90 и Е92 на един мой познат мога да ти казам колко години ги продаваше, остана само 1, но без пари не иска да го дава, кара си ги и това е.
Х5 Е53 в добро състояние си е кошмарно трудно да намериш по принцип, а на цена е почти невъзможно.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 346
Регистриран на: 22.09.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: с DPF
Мечтае да кара: на ток
Детайли за колата: стоковица

Re: Избор на кола до 15000 лв

Мнение от dynalias » 13 Яну 2019, 19:50

Не знам ама ние купихме 4.4 преди фейса с газов инжекцион 286 катъра, спорт пакет, степенки, навигаций, чудесий, сменени вериги, чисто нови 19-ски летни дот2018 кумхо и зимни 18-ски дот 2017 бриджстоун за 9500лв. Като за 6 месеца напред платено гражданска,каско и винетка. Ремонтите са - смяна на масла и нов акумулатор.
Сега търсим същата но 3.0д фейсова за мен. Не знам за какви 20+ бона ми говорите :dunno: Както казах докато има шарани ще има рибари. Аз бърза работа нямам и ще чакам да излезе нещо читаво. :)

ПС: както казва Филип от бричка:Има и хубави, ще си ги търсите и подбирате, няма да се хвърлята като въстаници на първата срещната.
history:
E36 328i coupe 1995г. 193hp 25.11.2013-19.04.2019г.sell
E90 320d sedan 2009г. 177hp 10.06.2019г.-now

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: ID A

Последни теми
Facebook