Сервиз или магазин за американски автомобили?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 51
Регистриран на: 10.04.2014

Сервиз или магазин за американски автомобили?

Мнение от Bokrael » 07 Дек 2018, 20:05

Здравейте, разполагам с много оригинални и редки части за Crysler/Jeep, който искам да продам на някой търговец или сервиз, който работи с тези марки, но не се сещам за нищо. Ако имате някакви кординати на такива хора бих бил благодарен да ги споделите с мен. :bchug:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 1.01.2009
Местоположение: там, дето лисиците серът необезпокоявани
Пол: Мъж
Кара: се на дъщеря си

Re: Сервиз или магазин за американски автомобили?

Мнение от Мордехай » 07 Дек 2018, 20:29

Едва ли ще намериш някой, който да ги купи с цел инвестиция за бъдещи продажби с печалба. Повечето нямат пари, а другите нямат желание.
Мога да те посъветвам единствено да пуснеш тема във форума на собствениците на американски автомобили, но имай предвид, че повечето четящи са ентусиасти без финансови възможности и се борят да сътворят нещо от любов към машините.
Просвещение е изходът на човека от непълнолетието, което той сам си е причинил. Непълнолетие е невъзможността да се ползваш от разсъдъка си без ръководството на някой друг. Самопричинено е това непълнолетие, когато причината му не лежи в недостиг на разсъдък, а в липсата на решителност и смелост да се ползваш от него без ръководството на другиго. Sapare aude! Имай смелост да си служиш със собствения си разсъдък!

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Сервиз или магазин за американски автомобили?

Мнение от alx » 07 Дек 2018, 20:40

Bokrael написа:Здравейте, разполагам с много оригинални и редки части за Crysler/Jeep, който искам да продам на някой търговец или сервиз, който работи с тези марки, но не се сещам за нищо. Ако имате някакви кординати на такива хора бих бил благодарен да ги споделите с мен. :bchug:


и като ги пускаш обявите не ги пускай за crysler щото... никой няма да ги намери ;)
алекс
трабант 601с
разни други возила

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1311
Регистриран на: 9.07.2010
Местоположение: София
Кара: на 0.6

Re: Сервиз или магазин за американски автомобили?

Мнение от In_Memoriam » 07 Дек 2018, 23:42

Екстра, ти си човекът, който ми трябва. Оригинални спорт пакет 20-ки SRT джанти за Гранд Чероки wk да ти се намират :)
Изображение


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Сервиз или магазин за американски автомобили?

Мнение от Bogat-Beden » 08 Дек 2018, 0:18

Тези пробвал ли си ги?
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1755
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Сервиз или магазин за американски автомобили?

Мнение от BMW_POWER » 08 Дек 2018, 3:53

In_Memoriam написа:Екстра, ти си човекът, който ми трябва. Оригинални спорт пакет 20-ки SRT джанти за Гранд Чероки wk да ти се намират :)


За твоята играчка има каквото искаш :ok: Нямам идея колко ще излезе транспорта. При интерес, давай на ЛС

Джип ми е една от опциите за бъдеща смяна на колата. Зависи, дали ще спазарим добра цена.

Е46 Fanatic
Аватар
Мнения: 426
Регистриран на: 1.06.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е46 330d; GLK 320

Re: Сервиз или магазин за американски автомобили?

Мнение от Hito » 08 Дек 2018, 5:32

Bokrael написа:Здравейте, разполагам с много оригинални и редки части за Crysler/Jeep, който искам да продам на някой търговец или сервиз, който работи с тези марки, но не се сещам за нищо. Ако имате някакви кординати на такива хора бих бил благодарен да ги споделите с мен. :bchug:

Колега пусни ми едно ЛС какво имаш ;)
Принципно си имам почти всичко за джипката, но знае ли човек какво ще изкочи :lol:
Великите умове обсъждат идеи.
Средните умове обсъждат събития.
Дребните умове обсъждат хората.
Убий глупака с мълчание ;)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2379
Регистриран на: 24.07.2006
Местоположение: 02..., +3592...
Пол: Мъж
Кара: myCar 5.3. and iCar 3.9.
Мечтае да кара: още по-бавно
Детайли за колата: ...
01" 525d m57
04" X5 m57
06" Liberty 2,8 CRD

Re: Сервиз или магазин за американски автомобили?

Мнение от Владо » 08 Дек 2018, 7:46

Е то и аз да питам ако има нещо за KJ... :driving:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1311
Регистриран на: 9.07.2010
Местоположение: София
Кара: на 0.6

Re: Сервиз или магазин за американски автомобили?

Мнение от In_Memoriam » 08 Дек 2018, 11:00

BMW_POWER написа:
In_Memoriam написа:Екстра, ти си човекът, който ми трябва. Оригинални спорт пакет 20-ки SRT джанти за Гранд Чероки wk да ти се намират :)


За твоята играчка има каквото искаш :ok: Нямам идея колко ще излезе транспорта. При интерес, давай на ЛС

Джип ми е една от опциите за бъдеща смяна на колата. Зависи, дали ще спазарим добра цена.

Транспортът ще е колкото самите джанти горе долу, затовa и не си правя труда да отварям обяви извън Европа :mhihi:
Изображение

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook