Конзола за игра, каква марка и кой модел?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 594
Регистриран на: 14.10.2009
Пол: Мъж
Кара: BMW120

Re: Конзола за игра, каква марка и кой модел?

Мнение от BMW120 » 02 Яну 2019, 10:03

DiMIcha84 написа:Пичове, на 34г съм, късно ли ми е за ПС4 че нещо се зарибих. Въпроса е сериозен. :)



аз съм на 34 и сега я купих
действай :D
ЛУД УМОРА НЕМА

Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 481
Регистриран на: 29.09.2010
Пол: Мъж
Кара: му се на вода

Re: Конзола за игра, каква марка и кой модел?

Мнение от frizzante » 16 Яну 2019, 9:00

Да попитам нещо, защото не ми е ясно. Виждам, че доста от ПС4 конзолите втора ръка се продават с игри които са на харда на конзолата. Нямаш реално диск с играта. Предполагам, че това е вързано с някакъв акаунт. Значи ли, че ако си взема такава конзола и съответно си създам мой си акаунт игрите които са вътре ще се затрият? Или пък ако стария собственик реши по всяко едно време може да си заключи акаунта и пак да нямаш игри? Не ми е ясно и затова питам. За какво да се внимава при такъв тип с инсталирани игри на харда?
Никой да не се качва на автобуса преди да е дошъл!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 700
Регистриран на: 19.10.2008
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: 330Ci
Мечтае да кара: M3
Детайли за колата: Mtech, Manual, Black Sapphire

Re: Конзола за игра, каква марка и кой модел?

Мнение от DoesNot » 16 Яну 2019, 14:16

frizzante написа:Да попитам нещо, защото не ми е ясно. Виждам, че доста от ПС4 конзолите втора ръка се продават с игри които са на харда на конзолата. Нямаш реално диск с играта. Предполагам, че това е вързано с някакъв акаунт. Значи ли, че ако си взема такава конзола и съответно си създам мой си акаунт игрите които са вътре ще се затрият? Или пък ако стария собственик реши по всяко едно време може да си заключи акаунта и пак да нямаш игри? Не ми е ясно и затова питам. За какво да се внимава при такъв тип с инсталирани игри на харда?

Дигиталните които са купени от PS store са обвързани с акаунт и се играят само с него. Могат да се правят няколко акаунта на 1 конзола. Другия вариант е конзолата да е хакната (до 5.05 софтуер) тогава няма опасност да изгубиш качените игри, но неможеш да играеш multiplayer.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 481
Регистриран на: 29.09.2010
Пол: Мъж
Кара: му се на вода

Re: Конзола за игра, каква марка и кой модел?

Мнение от frizzante » 16 Яну 2019, 14:40

Значи тея конзоли с качени игри които са от пс стора са мижи да те лажем. Акаунта като не е твой по всяко време продалия ти конзолата може да ти бие шута на акаунта. Благодаря за разяснението. Ще търся без хак и с някви игри на дискове евентуално. Много ми харесва МК Х. То и главно за това се търси. Иначе си имам ПС3.
Никой да не се качва на автобуса преди да е дошъл!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 282
Регистриран на: 1.07.2015
Местоположение: PB
Пол: Мъж
Кара: Carless
Мечтае да кара: Всичкото ///M

Re: Конзола за игра, каква марка и кой модел?

Мнение от PolandBall » 17 Яну 2019, 0:04

Правиш си твой акаунт и си го ползваш. Размяната или отдаването на акаунти може да ти донесе банан за конзолата. :mhihi:
Khrevsu tvahyu gradu tore! Khrevsu kvatro midvhu piedhvro! Khrevsu Kristo midhvu? vhradro! Medvro vhtrienn utrah vreghgrho.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 481
Регистриран на: 29.09.2010
Пол: Мъж
Кара: му се на вода

Re: Конзола за игра, каква марка и кой модел?

Мнение от frizzante » 17 Яну 2019, 0:30

PolandBall написа:Правиш си твой акаунт и си го ползваш. Размяната или отдаването на акаунти може да ти донесе банан за конзолата. :mhihi:
Именно. Вземаш, инициализираш и сначало. Да ти е мирна главата. Дайте някакви жокери ако знаете къде освен олх може да се купуват/разменят игри, аксесоари и тнт втора ръка? ПС3 ми е с хак, но 4-ката мисля да не я пипам. Гледам, че не са страшни нещата. Онлайн екстрите също не са за губене.
Никой да не се качва на автобуса преди да е дошъл!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 282
Регистриран на: 1.07.2015
Местоположение: PB
Пол: Мъж
Кара: Carless
Мечтае да кара: Всичкото ///M

Re: Конзола за игра, каква марка и кой модел?

Мнение от PolandBall » 17 Яну 2019, 2:26

В групата долу има долу изпадат добри оферти. Също така, може да си направиш един US акаунт, че там понякога имат едни флаш сейлс дето няма аналог. :mhihi:

https://www.facebook.com/groups/market.psn.bg/

П.П. За да можеш да пазаруваш от US стора, трябва да купувап при-пейд карти от амазон например или от G2A. Активираш във въпросния стор и пазаруваш. Също ако имаш приятели в UK, в Tesco игрите много често са доооста по-евтини от колкото тука и ако имат възможност да ти ги пращат си е оферта. :lalala:
Khrevsu tvahyu gradu tore! Khrevsu kvatro midvhu piedhvro! Khrevsu Kristo midhvu? vhradro! Medvro vhtrienn utrah vreghgrho.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 474
Регистриран на: 24.03.2010
Местоположение: София/Карнобат
Пол: Мъж
Кара: BMW E39/ Е60
Мечтае да кара: X6 цвят бордо

Re: Конзола за игра, каква марка и кой модел?

Мнение от Николай Диянов » 19 Яну 2019, 16:48

Конзола втора употреба не бих закупил- особено ПС4. Масово са софтуерно "магарени" и като купуваш въобще не знаеш на какво ще попаднеш. Отделно от това, както колеги отбелязаха и по- горе в темата, при новото поколение конзоли, мултиплейърът е огромна част от забавлението- давам пример с Фифа, Мортал Комбат, Гран Турисмо и т.н. По отношение на конзолата препоръчвам ПС4- имаш немалко ексклузивни игри и за мен лично джойстикът е по- добър от този на "Бокса".
Изображение

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook