Коледни подаръци

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 658
Регистриран на: 24.02.2015
Местоположение: Brussels/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: E60 530dA & VW Golf Mk6
Мечтае да кара: F82 ///M4

Re: Коледни подаръци

Мнение от Exclusive89 » 11 Дек 2018, 21:52

TNT написа:
acho.rs написа::OT: джарвисе, съветите ти са безценни - скоро не съм се смял така :mhihi:

Аз подозирам от няколко дни, че пикъпъра има нова регистрация :mhihi:

Не е пикъпъра аз щях да разбера още след първият му пост :lol:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Коледни подаръци

Мнение от TNT » 11 Дек 2018, 22:18

А бе щом чак са му писали, значи не си го мисля само аз :mhihi:

Я да се върнем в темата. Жените подаряват ли ви джанти/М-волани/препаратчета и аксесоарчета за колите ? Или са само тъпи женски подаръци, от които нямате истинска нужда :ok: На мен все ми минава с номера "аз искам нещо на теб да подаря, а не на колата" :no: Миналия месец даже линкове пращах за препаратчета на Chemical Guys :mhihi: Вече поне след няколко години започнах да я научавам, че не държа да е изненада и даже повече се радвам, ако сам си го избера :ok: Сега обаче подозирам, че ще съм разочарован, защото не е за колата :cry: Лошото е, че с "изненадите" хич не смерва. Един път не съм казал "еее точно такова исках". И май никога не съм имал приятелка, която да е успявала. Защо не ни подаряват пастиране, полиране на джанти или комплект пружини :ok: Пък може и чип :mhihi:
Изображение


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Коледни подаръци

Мнение от Bogat-Beden » 12 Дек 2018, 0:27

ВърнА ме в младостта..
Имах приятелка, която ме пита директно какво искам за рождения ден.
Казах й - чорапи(най-омразният подарък за децата, след книгите :lol: )
Тя се ядоса, вика дай нещо сериозно//
а аз - искам от скъпите, не от 2-3 лева чифта, говорим за суми от 15лв и нагоре, нещо с 3 черти или запетая, хайлайф отличителни знаци един вид :lol:
Просто от.еба и не ми купи нищо, прие го като обида :lol: :help: :dunno:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 374
Регистриран на: 26.01.2008
Местоположение: СA
Пол: Мъж

Мнение от Superexstatic » 12 Дек 2018, 0:50

На мен мацката, с която бях покрай рд-то ми подари летене с балон :ok: Принципно, супер подарък, ама аз от трети етаж височина нагоре съм пълен гипс и нямаше никакъв шанс да отида. :mhihi: Казах й, че имам един прЕАтел, дето това му е едва ли не мечта от малък и ще се жертвам да му направя кефа. Едвам го навих, но се възползва след време човека, ама и по това време вече с нея си бяхме станали на zdr kp bep4e по празниците. Като цяло не обичам да ми се подарява. Чувствам се тъпо, а и рядко ме целят. Виж, да подарявам ми носи кеф, особено като съм се занимавал да го мисля и виждам, че подаръка е в десетката
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Коледни подаръци

Мнение от Borymeckata » 12 Дек 2018, 8:24

Jarvis написа:Писаха ми на лични по тоя въпрос, нещо се бъркате...
От Аудитата идвам, по лошо стечение на обстоятелствата седнах в БМВ и викам чакай да проверим как е в тоя онлайн отбор...

Няма да се плашиш, въпреки че тук "вагаджия" минава за брутална обида... :mhihi: :mhihi:
Форумът е готин, пичовете са веселяци, купонът тече нон-стоп... Може след време и колата да ти хареса, аз също случайно се качих на БМВ и вече 7 години го карам. Ти с каква кочина се затисна?
Excellent! Steven is my name!

Потребител
Аватар
Мнения: 41
Регистриран на: 19.11.2018

Re: Коледни подаръци

Мнение от Jarvis » 12 Дек 2018, 9:10

Фейсово 320д 09та.
Изпадна ми от приятел в Италия на 140к със скъсани вериги на смешни пари, уж за продажба, тя пък се продаде личната ми и седнах да подкарам това мъниче докато си намеря следваща на малко км. След рендж спорт с динамика на прасе и разход 13-15 магистрално тоя мъник ми се услади - мапнат на 220кс и разход 6. Та така, уж търсих фейсово кю7 ама май вече 4-5 месеца карам 320д ''временно'' :lol:
Странно нещо е живота...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 3.11.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: вана
Мечтае да кара: DACIA

Re: Коледни подаръци

Мнение от Knoxville_ » 12 Дек 2018, 9:43

TNT написа:А бе щом чак са му писали, значи не си го мисля само аз :mhihi:

Я да се върнем в темата. Жените подаряват ли ви джанти/М-волани/препаратчета и аксесоарчета за колите ? Или са само тъпи женски подаръци, от които нямате истинска нужда :ok: На мен все ми минава с номера "аз искам нещо на теб да подаря, а не на колата" :no: Миналия месец даже линкове пращах за препаратчета на Chemical Guys :mhihi: Вече поне след няколко години започнах да я научавам, че не държа да е изненада и даже повече се радвам, ако сам си го избера :ok: Сега обаче подозирам, че ще съм разочарован, защото не е за колата :cry: Лошото е, че с "изненадите" хич не смерва. Един път не съм казал "еее точно такова исках". И май никога не съм имал приятелка, която да е успявала. Защо не ни подаряват пастиране, полиране на джанти или комплект пружини :ok: Пък може и чип :mhihi:


На мен веднъж ми подариха чистачки и честно казано се почувствах доста тъпо. Явно имах големи предварителни очаквания :mhihi: :mhihi:

За хора веселяци с черен хумор препоръчвам тази игра - Cards against humanity https://www.ebay.co.uk/itm/Cards-Agains ... rk:20:pf:0

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: Коледни подаръци

Мнение от host » 12 Дек 2018, 11:57

жената ми подари китайска помпа за масло 12в ... защото от години мрънкам, че ми е писнало да се занимавам за масло да си запазвам час/уговорки и т.н.

издаде се вчера и вече беше употребен подаръка тая сутрин, под елхата ще си сложа стария маслен филтър :mhihi: :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Коледни подаръци

Мнение от TNT » 13 Дек 2018, 18:12

Knoxville_ написа:На мен веднъж ми подариха чистачки и честно казано се почувствах доста тъпо. Явно имах големи предварителни очаквания :mhihi: :mhihi:

Миналата седмица щях да се зарадвам, ама си купих :mhihi:

П.П. В аутопро има Бош на промоция :ok: Трябва си за зимата.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 480
Регистриран на: 15.01.2012
Пол: Мъж

Re: Коледни подаръци

Мнение от Benord » 14 Дек 2018, 5:53

Купете и парфюм,който не се прави поне от пет години и дори по пиратските сайтове го няма.Няма начин да не го оцени.За мен,една бутилка с нещо пълно в красив цвят вътре и усмивка тип ще ти правя ...цяла вечер,върши чудеса.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 3.11.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: вана
Мечтае да кара: DACIA

Re: Коледни подаръци

Мнение от Knoxville_ » 14 Дек 2018, 8:50

Подаряването на парфюм е много опасно, освен ако не знаеш, че човекът, за когото е предвиден, иска конкретен модел. Аз наскоро рискувах, оказа се успешно, но не мисля да повтарям.

Особено пък при женските е голям паприкаш.

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Коледни подаръци

Мнение от randity » 14 Дек 2018, 11:44

Вчера закупих половината неща. Чакам отвертките. Въпроса е на дете 7 клас какво да му купя. Иска Макбук, ама според мен ще я заболи корема от него. :mhihi:
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Коледни подаръци

Мнение от Borymeckata » 14 Дек 2018, 11:56

А сетих се друг универсален подарък за жени - топли вълнени ръкавици. Нали са зле с оросяването, та все им е струдено на ръцете. Още преди години подарих по един чифт на всичките си колежки - някои още ги носят. Бяха от някаква камилска вълна, доста фини изглеждаха, десетина лева чифта.
Excellent! Steven is my name!


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Коледни подаръци

Мнение от Bogat-Beden » 14 Дек 2018, 15:47

Knoxville_ написа:Подаряването на парфюм е много опасно, освен ако не знаеш, че човекът, за когото е предвиден, иска конкретен модел. Аз наскоро рискувах, оказа се успешно, но не мисля да повтарям.

Особено пък при женските е голям паприкаш.


По принцип е така, но ако някой все пак се е решил препоръчвам

Изображение

Парфюмна вода е, тоест с висока концентрация на вонливото в-во :ok:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 107
Регистриран на: 27.01.2013
Пол: Мъж
Кара: димяща проходима катафалка
Детайли за колата: now "08 e61 530xd
ex "07 е91 330xd

Re: Коледни подаръци

Мнение от antonpau » 14 Дек 2018, 17:06

Аз си самоподарих едни обувки, но леко извън темата - дойдоха по този начин, след две седмици в неведение къде, аджеба, се намират и кога полу-боговете от Спиди ще благоволят да ми ги докарат. Че и няква малоумница ми вдига гири по телефона, абе не знам... по едно време имах чувството, че вместо обувки ще получа инфаркт :banghead: :banghead: От сега нататък ще проверявам изрично кой е куриера на всеки онлайн-магазин и ако са тия мивкари, просто ще си ходя гол и бос :mhihi:
П.С. Да не се обърка някой, омразата ми е към Спийди, не към обувки.бг - те си бяха изцяло коректни.
brrrrr.jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook