11 Нови Е34 намерени в склад в Благоевград?!?!

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 93
Регистриран на: 25.09.2015
Пол: Мъж

Re: 11 Нови Е34 намерени в склад в Благоевград?!?!

Мнение от maxoyn » 28 Дек 2018, 12:53

Само спекулирате за цените или наистина се продават някъде?

Sent from my HTC U Play using Tapatalk

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3724
Регистриран на: 27.01.2010
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: Tesla Y

Re: 11 Нови Е34 намерени в склад в Благоевград?!?!

Мнение от adovet » 28 Дек 2018, 12:54

И собственика се знае и цената им е ясна, могат да се регистрират без проблем, не знам само защо се пишат сумати врели некипели :D

User
Аватар
Мнения: 4609
Регистриран на: 17.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330XD
Детайли за колата: the silent power

Re: 11 Нови Е34 намерени в склад в Благоевград?!?!

Мнение от b00st » 28 Дек 2018, 12:57

Хаос написа:Били стари, били ръждясали, били за смяна гумените елементи.
На тея дето са били карани от Гюнтер, Гюнтерица, Гюнтерчо, Ахмед, Мехмед, Иванов, Ивайлов и вас викате тея неща нито са за смяна, даже с годините и километрите са станали още по-здрави? Аре стига смешки.
Бих си купил една от тях и бих си я възстановил. Доста по-евтино ще излезе и ще е на 0 километра, което е фетиш за всеки колекционер.

Ако се абстрахираш от факта че на таблото пише под 50 км, дали ще реставрираш некоя от тия или некоя карана 25г на 300 000км няма да има абсолютно никаква разлика и като резултат и като финанси дето ще дадеш. Нищо по-евтино няма да ти излезе. Това ти го казвам, щото съм виждал няколко от тия коли.
Иначе и според мен ще има интерес в Германия за такива.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: 11 Нови Е34 намерени в склад в Благоевград?!?!

Мнение от host » 28 Дек 2018, 13:02

Разликата е от небето до земята ако искаш да посетиш някой голям форум за автомобили с тая кола ;) и си от колекцинерите

Защото да дойдеш с кола която е с нисък километраж е сред най-най ценените неща (дори ферари превъртат км , скоро имаше доста по темата) + че всяка от тия коли и те класира директно в адски елитния original and unrestored condition където пълни реставрации и рестомодове не се допускат.

Евтиното и шосейното каране директно го пропускам като опция и идея.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 3.11.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: вана
Мечтае да кара: DACIA

Re: 11 Нови Е34 намерени в склад в Благоевград?!?!

Мнение от Knoxville_ » 28 Дек 2018, 13:04

Тия двигатели стават ли на газ? :lol:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 635
Регистриран на: 17.03.2012
Местоположение: Обеля на три полета
Пол: Мъж
Кара: E34 tds, W140 400SE
Мечтае да кара: ГАЗ-24 Волга V8 ЗМЗ-511
Детайли за колата: Капаци, калници, врати, брони, таван и торба с бурми и чукачки след смяна на накладки

Re: 11 Нови Е34 намерени в склад в Благоевград?!?!

Мнение от DLVasilev » 28 Дек 2018, 14:00

И на въглища стават :mhihi:
Изображение
ATR-42/72

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: 11 Нови Е34 намерени в склад в Благоевград?!?!

Мнение от K_Ilkov » 28 Дек 2018, 14:35

hell's angel написа:
K_Ilkov написа:Тая топ новина, не е новина.

:yes:


Е к'во от т'ва - У форумО всичко се повтаря през средно 2-3 години, та все си е новина. За тия Т-34ки, аз поне 5 пъти съм чел, досега :mhihi:

Тава имАх предвид и аз ... ама нищо де, тая тема може спокойно да е алтернативна спам тема под прикритие :mhihi:

b00st написа:
Хаос написа:Били стари, били ръждясали, били за смяна гумените елементи.
На тея дето са били карани от Гюнтер, Гюнтерица, Гюнтерчо, Ахмед, Мехмед, Иванов, Ивайлов и вас викате тея неща нито са за смяна, даже с годините и километрите са станали още по-здрави? Аре стига смешки.
Бих си купил една от тях и бих си я възстановил. Доста по-евтино ще излезе и ще е на 0 километра, което е фетиш за всеки колекционер.

Ако се абстрахираш от факта че на таблото пише под 50 км, дали ще реставрираш некоя от тия или некоя карана 25г на 300 000км няма да има абсолютно никаква разлика и като резултат и като финанси дето ще дадеш. Нищо по-евтино няма да ти излезе. Това ти го казвам, щото съм виждал няколко от тия коли.
Иначе и според мен ще има интерес в Германия за такива.

Много е интересно наистина, но според мен е ту партс.
Ако е за колекционерска има смисъл, не само заради километрите. Всичко ще е без амортизация, но ще трябва да се разглоби и сглоби.
Ако е за каране бих взел всяка със здраво купе и да се налива. Тука все ще си има правене така или иначе ... но ще се кара.
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1120
Регистриран на: 4.11.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E90 320d; BMW E30 318i cabrio

Re: 11 Нови Е34 намерени в склад в Благоевград?!?!

Мнение от UBAH5 » 28 Дек 2018, 15:03

Изображение
When people ask you what car you drive and you say a BMW and they get all excited until they see it...

User
Аватар
Мнения: 4609
Регистриран на: 17.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330XD
Детайли за колата: the silent power

Мнение от b00st » 28 Дек 2018, 15:57

UBAH5 написа:http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?f=4&t=227741&start=30
:yes:

Стига с тия клавиатурни герои, "купил от тия и регистрирал" със снимката от гугъл немската регистрация :mhihi:
Тия коли си бяха и още са най-вероятно запорирани щот дълга там е голям, една банка фалира заради тях едно време. Те и затова ще се продават на търг. Колите са чудесни, проблема им е че са прекарали прилично време навън и са се скапали, чак след години са преместени в тоя мухлясъл склад.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1120
Регистриран на: 4.11.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E90 320d; BMW E30 318i cabrio

Re:

Мнение от UBAH5 » 28 Дек 2018, 16:09

b00st написа:
UBAH5 написа:http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?f=4&t=227741&start=30
:yes:

Стига с тия клавиатурни герои, "купил от тия и регистрирал" със снимката от гугъл немската регистрация :mhihi:
Тия коли си бяха и още са най-вероятно запорирани щот дълга там е голям, една банка фалира заради тях едно време. Те и затова ще се продават на търг. Колите са чудесни, проблема им е че са прекарали прилично време навън и са се скапали, чак след години са преместени в тоя мухлясъл склад.

Кви герои, кви 5лв. Въпросният имаше обява на колата след известно време в секция продава (вече на километри и сменени брони).
viewtopic.php?f=7&t=394039&p=4078783&hilit=%D0%B534+%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%B4%D0%BE#p4078783
Изображение
When people ask you what car you drive and you say a BMW and they get all excited until they see it...

Старши спамър
Online
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: 11 Нови Е34 намерени в склад в Благоевград?!?!

Мнение от Top Gun Maverick » 28 Дек 2018, 16:18

Аз лично не казвам, че колата я няма, но снимката не ми се вижда ОК. Нито маркировката по пътя(рядко има толкова боя в България по асфалта) нито това топ спийд отгоре. А и как така само една се е продала, малко буди съмнение, уж всички запорирани, уж после всички ще се продават, а преди 10 години някоя си от тях се продала. И с тия скрити номера...все едно държавна тайна крие. Скоро един ми вика, че съм луд да пускам обява без да крия номерата, той все криел защото еди какво си. Викам вярно съм луд, чак и рама снимах в обявата. :mhihi:
Та явно е някаква мода да се крият номерата, дори си правиш труда от всяка снимка да ги заличиш. :conf:

П.п: Абе тия факти бг как се уредиха да излизат в началната страница на мобиле бг толкова време вече и все да бълват куп "новини"? Пълно е с фалшиви заглавия и чалгаджийски изцепки от всяка една сфера на живота. Някой от форума нека си направи новинарски сайт, след година може да пусне новината и ще е актуална пак. :mhihi:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2807
Регистриран на: 20.03.2009
Местоположение: New Village Customs
Кара: 332mxi

Re: 11 Нови Е34 намерени в склад в Благоевград?!?!

Мнение от ogata » 28 Дек 2018, 16:29

Радвам се, че поне не са е28ци, че наистина щеше да има за кво да се жалваме . Тез чуруци са опяти вече . Единственото дето си заслужава да се вземе от тях са 2.5 всмукателните колектори :mhihi: :mhihi: :mhihi:

И тва 525 голямааааааата работа. 200 коня шогун . Като почнете да му се кланяте, все едно не припада с 8 автовоза разлика от най-маслогорящото м54 и все едно алуминиевите м52та не държат също на 1 бар налягане :kuku: ;)
ИзображениеИзображение
http://www.injectorite.com http://www.klimacicite.com


Аватар
Мнения: 759
Регистриран на: 17.02.2009

Re: 11 Нови Е34 намерени в склад в Благоевград?!?!

Мнение от Хаос » 28 Дек 2018, 17:09

b00st написа:Ако се абстрахираш от факта че на таблото пише под 50 км, дали ще реставрираш некоя от тия или некоя карана 25г на 300 000км няма да има абсолютно никаква разлика и като резултат и като финанси дето ще дадеш.

Има резон в думите ти, но шасито на малко километри има повече колекционерски потенциал, дори и постна 20-ка да е.
Шаси не можеш да си купиш ново, абсолютно всичко останало - да.
АДМИНИТЕ ДА МЕ БАННАТ ПЕРМАНЕНТНО!!!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3724
Регистриран на: 27.01.2010
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: Tesla Y

Re: 11 Нови Е34 намерени в склад в Благоевград?!?!

Мнение от adovet » 28 Дек 2018, 17:16

Продължавате с глупостите обаче :mhihi: Колите се продават от човек с когото се познавам. Нямат проблем за регистрация и т.н. Последно като говорих с него ги продаваше на цена 15 000лв. Чисто нови са и не са пипани от как са сложени там. Най вероятно всичко гумено ще е за смяна.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 2.05.2008
Кара: 520i face

Re: 11 Нови Е34 намерени в склад в Благоевград?!?!

Мнение от bioz » 28 Дек 2018, 17:35

adovet написа:Продължавате с глупостите обаче :mhihi: Колите се продават от човек с когото се познавам. Нямат проблем за регистрация и т.н. Последно като говорих с него ги продаваше на цена 15 000лв. Чисто нови са и не са пипани от как са сложени там. Най вероятно всичко гумено ще е за смяна.
Къде ги продава

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: nivo

Последни теми
Facebook